MIGRANTI
27.5.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Přiblblé naivní Češky bojují za své exotické „manžele“ a snaží se zaplavit Evropu póvlem

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

NAFTALI

Holky, jak přivézt legálně do Čech Egypťana? Tunisana?“ řešívají Češky již roky v internetových diskusích. I to, že se za muže, obvykle muslima, vdají, jim totiž nezaručí, že muž bude moci přijet do Česka. Zaplať Bůh. K příjezdu do Česka musí mít krátkodobé schengenské vízum. A české zastupitelské úřady v severní Africe přes tisíc podobných žádostí manželkám exotů ročně zamítnou. Člověk by je skoro politoval, ty chudinky malé.

„V letech 2015 až 2017 bylo na našich zastupitelských úřadech v Tunisu, Alžíru, Rabatu a Káhiře přijato 15 958 žádostí o krátkodobé schengenské vízum, uděleno jich bylo 12 310,“ sdělila Právu mluvčí ministerstva zahraničních věcí (MZV) Michaela Lagronová, pod nějž zastupitelské úřady spadají.

Podle ní jednaly vždy po vyhodnocení konkrétního případu. Dotyční, výjimečně dotyčná, zpravidla nezdůvodnili dostatečně účel a podmínky předkládaného pobytu, neměli na něj finance, nepředložili povinné doklady: mimo jiné o ubytování, zaměstnání, zdravotním pojištění na plánovanou dobu pobytu v ČR. Dále také existovala podezření, že žadatelé v některých bodech lžou nebo že Schengen po uplynutí konce platnosti víza neopustí.

Mezi tisíce podobných odmítnutí se pravidelně dostávají také žádosti od desítek manželů, výjimečně manželek, českých občanů, tedy se jedná o jejich rodinné příslušníky. Není výjimkou, že žádají české úřady o krátkodobé schengenské vízum opakovaně. Ale stále marně.

Jde převážně o povolení pobytu pro manžely. Ze zemí převažuje Tunisko. Původní plán na společný život v Česku se tak začíná páru hroutit. Není výjimkou, že se Češka posléze po měsících a měsících průtahů vrací domů sama, protože jí v severní Africe jednoduše došly peníze, práci tam nesežene a přijde o exotického milence, jaká to škoda. Ty vytrvalejší, spíš ty drzejší a hloupější, se nestydí dokonce hledat pomoc u ombudsmanky, u lidskoprávních organizací a u soudů. „Ročně dostaneme kolem deseti podnětů týkajících se zamítnutí žádosti o krátkodobé vízum manžela nebo manželky. Jde převážně o povolení pobytu pro manžely. Ze zemí převažuje Tunisko,“ uvedla mluvčí ombudsmanky Iva Hrazdílková a dodala „Pokud jsou důvodem stížnosti průtahy, radíme podat návrh na učinění opatření proti nečinnosti. Pokud jde o stížnost na zamítnutí žádosti, radíme podat žádost o nové posouzení důvodů neudělení víza, případně zvážit podání žaloby ke krajskému soudu. Žaloba je však nejúčinnějším prostředkem nápravy v případě neudělení krátkodobého víza.“

Jen škoda, že holky lačné exotického partnera, které asi normálního chlapa doma v Česku nesehnaly, nepoužívají hlavu, místo toho opačného konce těla. Protože kdyby to udělaly, rychle by vystřízlivěly a zjistily, že nejsou nic jiného než dojné krávy, které exotičtí obohacovači potřebují jako vstupenku do Evropy. O nic jiného jim nejde. Pláže severní Afriky jsou plné líných snědých krasavců, kteří zde nedělají nic jiného, než se poflakují a čekají na vhodnou kořist, přiblblou, obstarožní či ošklivou Evropanku, která bude ochotna odvézt si je domů z dovolené do bohaté Evropy jako exotický suvenýr.

