prof-arenberger-uvod-m-696x464
25.5.2021
Kategorie: Politika

Příkazy, rozkazy a nakonec dělení na poslušné a neposlušné

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Jde o první pokus o uzákonění segregace lidí při užívání některých služeb od druhé světové války. Hitlerovi by se tento postup hodně líbil.

Vláda rozeslala poslancům návrh novely Zákona o ochraně veřejného zdraví. O co pak jí jde? O nic menšího jako zavedení covid pasu a to napořád. Prý podle aktuální epidemiologické situace. Tohle jim musí spolknout jen totální debil a to v naší zemi ještě všichni nejsou. Ano, mívali jsme očkovací průkazy na exotické choroby a také očkovací průkazy pro psy. Nehodlám jet ani do exotiky a rozhodně nejsem pes. Tak nač mi bude věc, co ze mně dělá ovečku nechávající si napíchat vakcínu kterou nechci.

Nějaká dovolená  u moře nemůže být pro normálně myslícího člověka motivem pro píchání vakcíny s pochybným účinkem a navíc s neustále se opakujícím čase očkování. Ne, to nebude jednou nebo dvakrát. To bude pořád. Máme celé roky očkování proti chřipce, ale bylo to dobrovolné. Tak se z chřipky stal covid a najednou se nás snaží vnutit povinnost. Nikdy jsem se nedala očkovat na chřipku a nevidím jediný důvod s tím začínat.

Pane ministře, měníte názory jako ponožky, neumíte si spočítat vlastní nemovitosti a vaše jednání je přinejmenším podivné. Pan Babiš musí být úplně v pr….když do křesla ministra zvolil vás. Nectíte nic, dokonce ani právo. Věta kterou jste sám řekl je dostatečně jasná.

pravo-arenberg

Tento paragraf pochopí každý kdo si do přečte a není to už žádná legrace. Tedy jde o naši svobodu, ze které nám neustále ukrajují.

§ 69 odst. 1 písm. i)

Omezení účasti na veřejné nebo soukromé akci nebo vstupu do veřejnosti jinak přístupného prostoru, včetně provozoven nebo jiných prostor, do nichž je vstup vázán na členství, úhradu nebo jinou podmínku, tak, že jsou umožněny pouze fyzickým osobám, které pořadateli nebo organizátorovi akce nebo provozovateli nebo majiteli veřejnosti jinak přístupného prostoru nebo jimi pověřené osobě prokáží způsobem stanoveným mimořádným opatřením, že se podrobily očkování proti infekčnímu onemocnění nebo toto infekční onemocnění prodělaly nebo se podrobily testu nebo vyšetření na přítomnost původce infekčního onemocnění s negativním výsledkem.

Petr Arenberger chce uzákonit, že neočkovaným a netestovaným, ale zdravým lidem budou zakázány některé služby. Jde o první pokus o uzákonění segregace lidí při užívání některých služeb od druhé světové války. Hitlerovi by se tento postup hodně líbil. Taky dělil národ na kastu a podkastu. Chcete změnu? Tak si pořádně rozmyslete, co v následujícím půlroce uděláte. Studujte programy a hlavně studujte koalice které se stejně rozpadnou. Uvědomte si, že ministrany s 5% tam budou jen pro sezení a braní výplaty z vašich daní.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 289 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)