babiszlo
14.11.2018
Kategorie: Doporučujeme, Politika

Přísahám na zdraví svých dětí aneb z Krymu do krimu?

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

Andrej Junior Babiš byl natočen novináři ve svém úkrytu ve Švýcarsku a řekl pár potenciálně výbušných vět. Z rozhovoru, natočeném skrytou kamerou, v podstatě vyplynulo, že na něj milující tatínek poslal gorilu, která jej měla pod sedativy uklidit z České republiky a zabránit mu tak vypovídat v kauze Čapí hnízdo.

Junior prý má z pana Protopopova, který jej při úklidu na Krym “doprovázel” strach. A na kameře to bylo opravdu vidět. Je Babiš starší opravdu taková lidská hyena, že si takhle zahrává ze životy svých dětí? Vždyť přísahal na jejich zdraví jak je miluje a jak je celá kauza okolo Čapího hnízda účelovka vykonstruovaná a on sám je čistý jako lilie.

Tak kde je pravda? Zneužil Bureš svoje starší děti pro svůj prospěch a zatáhl je tak do tragického okruhu policejního vyšetřování, kde jim může hrozit až kriminál? Opravdu, jako ten poslední budižkničema, pro 50 miliónů korun dotace nechá vláčet vlastní děti bahnem? Myslel si, že se tato kauza nikdy neobjeví a podcenil rizika? Vše nasvědčuje tomu, že ano.

Nyní se nás snaží svým srdceryvným pláčem na krajíčku při prohlášení zase přesvědčit o své pravdě. Ale proč tedy, pokud je vše kampaň a účelovka, tedy dle zákona v pořádku a nic nikomu z Babišovy rodiny nehrozí, nenechal své děti v kauze vypovídat, nepomůže tak k rychlému konci případu a nežije on i jeho děti v klidu? Proč jsou najednou obě děti psychicky natolik nemocné, že nemohou absolvovat výslech? Proč to Bureš nechává takto vyhnít a chová se jako hysterický frustrovaný spratek, který byl přistižen při krádeži lízátka?

Protože sám ví, že pochybil? Že podváděl a děti byly jen krycí vrstvou jeho podvodů? Zničil jim život pro svoje psychopaticky nabubřelé ego? Čeho je tedy vůbec ještě schopný ve vedení státu? Zlikviduje naši společnost i ekonomiku pro svůj prospěch? Neměl by náhodou sedět místo ve Strakově akademii v kriminálu, nebo alespoň v uzavřeném oddělení psychiatrické kliniky?

Obávám se, že ano. Konspirační teorie, že to na něj bylo vytaženo kvůli Istambulské domluvě či odmítání Globálního imigračního paktu, či že se jedná o druhý Majdan řízený Sorosem na mne působí směšně. Za prvé Bureš není samojediný, který by o tom rozhodoval a za druhé Bureš dobře ví, kdy má před panstvem z Bruselu brzdit, aby mu nevyschnul penězotok jejich dodací.

Z výše uvedeného tedy vyplývá jediné. Andrej Babiš je lidská hyena, která se neštítí jakéhokoliv svinstva, jen když z toho má vlastní prospěch. To, že tento člověk, s estébácko-komunistickou minulostí i přítomností, je premiérem naší vlasti, je tragické.


kkriz18

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 178 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 3,91 out of 5)
Loading...