MUDR
11.2.2021
Kategorie: Společnost

Primář Nemocnice Hranice a.s. musel se svými nahrávkami na youtube emigrovat na Iránský server a již není ani primářem

Sdílejte článek:

MARTIN MATOUŠ

MUDr. Ctirad Musil dne 23.11.2020 natočil video, kde popisoval situaci u nich v nemocnici v Hranicích. V otázkách nebezpečnosti epidemie covid-19 se odvolával na údaje ČSÚ. Videa si všimly Seznam zprávy. Již není primářem. U svého youtube kanálu napsal. „Domácí úloha: Spočítejte, kolik lidí umřelo první březnový týden roku 2018 navíc proti březnovému průměru za několik předchozích let? Potřebné informace najdete na webu ČSÚ v grafu na spodku stránky (posouvat doprava a doleva)

Úloha pro lepší počtáře: Kolik lidí zemřelo navíc nad průměr z jiných let v době od prosince 2016 do února 2017?

Až zas nějaký rouškarián, nebo svědek COVIDův napráská tohle video k cenzuře, ať rovnou nechá cenzurovat i údaje od Českého statistického úřadu.

Od nynějška naleznete videa Moravského trolla i na Iránském portálu „APARAT“
https://www.aparat.com/v/7pqHi

Video s kritickou nahrávkou a textem o „emigraci“ na youtube naleznete zde.

MUDr. Ctirad Musil již není primářem nemocnice.  K tomu dopomohl pravděpodobně redaktor Seznam zprávy a jeho následná reportáž. Naše redakce všem doporučuje ji porovnat s původním videem doktora Musila.

O tom, že MUDr. Musil není již primářem 5.2.2021 napsal například i Olomoucký Deník. Zde lze nalézt na rozdíl od reportáže Seznam zprávy i názory dotčeného lékaře.

Naše redakce ještě doplňuje k údajům úmrtnosti obyvatel ČR zveřejněných na ČSÚ. Po otevření webové stránky se jako přenastavený objeví graf celkové úmrtnosti v 2020 oproti průměru za období 2015-2019.

Pro získání skutečně relevantní představy o tom, jak moc je pro koho koronavirus nebezpečný, je nutno graf přenastavit a to zejména:

a) v okýnku „Věk“ nad grafem nastavit úmrtnost pro jednotlivé věkové kategorie

b) dole pod grafem odoznačit hodonoty průměru za období 2015-2019 a na místo toho označit úmrtnost za veškerá tam přístupná léta. Tj. označit všechny roky od 2011 do 2020.

Pokud tak učiníte, a prohlédnete-li si takto přenastavené grafy po jednotlivých věkových kategoriích, získáte zcela jiný dojem o nebezpečnosti nemoci, nežli při prostém otevření stránek.

Ještě bych rád upozornil na skutečnost, že zveřejněné grafy pro věkové kategorie 65 let a starší nezačínají od nuly, ale od hodnoty 200 zemřelých. Výsledný dojem na první pohled potom je, že nárůst úmrtí starších občanů je oproti minulým létům až trojnásobný. Skutečnost je však ta, že je pouze dvojnásobný. Občané mladší 65 let umírali v principu za posledních 10 let v ČR srovnatelně. Pouze úmrtí dětí se výrazně snížila. Vysvětlit si to lze nižší úrazovostí způsobenou zákazem jakékoli sportovní činnosti.

K dnešku jsou na ČSÚ již data  za celý rok 2020. Nelze konstatovat jinak, že stále plně potvrzují slova imunologa pana Šinkory, který velmi přesně a pochopitelně vysvětlil, jak funguje náš imunitní systém a proč se mladí nemají čeho bát. Naopak proč pro starší občany je očkování velice důležité. Článek se jmenuje „Koho očkovat určitě? Kdo získá imunitu i bez vakcíny? Tvrdá data za posledních 10 let slova experta plně potvrzují

Pro prohloubení vědomostí o lidské imunitě doporučujeme čtenářům věnovat pozornost přednášce slovenského lékaře MUDr. Igora Bukovského, PhD, který mimo jiné imunologii přednášel na univerzitě.

Potom je velice zarážející, proč na ulicích potkáváte s rouškou spíše občany mladší, nežli ty staršího věku? Nejspíše mají více času číst i jiná média nežli ta hlavní. Tam se mají možnost dozvědět i jiné informace. Jdoucí hlouběji k podstatě věci, ne pouze ve zkratce a v řadě případů dosti jednostranné. To je pouze ale můj osobní dojem.

Ne že by na těch „jiných médiích“ nebyly občas neskutečné konspirační konstrukce hraničící s fantasmagorií nejvyššího stupně. Obrázek ať si každý udělá sám. Vnímavý čtenář jistě sám dokáže posoudit, které informace souzní se skutečným stavem světa a které nikoli.

Aktualizováno: Rozhovor s MUDr. Ctiradem Musilem krátce po jeho sesazení si lze poslechnout zde.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 050,00 Kč
Vybráno 45.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 191 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
40 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)