MIGRANTI
8.9.2017
Kategorie: Společnost

Přílišná vstřícnost k neprověřeným imigrantům podněcuje nenávist

Sdílejte článek:

ADAM MIKULÁŠEK

Majitelka obchodu v jedné bavorské obci zakázala vstup žadatelům o azyl, protože ji někteří z nich okrádali, údajně skoro všechny krádeže měli na svědomí právě lidé z řad neprověřených imigrantů.

 

A právě to slovo „neprověření“ bych silně podtrhl. Jestliže totiž nějaká země v masovém měřítku přijme imigranty z nějaké země, říkejme jí třeba tramtárie, kteří se prohlásí za její obyvatele a tvrdí, že utíkají před válkou, ať už to pravda je či není, logicky toho začnou využívat všelijací kriminálníci s falešnými či „ztracenými“ pasy, kteří o sobě prohlásí, že jsou z tramtárie a prchají před válkou/perzekucí/nevím čím.

Pak logicky přibude trestných činů, ať už krádeží, znásilňování či vražd, vláda za pomoci „vítačských“ médií napřed bude tuto skutečnost tutlat, protože vládnoucí partaje chtějí vládnout i po dalších volbách…, postupně ale skutečnost začne vyplouvat na povrch a lidé, byť nějakou dobu trpěliví a poslušní díky desetiletím politicko-korektnického vymývání mozků, multikulturním výchovám a zastrašování…, začnou svou trpělivost ztrácet, a co víc, nabudou dojmu, že 99 procent obyvatel tramtárie jsou kriminálníci. A kdo by měl chuť být solidární a tolerantní ke kriminálníkům, když je tu spousta skutečně potřebných?

A tak vznikají ony tzv. stereotypy, o nichž mluví neomarxisté. Jestliže lidé budou mít negativní zkušenosti s fanoušky fotbalového klubu XYZ, tak k těmto lidem začnou cítit nevraživost a budou se jim vyhýbat, i když se mezi dotyčnými fandy jistě najde i dost slušných a poctivých lidí. Je to přirozený obranný instinkt, který nelze vymazat žádnou multikulturně-neomarxistickou převýchovou ani zamlčováním reality. Nejde tu totiž o „prvoplánový“ rasizmus, tj. přesvědčení, že lidé jisté rasy, národnosti či víry jsou nějak podřadní či méněcenní, ale jde o obrannou reakci pod vlivem špatných zkušeností s lidmi vykazujícími určité vnější znaky. A je úplně jedno, jestli tím znakem je barva kůže, náboženské vyznání, specifické oblečení/účes, tetování či třeba nějaký nápis/obrázek na tričku.

„Pachatelem je pokaždé žadatel o azyl. Můžete je pořád sledovat a být kdo ví jak opatrní, ale stejně si najdou nějaký způsob, jak vás znovu okrást,“ stěžovala si zoufalá majitelka obchodu.

Proto je absolutně zcestné osočovat lidi, kteří se jen snaží bránit svou bezpečnost či majetek, z rasizmu, xenofobie či šíření nenávisti. Spíš by se vláda, která celou tu lapálii zavinila, měla postarat o to, aby se kriminalita snížila řekněme na původní úroveň před migrační krizí, měla by více vyhošťovat migranty, kteří něco špatného provedli, méně zatajovat pravý stav věcí, a naopak více mluvit o tom, že není jen nevraživost většinové společnosti vůči menšinám, ale že je také nevraživost nemála příslušníků různých menšin vůči většinové společnosti…, a v tomto ohledu by se mělo nekompromisně měřit stejným metrem – odsuzovat stejně tak protibělošský rasizmus jako ten bělošský, což se neděje, a tak logicky narůstá nespokojenost většinové společnosti.

Jestliže ovšem tohle fanatičtí vítači nechtějí slyšet a stále dokola mumlají svou mantru, že jsou to všechno samé dezinformace, nenávistné projevy a že skoro všichni tzv. uprchlíci jsou úžasní, že znásilňování a spol. je jen důsledkem „kulturní odlišnosti“, no tak pak se nemohou divit, že ty jejich propagandistické řeči mají naprosto opačný efekt. O „uprchlících“ před zaslouženým kriminálem jsem již psal. Ovšem jestliže se dávají imigrantům mírné tresty třeba za sexuální delikty a vymýšlejí se pro ně kurzy sexuální výchovy, tak právě tímto se vlastně lidem říká – no u nich je to znásilňování vlastně normální, tak buďte schovívaví, než se naučí, že u nás to normální není. No já být obyvatelem tramtárie, tak tyto „sluníčkáře“ poženu k soudu za podněcování nenávisti a kulturních stereotypů vyvoláváním mylného dojmu, že v mé vlasti se pomalu znásilňuje na každém rohu, a umožňováním zneužití azylu zločincům, kteří mé vlasti a víře pak v Evropě dělají ostudu! Pokud to ovšem slušní obyvatelé tramtárie nedělají a v podstatě se nechávají multikulturalisty a „sluníčkáři“ uplácet, tak se nemohou divit, že tím dělají špatnou pověst svému vlastnímu národu i náboženství.

V době, kdy jsem sám byl ještě napůl „sluníčkář“, jsem měl obavy přesně opačné. Myslel jsem si, že se ortodoxní věřící z tramtárie spojí s našimi ultrakonzervativci a budou prosazovat tradiční rodinu (i když podle svého způsobu…), budou bojovat za zákaz potratů, homosexuality, alkoholu, minisukní a podobně. Ale ani ve snu by mě nenapadlo, že se nechají koupit levicovými extremisty, kteří jim na jedné straně podkuřují, ale vyznávají s jejich vírou naprosto neslučitelné hodnoty, jako je třeba adopce dětí stejnopohlavními páry či radikální feminizmus, podle jehož pravidel by se musela zcenzurovat většina jejich náboženských textů. Teď už to samozřejmě chápu – „sluníčkáři“ mají vykonat roli „mouřenína“, který jim umožní ovládnout Evropu, ovšem pak budou jedni z prvních, kteří to pravděpodobně odskáčou. Ale…, kdo chce kam, pomožme mu tam…, holt za blbost se platí.

Ovšem to nic nemění na tom, že když se vyznavači nějaké víry účelově spojí se z pohledu této víry největšími „hříšníky“, místo aby se snažili jít „bezvěrcům“ příkladem, že tím sami proti své vlastní víře podněcují nenávist. Můžu si vážit lidí, kteří díky své víře žijí ctnostně a jsou schopni si odříct požitky, které bych si já odříct nikdy nedovedl, a v tom důsledku budu mít úctu i k dotyčnému náboženství, i když nebudu jeho vyznavačem. Ale nikdy si nebudu vážit těch, kteří pod hlavičkou náboženství ubližují jiným. A pokud takových lidí přibývá a jejich umírnění souvěrci, místo aby je tvrdě odsoudili, nad tím mhouří oči, protože „to jsou přece naši…“, no tak nemohu cítit k takovémuto náboženství žádný respekt.

Takže lidi, vemte rozum do hrsti a pochopte, kdo tu skutečně tu nenávist podněcuje!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 47 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,63 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.