
Připodělaná ODS vyzývá Klause ml. k odchodu z poslaneckého klubu
COM
Poslanecký klub ODS se ve svém usnesení distancoval od slov Václava Klause ml., v nichž přirovnal počínání Poslanecké sněmovny k židovskému výboru, a omluvil se za ně. Zároveň poslanci ODS Klause vyzvali, aby z klubu strany vystoupil, protože „svým jednáním dlouhodobě poškozuje ODS“.
Klaus výzvu poslaneckého klubu odmítl. „Já nějaké výzvy k odchodu rozhodně nevyplním. Já jsem kandidoval za ODS. ODS byla založena u nás v kuchyni a ctím původní hodnoty, jak byla ta strana založená,“ uvedl. V ODS je podle něj skupina „zasloužilých funkcionářů“, kteří už stranu kdysi dovedli ve volbách z 30 procent na šest. „Ti mě nenáviděli od první chvíle, co jsem se začal věnovat veřejným věcem. Teď využili moje nepříliš šťastné přirovnání, když jsem hovořil o suverenitě českého parlamentu, aby se mě zkusili zbavit,“ uvedl. Dodal, že pokud bude vyloučen, obrátí se k voličům.
K tomu komentář Karoliny Stonjekové: Takže si to zrekápneme: máte člověka zvučného jména, který si navíc vytvořil velkou fanouškovskou základnu díky parádním komentářům na Novinkách. Vy toho člověka využijete a dáte si ho na kandidátku. On vám přitáhne voliče a přihraje jeden z nejvyšších počtů preferenčních hlasů.
Jenže pak se vám ten člověk přestane hodit do krámu. Protože říká věci, které byste měli říkat vy. Jenže vy je neříkáte proto, že vás média, vlastní poradci a vlastní srabáctví přesvědčují v tom, že je říkat nemáte. Že se to nesluší říkat. I když je to svatá pravda… Protože vy raději budete říkat věci, za které vás mediální mainstream pohladí po hlavičce.
A tak vám po čase ten člověk začne vadit. Takže jen čekáte, až se dopustí výroku, který je sice fakticky správný, ale krapet nešťastný. A dočkáte se! Dočkáte se a začnete ho vyzývat k odchodu. A tím dokážete nejenom to, že už opravdu dávno nejste tím, čím jste bývali. Ale že ani to slovo “demokratická” už nemáte v názvu právem.
Strana k pozvracení! Strana, která si nezaslouží nic jiného, než skončit!
Redakce
S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby
Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.
***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****
ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč
Celkem za měsíc: 15 997,00 Kč
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Latest posts by Redakce (see all)
- Jak to bylo s pokusem o puč v Bělorusku? - 22.4.2021
- Už přišly notičky z Moskvy? - 22.4.2021
- Vracíme se do padesátých let - 22.4.2021
I když Klause (oba!) nemusím, jeho příměr Židovských samospráv v koncentráku a dnešních politiků, je přiléhavý a vtipný. V tomto případě souhlas s Klausem.
Druhou věcí je, zda by se měl politik takhle surově vyjadřovat. Neuznávám normy, které tu zavádí jejich zmr… kundoš.
Uvest naprosto prilehave prirovnani neni nic suroveho. Nerekl to vubec nevhodne. Pravda je proste pravda a netreba ji zamlzovat. Jen tupe stado ovci urcebych k likvidaci ma s primym pojmenovanim veci problem… Navic at by rekl cokoliv tak kazdy protiunijni nazor je dnes povazovan za extremni a nevhodny…..
Není co dodat
Naprostý a bezvýhradný souhlas s Václavem Klausem ml.,
naprostý souhlas s PLC programatorem,
a naprosto skvělá Karolína Stonjeková, ostatně jako vždy!
Já se také připojuji.Opravdu není co dodat.
ODS pod vedenim Fialy se stala strana nevolitelna, neco podobneho, jako CSSD v cele s Hamackem.
Lide musi byt poradne hloupi, kdyz jim porad dokola davaji sve hlasy a k tomu vsemu 30% cobolovi z Hornich Uher.
