babiszlo
14.11.2018
Kategorie: Doporučujeme, Politika

Přísahám na zdraví svých dětí aneb z Krymu do krimu?

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

Andrej Junior Babiš byl natočen novináři ve svém úkrytu ve Švýcarsku a řekl pár potenciálně výbušných vět. Z rozhovoru, natočeném skrytou kamerou, v podstatě vyplynulo, že na něj milující tatínek poslal gorilu, která jej měla pod sedativy uklidit z České republiky a zabránit mu tak vypovídat v kauze Čapí hnízdo.

Junior prý má z pana Protopopova, který jej při úklidu na Krym “doprovázel” strach. A na kameře to bylo opravdu vidět. Je Babiš starší opravdu taková lidská hyena, že si takhle zahrává ze životy svých dětí? Vždyť přísahal na jejich zdraví jak je miluje a jak je celá kauza okolo Čapího hnízda účelovka vykonstruovaná a on sám je čistý jako lilie.

Tak kde je pravda? Zneužil Bureš svoje starší děti pro svůj prospěch a zatáhl je tak do tragického okruhu policejního vyšetřování, kde jim může hrozit až kriminál? Opravdu, jako ten poslední budižkničema, pro 50 miliónů korun dotace nechá vláčet vlastní děti bahnem? Myslel si, že se tato kauza nikdy neobjeví a podcenil rizika? Vše nasvědčuje tomu, že ano.

Nyní se nás snaží svým srdceryvným pláčem na krajíčku při prohlášení zase přesvědčit o své pravdě. Ale proč tedy, pokud je vše kampaň a účelovka, tedy dle zákona v pořádku a nic nikomu z Babišovy rodiny nehrozí, nenechal své děti v kauze vypovídat, nepomůže tak k rychlému konci případu a nežije on i jeho děti v klidu? Proč jsou najednou obě děti psychicky natolik nemocné, že nemohou absolvovat výslech? Proč to Bureš nechává takto vyhnít a chová se jako hysterický frustrovaný spratek, který byl přistižen při krádeži lízátka?

Protože sám ví, že pochybil? Že podváděl a děti byly jen krycí vrstvou jeho podvodů? Zničil jim život pro svoje psychopaticky nabubřelé ego? Čeho je tedy vůbec ještě schopný ve vedení státu? Zlikviduje naši společnost i ekonomiku pro svůj prospěch? Neměl by náhodou sedět místo ve Strakově akademii v kriminálu, nebo alespoň v uzavřeném oddělení psychiatrické kliniky?

Obávám se, že ano. Konspirační teorie, že to na něj bylo vytaženo kvůli Istambulské domluvě či odmítání Globálního imigračního paktu, či že se jedná o druhý Majdan řízený Sorosem na mne působí směšně. Za prvé Bureš není samojediný, který by o tom rozhodoval a za druhé Bureš dobře ví, kdy má před panstvem z Bruselu brzdit, aby mu nevyschnul penězotok jejich dodací.

Z výše uvedeného tedy vyplývá jediné. Andrej Babiš je lidská hyena, která se neštítí jakéhokoliv svinstva, jen když z toho má vlastní prospěch. To, že tento člověk, s estébácko-komunistickou minulostí i přítomností, je premiérem naší vlasti, je tragické.


kkriz18

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2019: *****

Dagmar Karlíková 500,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Tatiana Vráblová 200,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Anonymní dárce 1984,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, ing. Jan Kocura 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Dagmar Lavičková 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Švestka 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Milan Tahovský 500,- Kč, Rudolf Bláha 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Marin Vacek 500,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč

Celkem za měsíc: 11 845,00 Kč
Vybráno 33.86%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 40 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 3,91 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.