svobodafree
8.11.2020
Kategorie: Společnost

Přijde drsný atak na naši svobodu?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝPoslední týdny lze považovat za velmi hektické. Přestože se život v naší zemi opět velmi zpomalil, událostí se stalo skutečně hodně a postupně budou následovat další. Tato těžká doba nám nastavuje zrcadlo a obraz v něm je velmi pokřivený. Jako bychom se dívali do jedno z těch, která již po desetiletí lidé vyhledávají při návštěvě bludiště na Petříně. Ostatně právě tam je i kousek historie v podobě reprodukce konce bitvy na Bílé Hoře. Právě dnes velmi zajímavá symbolika.

Americké volby a naprosto neprůhledné sčítání hlasů ovlivněné obrovskými podvody hýbaly týden celým světem. Přestože nyní po médii vyhlášeném vítězství Demokrata Joa Bidena přijdou na řadu žaloby, dle všeho více než oprávněné, a americký prezident tak možná nebude dlouho uveden do úřadu, naši novináři a publicisté přináší zprávy o tom, jak se v ulicích měst Spojených států slaví. Vzhledem k těsnosti výsledků, to i přes jejich masívní falšování ze strany Demokratů, jsou mohutné oslavy velmi nepravděpodobné. Připomeňme si rozdíl v návštěvnosti kampaní obou uchazečů, kdy před pultíkem Bidena stálo pár zaparkovaných auta, zatímco Trumpa přišlo podpořit vždy plno živých příznivců. Takže pokud ty oslavy neprobíhají korespondenčně, nedá se předpokládat, že by byly zase až tak mohutné a lze se domnívat, že spíše dojde k pouličním bitvám. Nechceme předjímat, ale tyto volby ještě neskončily.

Trump již dlouho před volbami upozorňoval na scénář, který se nakonec ukázal být realitou. Zásadní zvrat totiž přineslo právě hlasování pomocí korespondenčních lístků, které přinesly světu nový pojem. Bidenova křivka znamená nárůst počtu hlasů v době, kdy se již nehlasuje a ani nesčítá. Trump o připravovaném způsobu hlasování a jeho možném zneužití věděl a je tedy otázkou, jak se na něj připravil. Proběhly informace o tajných vodoznacích a evidenčních číslech, aby bylo možné odhalit falešné lístky. Sociolog Hampl však přišel se zprávou, že jde o nesmysl, protože každý stát si nechává tisknout ty své sám a nikdo na to nedohlíží. Pokud má pravdu, pak je tento způsob voleb naprosto nekontrolovatelný, a tím i naprosto postrádající punc poctivosti. Možná o to více zaujal předsedkyni Top09 Adamovou Pekarovou, která v návaznosti na dění v USA okamžitě volá po stejném způsobu voleb u nás. To lze považovat za drzost a aroganci. Na chvilku však zpět do Ameriky. Nyní bude záležet, jak se na tuto situaci Donald Trump připravil. Pokud dobře, budou následně probíhat soudy, které vrátí volby zpět před vyhlášení výsledků. Nebo také ne, a pak se Republikáni k moci nedostanou dalších 20 let. Za tu dobu Demokraté stihnou zdevastovat nejen Spojené státy, ale také polovinu světa. Samozřejmě v souladu s představami mocných. Ostatně viz komentář z úvodní fotky článku.

Naše média tedy slaví, s nimi ta část spoluobčanů, která sledovala průběh voleb v televizi a hltala komentáře a informace v ní uváděné. Takový Seznam klesnul zase o patro níže a přidal se k ČT a Nově. Možná by mohl nabídnout místo šéfredaktora Pavlovi Šafrovi, to aby to proliberální bahno bylo ještě hlubší. Bude teď zajímavé pozorovat reakci našich mediálních domů na další vývoj politiky u nás. Jestliže se pomalu mění přístup novinářů k Babišovi, musí to mít nějaký důvod. Možná ho známe. Je totiž pravděpodobné, že náš předseda vlády pomalu ustupuje ze svého zásadního postavení odpůrce přijímání migrantů. Tlak z Bruselu a Berlína je obrovský a rozdělování peněz ve velínu EU začíná být podmiňován podřízení se zvůli evropských mocipánů jdoucích na ruku v USA vítězícímu Sörösovi. Právě on stojí za aktivitami Antify a Black Lives Matter. A zároveň je strůjcem a propagátorem migrace. Česká republika je díky covidu v situaci, kdy její ekonomika těžce prohrává boj s následky vymyšlené pandemie, jejíž start tak dokonale splnil své načasování. V USA ovlivnila volby a umožnila více manipulací, v Evropě zdecimovala slabší ekonomiky a udělala je závislými na zvůli bank a bohatých investorů. Pomohla zlikvidovat část střední třídy, pokřivila ještě více podnikatelské prostředí a posílila stát. Podepsat se v této situaci pod povinné kvóty při přerozdělování migrantů tak Babišovi přijde jako jediná cesta k dalším financím.

Nouzový stav umožňuje politikům změny, které by jinak zaplnily ulice. Hamáčkův vlhký sen o absolutní moci se naplňuje. Tento placený člen Aspen institutu připravuje další represivní úpravy zákona. Co vše může tedy přijít? V době nouzového stavu bude mít stát třeba právo obstavit podnikatelské či soukromé účty, znemožnit manipulaci s penězi, případně je zabavit. Dále může policie dostat pravomoc vstoupit do soukromých prostorů bez potřeby mít povolení k domovní prohlídce, opět může dojít až na nucené vystěhování a zabavení majetku. Ptáte se proč? Pokud bude mít vláda právo kdykoliv vyhlásit nouzový stav, stane se zároveň schopnou neomezeně manipulovat s obyvatelstvem. Nařídí povinné testování, očkování. Vy se nepodřídíte, dolehne na Vás tedy represe. Stát Vás vyřadí na kraj společnosti, ač jste dosud byli jejím řádným a nezpochybnitelným členem. Věřte nebo nevěřte, ale pokud k tomu dojde a ovce opět sklopí hlavy, pak už nebude cesty zpět. Jistě, dá se s tím žít, ale již nikdy nebudete mít jistotu, že právě Vy se nestanete další pochoutkou nenažraných a stále hladových vlků. Plán se prostě naplňuje.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Vlastimila Čumpelíková 500,- Kč, Anonym 900,- Kč, Roman Martínek 100,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 199,- Kč
Vybráno 43.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 876 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,47 out of 5)
Loading...
133 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)