19.9.2015
Kategorie: Společnost

Případ jedné moderátorky aneb politicky korektně, soudruzi!

Sdílejte článek:

MIRO JURIŠ 19|09|2015

Každému myslícímu člověku je jasné, že v naší mediální sféře není všechno “košer”. Média tzv. “hlavního proudu” informují zkresleně a hodněkrát vyloženě úmyslně lžou. Působí už vyloženě agitačně a ne informačně. Je to v mnohém horší než za socialismu.

Jak je možné, že až na pár výjimek, je většina novinářů a publicistů tak zapálených pro migraci a islám, že v této věci otevřeně agitují a přehlížejí existující fakta? Čím se stalo, že “masová” média v tomto tématu prakticky na 100% publikují díla, která jsou v ostrém rozporu nejen s veřejným míněním, ale opakuji, i s reálnými fakty?

Pokud se čtenář chce dozvědět něco jiného o migraci než je výpočet přínosů “multikulti obohacení” a o tom jak jsme “xenofobní”, musí sáhnout po alternativě.

propaganda-fight1436179507

Odpověď se  vnucuje “konspirace” a postupně přibývají i reálná fakta. Novináři a moderátoři musejí být pro “multikulturalismus” (ale i banderizmus, LGBT) nadšeni, jinak si mohou hledat novou práci a publikovat bezplatně ve svém volném čase. Jistě dá se apelovat na novinářskou a občanskou čest, ale ta zákonitě končí u nejbližšího termínu splátky hypotéky.

Čest však neztratil autor článku Studená sprcha pro Šimkovičovou z Markízy: Za své příspěvky o imigrantech budeš pykat! Autor upozornil na osud sympatické moderátorky Martiny Šimkovičové, na osud, který je svědectvím doby. Generální ředitel Markízy Matthias Settele se mezi řádky vyjádřil vcelku jasně, je to pravděpodobně vzkaz i pro jiné zaměstnance Markýzy:

“Mluvili jsme o citlivosti a důležitosti v případě prezentování osobních stanovisek našich moderátorů na sociálních sítích a už brzy se setkáme, abychom se i spolu s ředitelem zpravodajství promluvili o její budoucí kariéře.”

KrajskéListy

Svého času slovenskou veřejnost pobouřila zpráva o “vyhazovu z práce”, které postihlo moderátorku RTVS Kristýnu Kormuthovou. Ta se dopustila “závažného poklesku”, když na Facebooku okomentovala zloděje, který jí zničil odtok dešťové vody na domě při pokusu ukrást měděné trubky z domu.

V tom by nebyl problém, problém nastal proto, že zloděj byl z řad romského etnika. A tak nastala žel již “klasická” situace, zloděj se neřešil a “gadžovka” přišla o práci, neboť v projednávané věci místo tichého lamentování veřejně “pomluvila” na zloděje.

Dnes víme, že vedení drtivé většiny tzv. názorotvorných médií jsou na stejné vlně a na svůj post nominováni stejným “pozadím” jako naši tzv. “lidskoprávních” neziskovkáři. Podporuje se homosexuální agenda, aby se obratem ruky vystihovala potřeba a přínos islámu v našich končinách. To, že islamisté v rámci jejich učení homosexuály kamenují, nad tím se zamýšlejí jen “náckové”, “extremisté” a “fašisté”. “Eurohodnotový” občan a už vůbec ne novinář takové “náckovské pletky” řešit nebude. Novináře to navíc může stát i “flek”.

Při pohledu zpět je občanovi smutno. Tak všechny ty oběti, ty reformy, ty dny, kdy jsme pracovali opravdu za velmi malou odměnu s tím, že jednou bude lépe, skončili takto. V dobách více než “normalizačních”. Tyto věci se děly po roce 1968, prověrkové komise, zákazy publikační činnosti. Protože ne každý čtenář musí vědět, co je normalizace, bližší info najde zde.

Ale na rozdíl od minulosti, můžeme si ve volbách vybrat, už nemáme jednotnou kandidátku Národní fronty. Bohužel, politické strany jsou povětšinou znormalizované jedna více než druhá.

ZDROJ: Miro Juriš (krác.)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Aleš Karásek 200,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Eduard Ezer 500,- Kč, Iva Janouchová 100,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 18 855,00 Kč
Vybráno 53.87%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 293 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.