Pak je Ceska republika tam, kde je
Nezlobte se na mne, ale toto už není hloupost, Český národ už od hadráku v roce 1989 systematicky degeneruje k veliké radosti českých politiků, takto se přece stádo ovcí lépe ovládá. Když na netu pozorujete jak se toto stádo motá podle toho jak který pes zaštěká tak je mi z toho blivno.
Kdoví jak to s těma volbami je!! My se mezi sebou hádáme jako psi a “oni” si na chvíli vypnou sčítání a je to podle “vyšší moci” upraveno k obrazu svému.
Ale máme hřejiví pocit, že jsme se zrovna ted podíleli na nějaké změně.
Také jsem zvědavá, ke kolika výpadkům dojde
Také si o regulérnosti voleb rozhodně nedělám iluze. A to nejen u nás, ale v celém eurosojuzu.
Tak, takové Švédsko, tam není žádné soukromí, v Rakousku mají někde i 500% účast, ve Francii ani nedodají LePenčiny lístky, nebo rozdávají poškozené, u nás výpadek…elektronické se dá asi taky hodně upravit a o ostatní se postará mládež nová, mládež Sorosova!
Myslím, že u eurovoleb se bude ve všech zemích Sorosjugend činit, aby ty výsledky upravili eurohueři k obrazu svému. Odpůrci Bruselu nesmí projít!!
Určitě volby nejsou regulérní – viz Rakousko a Francie a další.
Jak jinak si potom vysvětlit selským rozumem ty konečné výsledky. Chodím mezi lidi a i na net, tak čtu, poslouchám a pak BUM, výsledky “mého veřejného průzkumu” jsou v háji.
A hlavně se řeší výrok, nikoliv proč to bylo řešeno! Jako vždy, odvést pozornost od podstatného.
Tedy fakt, že naši poslanci jsou na howno, protože jenom odmávají euronesmysly bez ohledu na to, zda je potřebujeme, chceme, bez ohledu na přínos pro nás!
A navíc, politika EU je genocidní, takže Klaus měl i v tomto pravdu!
Přesně tak, Dajo. Václav Klaus mladší měl stoprocentní pravdu. A mně není úplně jasné, zač je tak pranýřován: zda za přirovnání možná emotivní, leč pravdivé, anebo nedejbože za to, že o pitomosti prohlásil otevřeně, že to je pitomost. Nebo už jsme tak daleko, že všemu, co přijde z EU, musíme zatleskat a okamžitě to zahrnout do našich zákonů? Pan VK mladší má mé sympatie a plnou podporu!
Přesně, konečně na plnou pusu řekl, co vlastně ti zásTupci v parlamentu dělají – klidně našim jménem odkývají i naši decimaci – když si to bude eurounijné politbyro přát…a ono si přeje…teď na nás prý EU chystá povinnost přistoupit k tomu paktu o migraci, protože to některé země odmítly…takže to tam zase odmávají…Jsem nečekala, že se dožiju toho, že slovo europrda = slovo boží…
ODS se odkopala. Je to stejná levicově liberální sebranka jako STOP 0,9 nebo ČSSD. Asi se rozhodli skoncovat, ta hrstka levicových voličů je rozebraná v jiných stranách.
Proč jim tohle nedochází? Vždyť třetina voličů volí ODS jen kvůli VK ml. Udělali by užitečný krok, kdyby se raději zbavili Fialy a hysterky Němcové, to je ostuda strany.
Protože pan Fiala je erudovaný politolog…teoretik, v praxi mu to nějak nevychází…asi zapomněl na občany.
Z Klause udělají mučedníka….a u nás máme mučedníky rádi, držíme jim palce…
Fiala, na občany myslí,
ale nejvíce na ty co jsou od Aše dál.
“asi zapomněl na občany.”
– Fiala potrebuje VOLIČOV, nie občanov. A VOLIČI sú dnes extremne ĽAVICOVÍ . ODS sa pôvodne hrala na pravicu, a prišla o väčšinu voličov.
Daja : považovať protivníka za hlupáka sa nevypláca.
Dnes ĽAVICA víťazí na celom svete.
