šojdrová-sirotci2
17.10.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Přijdou s novou vládou opět na přetřes „vousatí sirotci“ Šojdrové?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Jistě i vy máte ještě v paměti nedávnou dobu, kdy se naši poslanci ve Sněmovně přeli na téma „syrských sirotků“. S nápadem přijímat tzv. „nezletilce bez doprovodu“ přišly europoslankyně různých evropských zemí, tedy nebyla to jen Šojdrová, kdo se ve své vlastní zemi bil za přijímání syrských vousatých sirotků z Afghánistánu a Pákistánu. Bylo tedy jasné, že v Bruselu si zvolili ty „správné“ europoslankyně z různých zatím invazí nepříliš zatížených zemí, jejichž zadáním bylo infiltrovat nepřátelskými vojáky své vlastní země.

 

Už v době, kdy s tím Šojdrová přišla, bylo jasné, že jde o tytéž nezletilce bez doprovodu, které od roku  2015 pravidelně přijímají země jako Německo, Švédsko nebo Francie, ale i mnohé další. Právě ti jsou v daných zemích hlavními původci kriminality, například v Paříži jsou pachatelé 75% trestných činů právě tito „vousatí sirotci“.

.

Udivující tehdy bylo, kolik idiotů bylo ochotných Šojdrové uvěřit, že by nějaké malé dítě bylo schopné zcela samo bez jakéhokoli doprovodu dospělého absolvovat cestu ze Sýrie do Řecka. Kdo jste nějaké to dítě vychovali víte, že třeba pětileté, ale ani sedmileté dítě nemůže podobnou cestu absolvovat hned z mnoha důvodů. Pomineme-li stránku jazykové bariéry, gramotnosti či finančních možností, pak už jen fakt, že by malé dítě napadlo se vydat na podobnou cestu bez jakéhokoli dospělého, by byl poněkud bizarní.

Ale i přesto se našlo 200 rodin, které svoji bezbřehou naivitu projevily nabídkou bydlení pro „sirotky bez doprovodu“ ve vlastních příbytcích. Jak se ovšem ukazuje, tak tito vousatí sirotci jsou zpravidla mladí muži, kteří přišli do Řecka (Itálie, Španělska…) bez dokladů a tvrdí, že jim je něco mezi 12-17 lety. Drtivá většina z nich je však již dávno zletilá  a mnozí mají za sebou i vojenský výcvik v řadách IS či jiných bojůvek.

O tom, jak nezletilci bez doprovodu obohacují Evropu si můžete přečíst například zdezdezdezdezdezdezde nebo zde.

.

Ale vraťme se k otázce z titulku. Důvod, proč nyní toto téma otevírám, je jasný. V době, kdy se ve Sněmovně hlasovalo k přijímání vousatých sirotků, hlasovaly pro jejich přijetí právě ty strany, které po volbách získaly většinu. Nejvíc jejich přijímání mimo Šojdrové KDU protlačovali Piráti, STAN a TOP0,9. Pro jejich přijímání tehdy ovšem hlasovali i mnozí poslanci ODS.

Pokud by se tak znovu otevřelo toto hlasování, je velmi pravděpodobné, že bychom se již džihádistického výsadku od Šojdrové mohli velmi brzy dočkat. Šojdrová si krátce před eurovolbami dělala na sirotcích zcela jasně kampaň, což se jí vyplatilo, neboť nadšení vítači ji dokonce vykroužkovali z nevolitelného místa, takže vystrnadila i v kandidátce výše postaveného Hermana. Nyní už tedy nemá motivaci se do tématu pouštět, nicméně mohou jej otevřít noví poslanci.

Přijímání tzv. „nezletilců bez doprovodu“ je totiž nyní žhavým tématem po celé EU, neboť azylová centra v mnoha zemích praskají ve švech a tlak EU na jejich přerozdělování je skutečně enormní. Mohou tak přijít na přetřes i dřív, než dojde k zavedení migračního paktu EU (plánováno na duben 2022). Jen již nepůjde o sirotky syrské, ale afghánské.

.

Sněmovna má samozřejmě na stole mnoho důležitějších záležitostí, nicméně pár měsíců poté, co se zaběhne, by se tato otázka mohla dostat na pořad dne. A podle hlasování z doby před 2 lety by tentokrát „sirotci“ prošli. Ostatně, všechny tyto strany nedávno v EP hlasovaly pro přijetí více než 40 tisíc Afghánců do zemí EU a pro dubnové přijetí migračního paktu EU.

A nakonec zde mám video, které by měla povinně shlédnout nejen Šojdrová, ale především všichni poslanci, kteří se za přijímání nezletilců bez doprovodu tak bijí. Hlavní aktér videa je skutečně nezletilý, ovšem má již neskutečné zkušenosti. Chtěli by snad všichni nadšení vítači z naší Sněmovny, aby jejich sirotci tyto zkušenosti i na našem území časem uplatnili v praxi??

UPOZORŇUJI, ŽE VIDEO JE VHODNÉ JEN PRO SKUTEČNĚ VELMI SILNÉ POVAHY!!!!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Bc. Michal Hajdučko 300,- Kč, Martin Kubíček 2000,- Kč, Gabriela Kolomazníková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 000,00 Kč
Vybráno 42.97%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 174 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
41 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)