LGBTISLAMAKTIVISTI
23.1.2021
Kategorie: Společnost

Přichází nová normalizace

Sdílejte článek:

EVA SVOBODOVÁ

Zakázaná slova, jména. Povinná třídní nenávist. Povinná konformita s jakýmkoli aktuálně prosazovaným světonázorem. Boj za mír, pokrok a demokracii. Nerozborná jednota. Přichází nová normalizace. A bohužel si to neuvědomují ani mnozí lidé, kteří aktivně bojovali proti té první. Proč? Je totiž trochu stejná, a trochu jiná…


Za předchozí normalizace na výkon ideologické čistoty dohlížely státy socialistické internacionály. Dnes na nás dohlížejí korporace, prodávající už ne zboží, ale aktivistické ideologie a woke životní styl. Dřív byly státy v rukou pokrokářské stranovlády a správné postoje, výklad historie a vymazávání nepřijatelného rozhodovala politbyra na svých zasedáních. Dnes o tomtéž rozhodují nadnárodní internetové korporace, které jsou zároveň jediným, nepřetržitě zasedajícím politbyrem libovolných woke aktivistů, tvořících kolektivní orgán, prosazující cenzuru, změny slovníku, přepisování historie a vymazávání ideozločinců z virtuální, finanční a pracovní existence. Marian Kechlibar tuto novou entitu pojmenoval “digitální Moloch”.

Ale kdo tu novou normalizaci řídí? Zapomeňte na konspirační teorie, tohle je čistý darwinismus, přírodní výběr vymknutý zpod kontroly a sunoucí se k vlastnímu sebezničení. Studenti evoluce znají příběh o dlouhých ocasech pávů a rajek, které jim znemožňují létat, nebo o jelenech, hynoucích zaklíněných v obrovitém paroží… A všechno začalo nevinně, chybným úkrokem evoluce. A jak jsme se na Západě dostali až k nové normalizaci? Zvrtlo se to někde u hippies a exaltovaného ekologického a lidskoprávního aktivismu osmdesátých let.

Pokud jste woke aktivista, nemáte na výběr – musíte si vymýšlet další a horší problémy, hrozby a nové ukřivděné menšiny, které je “potřeba chránit”, jinak nedostanete žádný grant, žádné peníze. Za čtyřicet let se vytvořila celá paralelní společenská struktura pokrokářského woke aktivismu se svým PR, školami, pracovními příležitostmi a mediálním obrazem, která je jako rakovina prorostlá do státních orgánů, na kterých parazituje. Nepřeháním, zapátrejte a budete se divit jako já.

Pokud jste korporace, která v těch osmdesátých letech vsadila na strategii prodeje postojů a životního stylu místo zboží, nemáte cestu zpět. “Barevné” reklamy Bennettonu už nestačí. Darwinův přírodní výběr chce víc. Musíte stanovovat morálku, hodnoty, vybízet své kdysi zákazníky, aby tvořili akční úderky a konali, zvelebovali, chránili, nebo likvidovali třídního nepřítele. A najímat aktivisty jako ředitele pro diverzitu nebo manažery sociální spravedlnosti.

A pokud jste tisk, rozhlas a televize, dříve nejmocnější hlásná trouba a ideologická pěst stranovlády, tak jste v háji. A nezbývá vám než vytvářet falešnou realitu a rozdělovat společnost na obraze třídního nepřítele, protože pocit ohrožení a vzájemná nenávist prodávají v dobách společenských změn víc než sex a drby. Vaši pozici převzaly internetové korporace, které jsou zároveň hlásnou troubou, železnou pěstí i politbyrem nepřetržitě zasedající ideopolicie.

Co můžeme dělat? Tedy pokud nechceme jen další desítky let bezmocně čekat, než se systém sám požere a zhroutí? Jediné co můžeme udělat, je donutit státy, aby poslední zbytky reálné moci v tomhle ideologickém šílenství věnovaly na oslabení digitálního molocha. Rozbít monopoly internetových gigantů, díky jimž jsou pány nad životem, penězi, myšlením i zaměstnáním každého z nás.

  • Eva Svobodová, fb
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 5 175,00 Kč
Vybráno 14.78%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 048 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
34 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.