pandemic-4933793SPOLVIR
23.8.2021
Kategorie: Politika

Přichází totalitní období?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝObdobí rozmachu a svobody končí, odteď budeme muset tvrdě bojovat o každou maličkost, o každý náznak volnosti. Nejde jen o naši krásnou zemi a život v ní, ale týká se to celého světa. Dochází k natolik podstatným změnám, že mnoho z nás ztrácí smysl života a ptá se, jak je vůbec možné, kam až jsme to vše nechal zajít a proč. Jednou budou nové generace o dnešních dnech číst a přemýšlet, kam se tehdy vytratila lidská odvaha, důstojnost a rozum. Jsme na pokraji apokalyptického období, jehož počátek byl připravován dvě až tři desítky let. Naše děti se narodily do nejhoršího možného období přinejmenším srovnatelného svou sebedestrukcí se 2.světovou válkou.

O víkendu šlo ve Francii do ulic 3 500 000 lidí. Tato země je momentálně laboratoří toho, podaří li se elitám přeměnit západní demokracii na jeden velký koncentrační tábor, nebo dokážou li se občané vzepřít diktatuře prezidenta Macrona napojeného na rodiny Rockefellerů a Rothschildů. Ten se snaží pomocí covidpassů a vymyšlené pandemie vrátit vedení státu absolutistickou moc z dob Ludvíka XIV. Teror namířený na lidi bez očkování, na děti a celou společnost totálně ignoruje reálný stav kolem korony a pouze využívá její existenci k zavedení represivních opatření, která nemají s jakoukoliv formou péče o lidské zdraví nic společného.

Fanatismus přívrženců vakcinace přerostl v násilí a diktaturu. Přestože i v jiných zemích dochází k nepokojům, ve Francii se momentálně hraje o kontinentální Evropu. Pokud Macron ustojí stávající stav, dekadence Západu a rozpad demokracie a svobody už bude těžké zastavit. Naše média o tom pochopitelně mlčí, my situaci tam pečlivě monitorujeme. Demonstrace probíhaly na celém území státu, nejvíce na Azurovém pobřeží, kde byly v každém větším městě. Francouzům už dochází, že jim bylo sáhnuto na vše, co mají rádi. Macron připravuje povinnost očkovat se jak pro veškeré obyvatelstvo, tak i pro mládež a děti. Zároveň se počítá se stále se opakující vakcinací. Není řeč už jen o třetí či čtvrté dávce, nové covidpassy mají i 12 kolonek. Už to chápete?

Do ulic vychází lidé i jinde, ovšem zatím, podobně jako u nás, v nedostatečném počtu, tedy pokud nebereme v potaz víkendovou Austrálii, kde se politici z covidu také úplně zbláznili. Proč? Copak vám všem nestačí všechny indicie a náznaky zborcení současného světa? Rozhlédněte se kolem sebe. Ceny všeho letí příkře nahoru. Včetně energií, u kterých je předpoklad dalšího vývoje skokový, přesto jsme tlačeni do naplnění šílených plánů Green Dealu. Dokážete si vůbec představit situaci za 15 let, až blázni tvořící nové ideologie dosáhnou zrušení spalovacích motorů a zdaní fosilní paliva pro vytápění? Jak drahé bude prosté bydlení, natož doprava? Kde se bude brát veškerá ta elektřina? A nedojde k redukci počtu obyvatelstva i proto, aby ten její nedostatek nebyl tak znát? Kolik lidí nakonec všechnu tu vakcinaci smí přežít? A nejsou migranti zvyklí ohřívat si jídlo na ohni nakonec právě z tohoto důvodu a nenáročnosti předurčeni k osídlení kdysi tak vyspělé Evropy? Napovídal by tomu i Great Reset. Co se za ním skutečně skrývá? Dopředu nás rozhodně neposune.

Maďarsko je jistou opozicí uvnitř Evropské unie. Vážně se v něm začalo hovořit o jejím opuštění. Tento malý a hrdý národ skutečně už několik let bojuje v rámci EU o vlastní svrchovanost. Předseda vlády Orbán možná v rámci země ekonomicky ovládl všechna podstatná ekonomická centra a získal na evropské poměry velkou moc, na druhou stranu dokázal Maďarsko udržet v pozici důležitého hráče, který, když bude chtít odejít, může být vzorem pro další státy především ze Střední a Východní Evropy. Pokud by se Maďaři skutečně vydali vlastní cestou, dost možná by byli následováni Poláky, i když u nich je závažnou komplikací jistá nenávist vůči Rusům. Tím se Maďarsko zabývat nemusí. Bohužel naše země je plná politiků nacházejících se v prounijních stranách, naše média jsou neobjektivní a zaprodaná. I v této době tu je snaha prosadit přijetí bortícího se eura a přimknout se ještě více k diktaturní EU. Vytratily se pojmy, jako je národní hrdost, pud sebezáchovy, soběstačnost, selský rozum, logika. Tedy základní atributy potřebné k vývoji zdravě společnosti. Za vším zůstává jen touha po moci a bohatství. Ovšem ovlivněná krátkozrakostí a nulovým sociálním myšlení.

Ve Francii a Maďarsku se možná právě teď rozhoduje i o naší budoucnosti. Nepřekonáme li naši lenost a nevzepřeme se ihned, následky budou katastrofální. Připomeňme si, že polovina národa je dle všeho se vším smířena. Prošli vakcinací, nakonec kývnou i té u dětí. Pokud se toto stane, budou už poslušní ve všem. Počet těch, kteří se neohnou, začne vlivem obrovského tlaku a postupně i násilí klesat. Nic už to nezastaví, dokonce ani možné fatální následky hloupého rozhodnutí jít se nechat očkovat. Tady skutečně nejde o žádné zdraví. Jsme svědky drsného převzetí moci a zotročení národů. Je tak těžké to pochopit?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 633,00 Kč
Vybráno 36.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 472 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)