bidenkomunista
25.11.2020
Kategorie: Politika

Přichází ta doba, o které se už dlouho říká “a bude hůř”

Sdílejte článek:

 

PPC/FB

Biden, zkorumpovaný čínský otrok, obviňuje “bílého rasistu” Trumpa, že zabil 220.000 Američanů prostřednictvím své netečnosti při prosazování omezení proti onemocnění COVID-19. Přitom tahleta pomalu chodící lumpárna dobře ví, že zdravotní péče je výsostně věc každého státu federace. A také není bez zajímavosti, že jsou to právě “spravedlivé” demokratické státy, ve kterých je daleko nejvíce mrtvých.

Biden, politický flegmatik, obklopený skutečnými pistolníky, mluví o demokracii, kterou Trump prý nenávidí, přitom jeho politickou squadru, bez které se neobejde, tvoří Antifa a Black Lives Matter, tedy takové formace, které nenávidí americký ústavní pořádek a kapitalistický motor americké prosperity. Rabování a násilí v šesti stech amerických městech charakterizoval, jako následek “systémového rasismu”.

Hnilobou zkažený socialista Biden miluje Ameriku natolik, že raději navýší počet soudců Nejvyššího soudu USA, než aby respektoval jeho rozhodnutí. Takový je to zloduch.

Biden, milovník svobody a ochránce slabých, podporuje úplně všechny druhy zabíjení nenarozených, hlasoval i pro ty návrhy, ze kterých se dělalo zle i Hannibalu Lecterovi. Na druhou stranu chrání práva žen natolik, že si jich už desítky stěžovalo na “nemístné dotýkání”. Dokonce i ta stará bolševická pila Pelosiová, předsedkyně Sněmovny reprezentantů, si na něj stěžovala a označila ho za “nemocného” a že “by s tím měl něco dělat”.

Biden je tak upřímným vyznavačem tradičních amerických hodnot, že se postavil na hlavu a reprezentuje politický směr, který kvalitu člověka určuje měrkou rasy, pohlaví a sexuální orientace. Čím větší magor a uchylák, tím má více práv. A když je ještě k tomu černý, tak může úplně všechno.

Tradice amerického snu jsou přitom jiné: Rovnost příležitostí a rovnost před zákonem. Každý, kdo je pracovitý a schopný může svůj sen zažít. Nikdy v dějinách nebyl americký sen dlážděn takovými bezcennými hovny. Selekce “dobrého Američana” prizmatem oběti rasismu, xenofobie a opovržení, zavání více národním socialismem, než sociální demokracií, která se i v Evropě válí ve skutečných sračkách eko-multikulturalismu a s neobyčejnou nenávistí trestá všechny, kteří nenávidí to správné.

Označovat Trumpa, přesvědčeného ekonomického liberála a skutečného republikána mezi mnoha pouhými předstírači, je na pár facek, než důvod k trpělivé debatě argumentů.

Doba, kdy se v rámci demokratické diskuze připouštělo, že socialisté jsou jen jedním z politických soupeřů, ale jinak jde o demokraty každým coulem, skončila. Je zřejmé, že oni pravidla zkrátka nectí, jen nás okrádají o svobody a o peníze. Jak dlouho ? Tady už legrace končí …

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 157 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
politicon.cz
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.