NEWYORK911TWINS
11.9.2021
Kategorie: Historie

Přijdou na oslavu dvacetiletého výročí větší koordinované útoky?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Asi každý z nás si pamatuje, kde byl a co dělal 11.9.2001. Tedy mimo těch, kdo ještě nebyli na světě nebo byli malé děti. V prvních letech asi většina z nás alespoň do jisté míry věřila oficiální verzi, která se však postupně stávala stále méně pravděpodobnou. Za ty dlouhé roky jsem měla možnost shlédnout spoustu videí či filmů a přečíst mnoho článků, spekulujících o tom, jak vše bylo ve skutečnosti.

 

Zajímavě o tomto tématu hovoří ve svém seriálu například Jesse Ventura, ale zatím asi nejlepší video, které jsem k tématu shlédla, objasňovalo, proč je oficiální verze “na vodě” především z technického hlediska, neprůstřelné důkazy manipulací byly ovšem natolik přesvědčivé, že toto asi hodinu a půl dlouhé video již cenzoři z youtube smazali.

Nicméně, ať je to jak chce, tak při zřícení budov WTC, zahynuly tisíce káfirů, což byl důvod k oslavám pro miliony muslimů po celém světě. Na druhou stranu se objevila vhodná záminka pro okupace a rozvracení muslimských zemí, jejichž nesporným důsledkem byla a vlastně stále ještě je nekonečná invaze muslimů do Evropy. Málokdo třeba tuší, že Švédsko bylo islamizováno až následně, do roku 2001 bylo v zemi méně muslimů, než je například nyní u nás.

V kontextu toho, jaké byly důsledky rozvracení muslimských zemí se zdá, že hlavním cílem bylo skutečně zajištění invaze muslimů do Evropy, výměna obyvatel, nastolení chalífátu, který bude záhy rozvrácen, neboť muslimové z různých zemí a etnik se mezi sebou nesnesou, jak můžeme už nyní vidět při jejich vzájemných bitkách v islamizovaných evropských zemích, zejména pak ve Francii a Švédsku.

Netvrdím, že jedním z důležitých cílů okupace muslimských zemí nebylo i využití jejich nerostného bohatství (či v případě Afghánistánu makových polí), ale dnes již stále silněji nabývám jistoty, že hlavním cílem bylo právě rozvrácení Evropy a výměna obyvatel.

Ale vraťme se ke dnešnímu výročí a otázce z titulku. Muslimové samozřejmě oslavují každý útok na káfiry, každou událost, která počty jejich nepřátel jakkoli zredukuje. A na oslavu se údajně chystají i nějaké ty útoky. V evropských zemích jsou tak dnes obzvláště střeženy všechny americké cíle – různé ambasády, základny, konzuláty apod.

Ovšem pokud budou střeženy cíle americké, mohou si muslimové najít cíle náhradní. V sobotu může jít třeba o nákupní středisko nebo nějakou hromadnou kulturní či sportovní akci, ale i nádraží nebo jakékoli jiné místo, kde je více lidí. Ovšem při desetiletém výročí se očekávalo totéž a nic zásadního se nestalo. V té době ovšem bylo v Evropě o několik milionů méně muslimů.

Na druhou stranu nejspíš muslimové sami moc dobře ví, že se dnes nějaká akce očekává a mohla by být zmařena. Pak není problém si počkat na jiný vhodný termín a nemusí jít vůbec o jakékoli symbolické datum. Důležité pro ně spíš bude, aby udeřili nečekaně a koordinovaně.

Takže dnes lze skutečně nějaký útok očekávat, ale spíš ze strany fanatického jedince, bez nějaké koordinované skupiny. Na větší útoky si muslimové v Evropě jistě rádi počkají do doby, kdy nebudou bedlivě sledováni a pak nejspíš udeří. Neočekávaně, bez vazby na jakékoli konkrétní datum, ale perfektně vytrénovaní a zkoordinovaní.

ISIS má v Evropě pár set tisíc vojáků a další sem teprve míří. Nemyslím si proto, že by zasáhli nyní, bylo by to kontraproduktivní, další jejich vojáci by se již do Evropy nedostali tak jednoduše. Mimo případných ojedinělých útoků fanatických “osamělých vlků”, z nichž pak bude snaha svést vše na psychickou nemoc, dnes žádné skupinové koordinované útoky neočekávám. Ale jisté je, že jednou přijdou. Otázka už dávno totiž nezní zda, ale kdy k nim dojde…

A nakonec opět připomínám, že to vše se děje v režii světovládných elit, pro něž je islám hlavní zbraní proti původním Evropanům…

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 094,- Kč
Vybráno 31.69%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 526 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,52 out of 5)
Loading...
64 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)