socialstat
3.3.2019
Kategorie: Politika

Přichází nový systém: Korporátní fašismus, obohacený o tvrdé islámské právo. Reálná pravice je likvidována

Sdílejte článek:

P. ŘÍHA/M. JULIŠOVÁ

Ono je potřeba vzít na vědomí, že se “na vrcholu pyramidy” prolínají a doplňují dvě skupiny lidí. Jedna zcela pragmatická a cynická, tedy “kapitáni” nadnárodních korporací, jejichž jediným zájmem jsou prachy. A to za jakoukoliv cenu.

Maximalizace zisků je v dnešním světě podmíněna totální globalizací, tedy i odstraněním veškerých překážek, které jim ze zisků ukusuje existence národních států a jejich ochranářské politiky. Toho se dá dosáhnout dvěma cestami: Globální válkou nebo politicky. Válka takového rozsahu je riziková, mohla by smést i je. Navíc, i kdyby ji přežili, je pravděpodobné, že by začínali od nuly. Politická cesta je tedy bezpečnější. Je k ní ale potřeba dostatečná síla s jasnou ideologií, která se nechá koupit. Pravicoví politici to samozřejmě nejsou, ti jsou obvykle soběstační a rekrutují se z produktivních lidí. Bylo tedy nutno najít politickou sílu, představovanou lidmi neproduktivními, ale dostatečně lačnými peněz a tedy snadno zkorumpovatelnými. Naprosto ideální je k tomuto účelu tzv. “liberální levice”. Má historicky blízko k lidem, přesto si stihla vytvořit dostatečný počet zpanštělých a bezskrupulózních elit.

Velmi zjednodušeně se tedy dá říct, že si globalizátoři na zametení cestičky “najali” liberální levici. Její internacionalismus plně vyhovuje cílům globalizace a v tomto ohledu se obě skupiny dokonale shodují. Neomarxisté navíc svůj “aparát” budují již dvě generace a dokázali se infiltrovat do všech oblastí života lidí. Chyběla jim pouze dostatečná politická moc, k jejímuž získání neměli dost voličů a peněz. A zde se opět obě skupiny potkávají v dokonalé shodě. Import voličů se stává současně i importem levné pracovní síly a dostatek volných finančních prostředků v rukách globalizátorů zajistí neomarxistům poslední chybějící schůdek k moci. Získání médií a umožnění obrovského rozmachu nátlakových politických neziskovek se tak stalo rozhodujícím momentem v zajištění všech možných nástrojů propagandy, nutných k celoevropským volebním vítězstvím.

To vše již úspěšně proběhlo. Nyní jsme v druhé fázi, a to je důkladná likvidace opozice, tedy demokratických pravicových sil. Souběžně, tak jak je pravice postupně umlčována, neomarxisté zařazují vyšší rychlost své vize internacionalizmu, kterému říkají libozvučně “integrace”.

Po pravici přijdou na řadu jednotlivé, názorově nesouznící skupiny a posléze jednotlivci. Likvidace všeho “opozičního” bude pokračovat až do “konečného vítězství” kulturního marxismu a ovládnutí trhů globálním kapitálem. To je samozřejmě podmíněno kastací společnosti a vymezením práv pro jednotlivé kasty. Současná společnost by pochopitelně podobný sociální konstrukt nepřijala, na to už je příliš zvyklá na svobodu, takže bude postupně ředěna a nahrazována sociálními skupiny, které jsou zvyklé žít podle pevných pravidel a v bázni. A už se dostáváme k Alláhovi a k importu jeho oddaných služebníků…

A jsme u cíle. Máme tu nový systém, korporátní fašismus, obohacený o tvrdé islámské právo, které se s žádnou opozicí opravdu srát nebude.

Díky islámu bude celý proces možno samozřejmě urychlit. Bohatě postačí trošku podnítit pár konfliktů a nastolit tvrdý policejní stát o něco dříve.

Jasně, v pár větách je to obrovsky zjednodušeno, ale jak do sebe pěkně zapadají ozubená kolečka, je z toho vidět i tak dobře.

*****

Jenom bych za sebe dodala – kdyby si kapitáni nadnárodních korporací do svého globálního plánu k sobě nepřibrali jako užitečné idioty zrovna neomarxisty a jejich ideologii, ani pes by po těchto ultralevicových extrémistech neštěkl a jejich bizarní a směšné deviantní teorie by si mohli předříkávat akorát tak u sebe doma v obýváků, protože všude jinde by se jim lidé vysmáli! Teď prostřednictvím silného zafinancování dostali v institucích, vládách i médiích obrovský prostor, a tak se ihned chopili svého díla! A ničí a boří a ničí a boří naši společnost, naše hodnoty i celou naši civilizaci. Typická je jejich nenávist k naší kultuře potažmo k celé bílé rase, kterou již ani neskrývají! Pokud toto řádění zavčas nezastavíme, tak tu máme totalitu takového kalibru, jaký lidstvo ještě nepoznalo!

Autor: Misha JulišováPavel Riha

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 15 750,00 Kč
Vybráno 45.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 797 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
53 komentářů