jola
30.7.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Příběh ženy, zavražděné muslimem v Reutlingenu: O mámu přišly čtyři děti

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED/MARCIN KOKOLUS 30|07|2016

Jmenovala se Jolanta, bylo jí 45 let, byla z Polska. Matka čtyř dětí, nejmladšímu je 8 let. V podniku pracovala 3 měsíce, s vrahem nebyla v žádném vztahu. Vrah, syrský azylant, se do podniku chodil setkávat s krajany. Začal ji obtěžovat a byl několikrát vyhozen spolupracovniky. Tu neděli přišel zadním vchodem s mačetou…

Stopy krve v baru v Reutlingenu připomínaly smrt čtyřicetipětileté Jolanty K. Zemřela po ráně mačetou v ruce Muhameda (21 let). Zabil ji nečekaně, zákeřně.

“Byla to noční můra. Viděl jsem ženu ležící v krvi. Byl jsem vyděšený,” říká svědek Robert Lukowski (25 let). Robert a jeho rodina žije v Reutlingenu již několik let. Zatím si myslel, že je to bezpečné město. “Teď mám strach o životy svých dvou dospívajících sester.”

Jolanta pocházela z Dabrowa Tarnowska. Polka žila v Německu po dobu jednoho roku. Z rodného města odešla po rozvodu. Začátky nebyly snadné. Jolanta pracovala jako uklízečka, žila s nově nalezeným přítelem. Před třemi měsíci začala pracovat v novém zaměstnání. Pracovala v baru v Mangal Kebap jako kuchyňská výpomoc. V Polsku zůstaly její čtyři děti. Tři starší (19, 22 a 23 let) jsou již samostatné. Nejmladší osmiletá dcera se měla brzy připojit k matce a žít s ní v Německu. V neděli se Jolanta K. vrátila do Reutlingenu po návštěvě Polska.

Muhamed, 21-letý uprchlík ze Sýrie, byl v Německu jeden a půl roku. Neměl práci. Přicházel do restaurace, kde pracovala Jolanta, aby se tady setkával s mnoha Syřany. Hned od začátku, když Jolanta tam začala pracovat, Muhamed k ní projevoval silné sympatie. Žena však jeho námluvy odmítala a požádala barmany, aby muže do podniku nepouštěli, protože byl “divný”.

V neděli, asi v  16,30, se odmítnutý a láskou frustrovaný Muhamed, vyzbrojen obrovskou mačetou připlížil do baru zadními dveřmi. Napadl Jolantu. Ve slepé zuřivosti začal ženu řezat hlava nehlava. Žena se pokusila zachránit únikem na ulici. Na prahu baru však Muhamed zasadil Jolantě K. poslední, definitivní úder. Místo, kde upadla, pokryli obyvatelé Reutlingenu květinami a hořícími svíčkami.

V Reutlingenu tak přišly, rukou dalšího fanaticky agresivního muslima, o mámu čtyři děti. 

ZDROJ: Marcin Kokolus, fakt.pl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 750,00 Kč
Vybráno 4.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
83 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.