Klaus do SPD a ODS zanikne, je to tam samý lempl a dosazeny ksindl.
To je můj a trpajzličí sen.
Pavel K , I můj.
Dušane čau
tak pozitivní je,že je koho po Zemanovi volit,teoreticky by Klaus ml. mohl být i lepším prezidentem
Vlezdoprdelismus ODS bude jejich konec, už aby ta skvadra kariéristů konečně vypadla ze sněmovny, senátu a vůbec odevšad.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Už ví někdo o záhadě mizejících článků nebo to zajímá jenom mne? Jsem zvědavý kdy dostanu za tyhle otázky od redakce zaracha.
Pod vedením lidí jako je Fiala nemůže nikdy být
ODS pravicovou stranou.To je už většině lidí jasné
jako facka.
hmm…… menej pravice – viac podpory u ovčanov voličov
“Pod vedením lidí jako je Fiala nemůže nikdy být ODS pravicovou stranou.”
– presne pamätám ten rok, keď ODS oblepila diaľnicu svojim volebným programom – “VÝRAZNÉ zníženie daní” . A v ten rok ODS prvý krát extremne padla vo voľbách.
A ODS sa tým teraz riadi.
Ovčania nechcú pravicu, ovčania chcú socialne darčeky a prídavky.
Já jsem měl s té estrády nefalšované čtvrté vánoce.
Obvzláště humorné bylo, jak ten Fiala přískokem skok, jako jeden známý SKOKAN ROKU, chvátal k pultíku s napařovací žehličkou to okamžitě vyžehlit, aby se vrchnost nezlobila.
Cháááááááá hihi.
Jo!
Přesně. Jak to ten člověk dělá, že se při pohledu do zrcadla nepozvrací?
To nejsou “člověci”,
to je bezcharakterní slizká hmota, která se podobá lidské bytosti. Za vším jsou jen ty zas&RRanÝ prachy a jiné lepšolidní vymoženosti. Takový to hnidy už Alefe nezvrací, protože to je jejich prostředí ve kterém si rochní. My jsme pro ně jen povl a výrobní prostředek.
Na všech těchto estrádách je dobré jedno:
Povšimnout si, kdo kvičí. Kdo je zděšen, pohoršen a kdo vyzývá….
Protože to jsou přesně ti, kteří ČR už strašně dlouho škodí. Organizovaně a programově. Skupinka, rozlezlá v mediích, politických stranách, uměleckých kruzích a vzdělávacích institucích. Ti tzv. “chlapci a děvčata, co spolu mluví”. Třeba v Aspenu, nebo lóži…
Kteří to postrkují, ve vzájemné symbioze stále jedním směrem, ať zvolíte cokoli.
Tím pokřikem se (nakrátko) demaskují.
“Tím pokřikem se (nakrátko) demaskují.”
– nuž, ale čo z toho ????!!! Ovčania stále stoja na tej zlej strane barikády.
Ovčané si prostě nechtějí připustit, že na ně politici kašlou, jde jim jen o prachy, a že je klidně i obětují…
“ODS byla založena u nás v kuchyni a ctím původní hodnoty, jak byla ta strana založená,“ uvedl. ”
– no hej. Pôvodná ODS. Lenže dnešná ODS, to je strana v ktorej je VKjr posledným kúskom strany, ktorý ešte nie je celkom zastrčený v riti pani Merkelovej. Zvyšok strany ODS je už zastrčený až kdesi do hrubého čreva
Líp bych to neřekl.
Mě by celkem tak zajímalo, jestli politici čtou komentáře pod články. Protože na 90% komentů je na podporu V.Klause a to na všech serverech. Takže otázka zní:
– buďto nerozumí psanému textu
– nebo opravdu jsme pro ně jenom póvl
– nebo to jsou naprostí hlupáci
PS: “demokratický blok” hledá stále nové a nové způsoby jak navýšit preferenční hlasy pro ANO
Ale kdepak.
