19.9.2015
Kategorie: Společnost

Případ jedné moderátorky aneb politicky korektně, soudruzi!

Sdílejte článek:

MIRO JURIŠ 19|09|2015

Každému myslícímu člověku je jasné, že v naší mediální sféře není všechno “košer”. Média tzv. “hlavního proudu” informují zkresleně a hodněkrát vyloženě úmyslně lžou. Působí už vyloženě agitačně a ne informačně. Je to v mnohém horší než za socialismu.

Jak je možné, že až na pár výjimek, je většina novinářů a publicistů tak zapálených pro migraci a islám, že v této věci otevřeně agitují a přehlížejí existující fakta? Čím se stalo, že “masová” média v tomto tématu prakticky na 100% publikují díla, která jsou v ostrém rozporu nejen s veřejným míněním, ale opakuji, i s reálnými fakty?

Pokud se čtenář chce dozvědět něco jiného o migraci než je výpočet přínosů “multikulti obohacení” a o tom jak jsme “xenofobní”, musí sáhnout po alternativě.

propaganda-fight1436179507

Odpověď se  vnucuje “konspirace” a postupně přibývají i reálná fakta. Novináři a moderátoři musejí být pro “multikulturalismus” (ale i banderizmus, LGBT) nadšeni, jinak si mohou hledat novou práci a publikovat bezplatně ve svém volném čase. Jistě dá se apelovat na novinářskou a občanskou čest, ale ta zákonitě končí u nejbližšího termínu splátky hypotéky.

Čest však neztratil autor článku Studená sprcha pro Šimkovičovou z Markízy: Za své příspěvky o imigrantech budeš pykat! Autor upozornil na osud sympatické moderátorky Martiny Šimkovičové, na osud, který je svědectvím doby. Generální ředitel Markízy Matthias Settele se mezi řádky vyjádřil vcelku jasně, je to pravděpodobně vzkaz i pro jiné zaměstnance Markýzy:

“Mluvili jsme o citlivosti a důležitosti v případě prezentování osobních stanovisek našich moderátorů na sociálních sítích a už brzy se setkáme, abychom se i spolu s ředitelem zpravodajství promluvili o její budoucí kariéře.”

KrajskéListy

Svého času slovenskou veřejnost pobouřila zpráva o “vyhazovu z práce”, které postihlo moderátorku RTVS Kristýnu Kormuthovou. Ta se dopustila “závažného poklesku”, když na Facebooku okomentovala zloděje, který jí zničil odtok dešťové vody na domě při pokusu ukrást měděné trubky z domu.

V tom by nebyl problém, problém nastal proto, že zloděj byl z řad romského etnika. A tak nastala žel již “klasická” situace, zloděj se neřešil a “gadžovka” přišla o práci, neboť v projednávané věci místo tichého lamentování veřejně “pomluvila” na zloděje.

Dnes víme, že vedení drtivé většiny tzv. názorotvorných médií jsou na stejné vlně a na svůj post nominováni stejným “pozadím” jako naši tzv. “lidskoprávních” neziskovkáři. Podporuje se homosexuální agenda, aby se obratem ruky vystihovala potřeba a přínos islámu v našich končinách. To, že islamisté v rámci jejich učení homosexuály kamenují, nad tím se zamýšlejí jen “náckové”, “extremisté” a “fašisté”. “Eurohodnotový” občan a už vůbec ne novinář takové “náckovské pletky” řešit nebude. Novináře to navíc může stát i “flek”.

Při pohledu zpět je občanovi smutno. Tak všechny ty oběti, ty reformy, ty dny, kdy jsme pracovali opravdu za velmi malou odměnu s tím, že jednou bude lépe, skončili takto. V dobách více než “normalizačních”. Tyto věci se děly po roce 1968, prověrkové komise, zákazy publikační činnosti. Protože ne každý čtenář musí vědět, co je normalizace, bližší info najde zde.

Ale na rozdíl od minulosti, můžeme si ve volbách vybrat, už nemáme jednotnou kandidátku Národní fronty. Bohužel, politické strany jsou povětšinou znormalizované jedna více než druhá.

ZDROJ: Miro Juriš (krác.)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur)

Celkem za měsíc: 5 156,44 Kč
Vybráno 14.73%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 20 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
6 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.