Jak tyto vztahy v Evropě pokračují, bylo napsáno bezpočet knih, ale naivní české kravky se nepoučí a pokud jim domlouváte, bučí unisono: „On ten můj takový není.“ Ale je vy blbky. Nechme stranou holky, které tohle dělají za peníze a na převozu snědého exota do Evropy se dohodnou předem, za úplatu. Mluvte o těch blbých, naivních. Scénář je většinou stejný, jak přes kopírák. Přiblblá, osamělá, obstarožní, vyprahlá, ale exotického sexu lačná Češka potká na pláži snědého krasavce a je z toho láska na první pohled.

Okouzlit svou oběť, to ti chlapíci umějí. Hned nabízejí manželství a společný život bez mráčků, kde jinde než v bohaté Evropě. Kdyby holky věděly aspoň něco o kultuře islámu, pak by jim bylo jasné, že muslim se doopravdy většinou nikdy neožení s přestárlou, a několikrát použitou manželkou, byť výjimky existují. Tudíž postarší evropská partnerka je jen přechodnou vstupenkou do ráje, s níž rodina exotického krasavce souhlasí jen se skřípěním zubů s ohledem na výhody ze sňatku plynoucí, ale evropskou manželku muslimská rodina většinou nikdy nepřijme. Vždy ji bude považovat za méněcennou, zvlášť pokud se Evropanka rozhodne žít s muslimem v jeho rodné zemi. Takové případy většinou končí tragicky.

Ovšem i po tolik vytouženém sňatku doma v Evropě, čeká většinu Evropanek kruté vystřízlivění. Místo exotického manžela, prince z pohádky Tisíce a jedné noci, který jim slíbil, že je bude nosit na rukou, mají doma většinou líného povaleče, který se nechá evropskou manželkou bez skrupulí živit a nečiní mu problém, použít vůči ní násilí, když se mu nezdá dost poslušná. Většina takových sňatků končí rozchodem, z něhož se vyděšená Evropanka dlouho vzpamatovává, zato její exotický sameček s evropským pasem a trvalým pobytem v zemích EU si konečně může vybrat ženu sobě rovnou, to znamená dovézt si z domova do Evropy mladou muslimskou pannu, s níž bude plodit zástup dětí a zaplavovat Evropu exotickým póvlem závislým na sociálních dávkách příslušného státu.

„Nekritizuji české úřady za to, že jsou obezřetné. Nelíbí se mi ale, že případy, jež se ke mně dostaly, byly posuzovány plošně. Zamítány jako přes kopírák, říká Klára Holíková, vedoucí právního oddělení Sdružení pro integraci a migraci. Proboha ty integrační huso, doufejme, že české úřady budou mít do budoucna ještě větší rozum a budou takové exotické „manžele“ vyhánět z Evropy šupem.

Od roku 2015 do konce roku 2017 padlo u českých soudů kvůli neudělení víza rodinnému příslušníkovi občana EU/ČR z Maroka, Tuniska a Alžírska celkem sedmnáct žalob. Ve čtyřech z nich nařídily soudy nové posouzení kauz. Ve dvou z nich bylo poté uděleno. Ve čtyřech případech byly žaloby zamítnuty, ve třech vzaty zpět, ve dvou případech se řízení zastavilo kvůli nezaplacení soudního poplatku. Jedna žaloba byla odmítnuta jako nepřípustná, v dalších se ještě rozhoduje.

„Soud u tohoto druhu žalob nemůže nařídit zastupitelskému úřadu, aby vízum udělil. V případě, že u rozhodnutí správního orgánu shledá vady – nedostatečné odůvodnění –, tak rozhodnutí zruší a vrátí věc správnímu orgánu k novému řízení,“ uvedla za Ministerstvo zahraničních věcí mluvčí Lagronová.

Na dotaz, zda mezi odmítanými žadateli o krátkodobé vízum převažují muži, jakého jsou věku, reagovala: „Statistické údaje o vízových žadatelích, co se týká věku a pohlaví, Ministerstvo zahraničních věcí ČR neeviduje.“ Nicméně Holíková na základě svých případů uvedla, že skutečně jde převážně o muže. Vedle Češek, jež marně vyhlížejí své muže, patří k automaticky podezřelým především sňatky uzavřené párem, kde je žena o několik let starší.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Ondřej Vodehnal 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 4 850,00 Kč
Vybráno 13.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 32 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
61 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.