30.9.2016
Kategorie: Společnost

Přijde krvavý krach multikulturní společnosti EU?

Sdílejte článek:

PAVEL FENDEK

Sílící neomarxisti destruují evropské společenství. V Paříži, Německu, Belgii … útočí muslimové a evropští politici znovu opakují své hloupé fráze. Navíc s doporučením, že na teror si v Evropské unii musíme zvyknout jako na něco zcela normální. Neomarxističtí evropští politici hlavního proudu tak považují teror za přirozenou součást multikulturní společnosti a přirozenou součást soužití Evropanů s muslimskou komunitou.

Má to svou zvrácenou logiku. Navzdory deklarovaným vznešeným ideálům a principům je multikulturalismus ve skutečnosti rasistická ideologie, která je založena na nenávisti k evropské kultuře, civilizaci a její nositelům – evropským národům, Evropanům a bílé rase. Cílem této neomarxistické ideologie, která ovládla celý politický mainstream EU, je dezintegrace a destrukce evropské společnosti a národů jejich naředěním migranty neevropských ras a kultur, zejména muslimů.

Prorocká předpověď

Islamizace EU je tak proces přímo řízený osou Berlín – Brusel – Paříž, který má usnadnit nastolení totalitního politického režimu neomarxistických elit propojených s finanční oligarchii. Přímo prorocká je v tomto kontextu předpověď už nebohého rusko-slovenského spisovatele Sergeje Chelemendika po jeho zážitku z cesty do Francie několik let před migrační invazí a teroristickými útoky:

“Francouzi nemohou v rámci liberálního multikulturního modelu nic udělat. Když jsem šel francouzským metrem v Paříži, bylo to maximálně nebezpečné. Cestuji hodně, ale nebezpečnější metro jsem neviděl, usuzuji podle toho, kolik tam bylo zločinců, a že žádný z nich nebyl Francouz. Šel jsem do centra Paříže, kde jsem měl schůzku, a pak mi kolega vysvětlil:, Když na tebe zaútočí, nedejbože, aby si v metru udeřil nějakého Araba nebo černocha, on tě může bít, kolik chce, ale pokud ho udeříš ty, zavřou tě. ‘ Takže v multikulturním systému, který ve Francii a v celé Evropě funguje, kde imigrant je nějaké posvátné zvíře, posvátná kráva, se nic nezmění a nikdo nebude nic dělat. Celé to bude eskalovat a teror bude tím prvním, s čím se Evropa setká. “

Strašák kvót

Když jsem v roce 2004 hlasoval pro vstup Slovenska do EU, ani se mi nesnilo, že v roce 2016 napíšu: Boj za práva menšin, za lidská práva, proti rasismu, diskriminaci, netoleranci, xenofobii … obvykle kamufluje pod hlavičkou svobody, demokracie a humanismu netušené příkoří, zvrácenosti, scestnosti a hanebnosti nejrůznějšího druhu, které jsou bezohledně, nelítostně a cílevědomě páchané na vybrané oběti, kterou je v EU většinová evropská společnost. A že bude aktuální výrok George Orwella: “Mluvit pravdu v době všeobecného klamu je revoluční čin. Potřebujeme revolucionáře.”

Prvním krokem úspěšného řešení problému na celoevropské úrovni je proto zrušení imunity Evropské komise, která by se tak musela zodpovídat za vědomé porušení dublinských dohod, za otevřenou podporu muslimské invaze do EU a za vydírání jejích členů, kteří odmítli kvóty na přerozdělení migrantů. Za dosavadní činnost si neomarxistická extremistická Evropská komise proto zaslouží buď vězení, nebo blázinec.

Nepřímo je tím definován i extremismus: Vše, co Evropská komise a její neomarxističtí poskoci označí za extremismus, extremismem není. Tento logický scénář má však jednu chybu. Deficit demokracie a totalitní prvky v EU jsou již tak výrazné, že řešení problému demokratickou cestou je prakticky nemožné. První nedemokratickou variantou řešení problému je vzpoura členů EU, která by se projevila úplným ignorováním Evropské komise. Čas na to zatím nedozrál, ale situace se zákonitě bude vyhrocovat, až dospěje k bodu zlomu, kdy se vzpoura stane nezbytností. Pak už bude záležet jen na tom, zda vlády takových členů EU, jako například V 4, budou mít odvahu chránit své voliče a svůj lid.

Druhou nedemokratickou variantou je vzpoura jednotlivců – Evropanů, kteří ztratí při teroristických útocích muslimů své bližní. A těch budou davy. Stačí, když si tyto davy uvědomí, že jejich prioritní nepřítel nejsou muslimové, ale jejich neomarxistickí příznivci. Pak už hloupé fráze politiků přestanou na lid účinkovat a navzdory represím a odzbrojení vezme spravedlnost do vlastních rukou. Zbraně na černém trhu se vždy dají sehnat. Může nastat paradoxně situace, že se Breivik z pozice šílence extremisty dostane do pozice následováníhodného vizionáře.

I když je merkelovské Německo rozhodující silou v EU, Angelu Merkelovou zvolili za německou kancléřku jen občané Německa. Pokud Němci akceptují její imigrační politiku, tak ať si ji mají a volí ji i nadále. Pokud však Angela Merkelová uplatňuje svou imigrační politiku prostřednictvím Evropské komise i v ostatních členských státech EU, tak se musí zodpovídat za svou politiku i lidu těchto států a jejich politickému vedení. Agrese merkelovského Německa je jen jinou formou agrese hitlerovského Německa ve snaze ovládnout Evropu, a vůbec nezáleží na tom, zda je Angela Merkelová služkou USA, nebo globálních finančních struktur v jejich zastoupení. Oběti nacismu a holocaustu považují fyzickou likvidaci Hitlera a jeho poskoků za morální akt: kdyby se mohly dostat strojem času do minulosti, uskutečnily by ji i osobně. To je citace mnoha přeživších obětí holocaustu.

Morální by byla pak i snaha zastavit Angelu Merkelovou a její poskoků v jejich kriminální činnosti jakýmkoli způsobem, ať je ve službách kohokoliv, pokud se nepřestane angažovat mimo rámec Německa. Jako mírumilovný člověk, ne však pacifista, upřednostňuji raději zrušení EU jak násilí. Pokud to nebude možné, tak znovu začne být aktuální výrok Thomase Jeffersona: “Strom Svobody musí být čas od času zavlažen krví vlastenců …”

ZDROJ: Pavel Fendek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 110 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.