dane102018
6.4.2021
Kategorie: Ekonomika

Připravte se na zvedání daní a další utahování opasků

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Už víte proč se budou zvyšovat daně, proč jsou země před bankrotem a jakou roli v tom hraje jeden nezbedný virus který prý vylétl z nějaké netopýří jeskyně? 

Politici zadlužili naši zemi tak, že nebudou schopni vybrat dost na důchody a platy. Mandatorní výdaje rostou – důchody, zdravotnictví, platy – stát už nedokáže vybrat dost ani na jejich pokrytí a na investice může rovnou zapomenout. Přijde tady zvyšování daní. Řešení by sice mohlo být jinde, ale to nemají naši mocipáni v plánu. Víte, že Švýcarsko má podobný počet obyvatel a jen 50 000 státních zaměstnanců? My máte skoro 500 000. To jsme borci. Nosí papíry sem a tam a tuhle bláznivou umělou zaměstnanost tak vehementně vyčítali Řekům, které to dovedlo ke krachu.

V loni vybral stát 1203 miliard. Musí vyplatit 923 miliard za sociální dávky a příspěvky do zdravotnictví. Svým zaměstnancům a armádě musí vyplatit dalších 363 miliard. Jednoduše jsme v mínusu o 85 miliard. Bezva hospodáři. Na investice si vypůjčí a dluh bude zase vyšší a kdy přijde bankrot? Je jim to jedno, protože se počítá s Velkým resetem a pak je jedno kdo kolik dluží, protože nebude mít nikdo nic, jen těch pár vyvolených, co se rozhodli, že zrovna on i mají vládnout všem.

Nenechte si to od nich namluvit, že díky Covidu se zadlužili a za všechno tedy může on. Není to pravda. Padáme na hubu už hodně let a politici si myslí, že krach naší země svedou na nezbedný virus. Všechny země svádí svoje pády na virus a všem se to náramně hodí do krámu. Právě proto nikdy nemohu uvěřit, že si tuhle situaci skvěle nepřipravili. Ovce připravili o rozum a ostatním zakázali chodit, mluvit a psát. Teda snaží se o to. Jenže ono je sakra těžké zavřít lidem pusu, protože většina z nás si pamatuje jaké to bylo když nám ji zavírali komunisté, pak byl nádech, svoboda, výdech a zákaz výdechu a zákaz všeho co dělá člověka člověkem.

Už víte proč se budou zvyšovat daně, proč jsou země před bankrotem a jakou roli v tom hraje jeden nezbedný virus který prý vylétl z nějaké netopýří jeskyně?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 440 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
politicon.cz
57 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.