4a2ebd191fd96673c681b42ad76d
6.4.2021
Kategorie: Kultura a tipy

Připravte se na letní sezonu: Party stan umožní venkovní posezení za každého počasí

Sdílejte článek:

Zima je definitivně u konce a mnozí z vás se už jistě těší na příchod teplého počasí, kdy budou moci trávit mnohem více času venku. Nedílnou součástí jarních a letních měsíců je bezesporu také odpočinek na zahradě, kde se navíc dají pořádat akce s rodinnými příslušníky a přáteli. Aby vás nepřekvapil déšť či vítr, je vhodné mít na zahradě k dispozici nějaký přístřešek. Jednoduché řešení se nabízí v podobě party stanu.

Klasický party stan je ideální ve chvíli, kdy na zahradě u svého domu nemáte krytý altánek, terasu nebo podobné přístřešky. Dá se postavit během pár minut, což platí také o bourání.

Na co si dát pozor při výběru party stanu?

Kvalitní party stan se obvykle skládá z ocelové konstrukce, moderní varianty pak mají jednotlivé tyče provedené z lehčího hliníku, takže se při stavbě stanu nemusíte tolik namáhat. Aby party stan mohl plnit ochrannou funkci před deštěm a větrem, je důležité zvolit takové řešení, které má odolnou plachtu. Praktické a přitom levné je opláštění z umělého materiálu, které nepropustí ani kapku.

Party stan najde bohaté uplatnění. Dá se využít nejen při pořádání soukromé akce, poslouží rovněž třeba jako reklamní stánek, potažmo prodejní stánek. Záleží samozřejmě na rozměrech stanu. Klasický domácí party stan má obvykle rozměry 2×3m, pořídit se však dají i prostornější modely. Prodejní a reklamní stánek je přeci jen vhodnější volit ve větších velikostech.

Úschova a převoz party stanu

Velkou výhodou party stanu je jeho skladnost. Jakmile jej složíte, zabere skutečně jen minimum místa, dá se bez problémů uschovat v rohu garáže, kůlny, případně ve spíži přímo v domácnosti. Složený se vám snadno vejde také do kufru automobilu, takže si jej můžete vzít na chatu či chalupu, když odjedete na víkend mimo své bydliště.

Party stany jsou levné, i větší modely vás vyjdou maximálně na pár tisíc korun. A to jistě není bůhvíjak nákladná investice. Party stan si zkrátka může dovolit každý majitel rodinného domu, chaty a chalupy.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 161 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (No Ratings Yet)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.