Oni nás mají u Brusele…. Potopíme našim blbnutím tuhle partaj? Nevadí. Někdo se přesune do nové, další dostane náměstka či sesli ve správní radě…. Vždyť v té “konkurenční” partě, co si ji pitomečkové zvolili, jsou stejně naši lidi. Se kterými chodíme do stejných klubů a na stejnou kulturu. A ambasádu… No a ti nás padnout nenechají. Každý chvilku tahá pilku. A až se občanům zhnusí oni, my už budeme připraveni. A taky jim pak něco podhodíme…
Občánka máme u Brusele.
Ty opravdu důležité věci, noty, posty a prachy přicházejí odjinud…..
….ale rozumí a velice dobře, mají nás na háku a myslí si něco o pr&deli.
Vyměnit vedení ODS a nový předseda by se jmenoval Klaus.Potom by byla šance porazit Babiše.
Vypadá to, že se ODS pod vedením pana Fialy zapojila do soutěže “O nejmenší počet hlasů ve volbách”.
V té souvislosti bych doporučil následující taktiku: vyhoďte Klause jr. z ODS a vítězství v té soutěži máte zaručeno. Jistě podlezete i ČSSD s jejich 3% hlasů, které jim prorokuju, navzdory tomu, že pro ně bude hlasovat pan prezident.
V ODS zjevně roste nová generace politiků, která to staré garnituře, zmíněné Klausem jr., natře za celé čáře. Ti staří přivedli ODS od třiceti procent k šesti, ale ti noví, to je jiná klasa. Oni přivedou ODS od šesti procent do pověstného propadliště dějin. Na to si klidně i vsadím.
Tak, oni ty partaje vůbec rády soutěží, tu o to, kdo vymyslí a předloží víc blbých zákonů, tu o to, kdo nahraje víc hlasů ANO…a tak si tu žijem.
Co naděláme. Vše, co má začátek, má i konec – tedy to nutně platí i pro ODS. Každý konec je současně začátkem něčeho jiného. Jen co bude Klaus jr. z ODS vyhozen, otevřou se ne dveře, ne vrata, ale brána vpravdě hvězdná ke vzniku nového politického subjektu, který bude volitelný všemi, kdo mají dnešních eurosr@ček plné zuby.
Tento nový košatý strom vyroste na hrobě mrtvoly, která se kdysi jmenovala ODS. Jak citoval jeden z jejích hrobařů: es kommt der tag.
Strašně moc doufám, že se to podaří, že zde konečně zase bude někdo, kdo to má v hlavě srovnané a tah na branku! Jo, Klaus by mohl být náš Orbán a Salvini.
Ja si myslim, že mlady Vena by udělal nejlip, kdyby z te obskurni Kallergiho Wekslparty odešel, založil vlastni stranu a v prezidentskych volbach kandidoval jako nezavisly. Možna bych mu dal svuj hlas.
I kdyby se Klaus ml. stal vůdcem ODS tak bych třeba také přehodnotil svůj postoj k této straně, ale koho z té zločinecké selanky by bylo hodno ho následovat!!!
Vaclave Klausi mladsi, odejdi prosim z teto strany. Je jiz mrtva, puvodni idealy v ni uz nikdo, opravdu nikdo nezastava. Cim dele to bude trvat, tim mene casu bude na formovani strany nove. Ono se staci podivat na pana Fialu, Bendu ci Stanjuru ci pani Nemcovou a clovek to proste vyciti. Ti proti EU estabilismentu nikdy nepujdou ti jsou “mrtvi na spodek”. Ti budou vzdycky jenom kyvat. Ono se jim to uz i vepsalo do tvare. Uhlazeni intelektualove bez vlastniho nazoru. Mezi nimi jen ztracite cas. To FAKT neni strana co by mela co nabydnout. Proste prisel cas zmeny. Myslim, ze volicskej potencial je zde velkej!
ODS nemůže skončit, protože plní roli řízené opozice, kdy odsává z pravice protestní hlasy, které potom likviduje kolaborací se svými židosionistickými financiéry.
Ta Karolína Stonjeková to napsala excelentně!!!!!Tleskám!!!!👍
A tak konci davna slava dissidentu
a pluralita ta nezije uz!
Dnes jsou v mode semknute rady, jednota a sdilene hodnoty. Je tu nova, pliziva totalita rizena medialni klikou.