mimino
5.2.2017
Kategorie: Humor

Příbalový leták k dětem aneb 10 základních informací pro budoucí rodiče

Sdílejte článek:

DOMINIK LANDSMAN

Děti přicházejí na svět bez návodu. Nezkušený rodič tak často tápe. K dítěti žádný návod nedostanete. Maximálně tak placentu, která vám ale moc nepomůže. Z toho důvodu řada nezkušených rodičů tápe a neví si rady.

Pomyslnou vhozenou rukavici zvedla však Evropská unie, která vydala směrnici, podle které se od dubna roku 2017 bude povinně k dětem po porodu přidávat i příbalový leták, který bude obsahovat nejen základní informace o dítěti, ale rovněž složení dítěte, jeho původ a datum spotřeby.

Pojďme se nyní podívat na ty nejzákladnější informace, které si rodiče o dětech mohou na příbalovém letáku přečíst.

1. Pláč

Děti pláčou pro to, aby prověřily vaši psychiku a zajistili vám dostatečné nepohodlí. Ostatně primárním účelem dítěte je, abyste trpěli. Je to Boží trest za sex, protože sex je špatný. Je nečistý. Je zvrhlý. Malý nástroj pro vaše nepohodlí (dítě) brečí při každé příležitosti a tím vám dává najevo, že jste zhřešili. Pokud se vám narodila dvojčata, nebo trojčata, museli jste v životě udělat něco strašného. Třeba netřídíte odpad nebo tak.

2. Energie

Malé děti nefungují stejně jako my dospělí. Některé studie tvrdí, že děti fungují na bázi fotosyntézy. Další zase tvrdí, že děti jsou živeny z našeho utrpení. Seriózní výzkumy však uvádějí, že děti vysávají energii ze svých rodičů. Čím má dítě více energie, tím méně ji má rodič. Až děti svého rodiče dokonale vysají, odhodí ho a jdou vysávat druhého rodiče.

3. Výchova

Vychovávat dítě jde různě. Záleží na konkrétním případě. Nejlepší způsob výchovy vám však vždycky poradí bezdětný lidé, kteří nikdy neváhají a v případě, že ve vašem způsoby výchovy vidí nějaký nedostatek, tak za vámi přiběhnou a prozradí, že vychováváte ze svého dítěte rozmazleného spratka a že až oni budou mít děti, tak je budou vychovávat mnohem lépe.

4. Domácí mazlíčci

Děti nejsou kompatibilní s domácími mazlíčky, kteří jsou menší, než samotné děti. Letadélko křeček, který vystrašeně piští, když s ním dítě létá po pokojíčku a které nouzově přistane na vodní hladině v záchodové míse, aby bylo posléze důstojně spláchnuto, je jasný důvod, proč malým dětem do ruky nedávat malá stvoření. Ani morčátko Péťa, které je celé počmárané červenou fixou a izolepou přilepeno ke stěně, protože to je přeci spiderman, to nebude mít v životě lehké. Nehodí se však ani příliš velká zvířata. Takový nosorožec u dětské postýlky v pokojíčku dítěti klidný spánek příliš nedopřeje.

5. Spánek

Tady to je jednoduché. Oficiálně se v příručkách uvádí, že malé dítě spí klidně i dvacet hodin denně. Praxe je taková, že ve tři ráno, kdy ten malej sígr pořád ještě nespí z posledních sil a vyšinutým pohledem v předsíni zuřivě pálíte příručky, ve kterých je uvedeno, že děti spí klidně i dvacet hodin denně a představujete si, jak autora těchto publikací lámete v kole.

6. Skladování

Dítě se skladuje v posteli s vaší partnerkou (partnerem) a vy spíte po pár kopech s otočkou do ksichtu či do slabin raději na zemi, na gauči a nebo v koupelně ve vaně.

7. Složení

Dítě je složeno z poloviny z vás a z poloviny z toho druhého, zlomeného, ospalého a nerudného člověka, který s vámi bydlí.

8. Kazišuk

Jednou z primárních funkcí dítěte je kazišukství. Pokud máte s partnerem na sebe z nějakého důvodu choutky, vždycky tu je dítě, které vám případnou divočinu překazí. Děti mají na temeni hlavy malý citlivý výrustek, zvaný koitus interuptus. Tento výrůstek dokáže detekovat blížící se sex i na sto metrů. Jakmile koitus interuptus vycítí možnost sexu, dítě se vzbudí a okamžitě potřebuje kakat, má hlad a nebo se bojí, takže bude spát s vámi v posteli.

9. Informace o případné reklamaci

Dítě nelze reklamovat. Není kde a komu. Na dítě se nevztahuje žádná lhůta, po kterou můžete odstoupit od smlouvy. To nelze. Peníze vám nikdy nikdo nevrátí. Můžete si akorát stěžovat. To je všechno, co můžete. Dítě lze pouze svépomocí vyměnit za jiné a hodné dítě na dětském hřišti a nebo u nomádů v poušti za dvě muly a hrst rýže.

10. Doplňující informace

Dítě neperte v pračce.

ZDROJ: Dominik Landsman

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 136,00 Kč
Vybráno 6.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 63 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.