krizeekonomika
26.5.2020
Kategorie: Společnost

Připravte se: Slůvko koronavirus během pár dní až týdnů nahradí slovo … krize

Sdílejte článek:

FB

Čas se opět rozdělil a zjevně, tak jako po druhé světové válce, tu bylo období předválečné a poválečné, teď budeme mít období předvirové a povirové. I kdyby se nestalo vůbec nic jiného, je naprosto jasné, že byl na lidech proveden globální test hysterie a z pohledu vládnoucích elit, dopadl na výbornou. A stejně jako už mnohokrát, se svět rozdělil na ty, kteří si aktivně shání informace a na ty, kteří si je nechají naservírovat masovými médii.

Z určitého pohledu jsme se nedozvěděli vůbec nic nového, protože konzumentů, pro která masová média existují, je naprostá většina a ta skočila do připravovaného podvodu rovnýma nohama. Podle úrovně chápání reality, se pak rovnou pustila do boje s nepřáteli kovid 19. Kdo není kovid, je proti nám. Přitom od samotného začátku, je celá pandemie provázena podivnostmi, které vedou minimálně k pochybnostem a maximálně k odmítnutí celé této šaškárny.

Můžeme začít u toho, že slavné roušky, před nákazou nechrání. A to ani náhodou. Je to úplně stejné, jako chtít zabít blechu kátrovačkou. Nechrání ani před tím, aby člověk někoho nakazil, ani před tím, aby byl nakažen. Jediné, co rouška zastaví jsou sliny, které se na ní zastaví, ale virus se přenáší dechem a ten proudí stále jak dovnitř, tak ven. Kdo zažil vojnu za socialismu, tak ví, jak funguje skutečný filtr na zastavení virů. Byl v masce a nešlo to udýchat. Po pár minutách se člověk dusil.

O tom, že se zprávy z patologie a lékařského prostředí diametrálně liší, si cvrlikají už i vrabci na střeše. Zatímco doktoři nacházejí kovid všude, na patologii, která média absolutně nezajímá, se jako příčina smrti téměř nevyskytuje. Asi proto, že za nemocné na kovid, nemocnice dostávají nasypáno, zatímco patologie nedostává nic. Opět jsme svědky známé hry peněz. Když chceš sehrát velké divadlo, použij velké peníze. Za patřičný obnos doktoři najdou kovid i v míchačce na beton.

Je jasné, že to první co nás čeká po epidemii a co nahradí palcové titulky pandemie, bude krize. Je to proto, že tu byla už před epidemií a nikam nezmizela. V podstatě se jen vytvořil imaginární viník, na kterého jde vše shodit a zblblá masa bude vesele hýkat a oslavovat všechna drastická opatření, která budou vlády prosazovat na záchranu ekonomiky. Nebudou za to moci vlády, banky a nenažrané koncerny produkující místo zboží odpad, ale epidemie. Hurá, radujme se, náš milovaný kapitalismus je zachráněn. Ale především koryta, protože za všechno může neexistující virus a jak vidíme, tak nás před ním mocní zázračně zachránili. No není to krása.

Genetičtí odborníci sekvencují, politici politikují a sociální projektanti projektují. Vždyť i baba Merkel, se zázračně zachránila, jak píší oficiální média a německý národ ji velebí jako spasitele. Sice kradla roušky, jako vždy nevěděla co má dělat a když otevřela hubu, bylo to špatně, ale zjevně Německo nic lepšího nemá. Což bohužel vyvolává spíše zděšení, než pocit klidu. To jako fakt??!!!!

Druhý nesporný fakt je, že se dost lidí probudilo a začínají o věcech přemýšlet. Konečně se i k nim dostávají alternativní informace a my musíme doufat, že jim to vydrží. Že začnou chápat, že existují dva světy. Ten oficiální pro plebs a ten, kde se věci dějí naprosto jinak. Mají jiné příčiny a to je skutečný důvod, proč ze všech slibů, které slyšíme nezůstane nic víc, než hromada fekálií. Jednoduše lžou jako když tiskne a stádo ještě pořád nechápe, že od oněch slibovaných rajských pastvin na konci cesty, kráčí na opačnou stranu.

Takže se připravte na slůvko krize, které během pár dní až týdnů nahradí koronavirus a bude se na vás řítit ze všech stran. To je plán. Jasně, že se v něm najde místečko pro velké prachy, například pro farmaceutické koncerny a tak dále, ale ne pro vás. Vy jste na opačném konci, tedy ti, kdo to všechno odskáčou.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 655,00 Kč
Vybráno 7.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 292 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,24 out of 5)
Loading...
politicon.cz
7 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.