562238_article_photo_vylodeni-imigrantu_900x
3.4.2017
Kategorie: Historie

Při dodržování principů libertarianismu by dnešní masivní migrační krize nikdy nevznikla!

Sdílejte článek:

LUBOR ADÁMEK

Když necháte státy požrat většinu našeho bohatství, politikům se z něj pak cizím dobře rozdává, výborně se za něj válčí. Občas se úspěšně vyrobí i nějaká ta mezikontinentální krize…

Migrační krize je důsledkem všežravých, socialistických Warfare state, Welfare state, veřejného “vlastnictví” a multikulturního blouznění. Z jedné strany lidem rozstřílejte jejich již tak bídnou zemi, zničte jim domovy a způsoby obživy, pozabíjejte a zmrzačte příbuzné, obsaďte masivními armádami, vnuťte demokracii (v praxi navíc afrického stylu), chovejte se jako křižáci, dosaďte loutkové vlády nebo nechte hnít a hořet.

Z druhé strany jim zdarma nabídněte cizí peníze a servis… už jen za to, že prostě přijdou. Za třetí, prakticky se nestarejte o jejich identifikaci, o jejich minulost, dejte jim masově, s typicky politickou “odpovědností a prozíravostí”, volný průchod přes státní “majetek” (nepočítám letiště, tam lustrace, prohlídky “až dutin” naopak vtipně probíhají až doteď). Za čtvrté, buďte nadutě přesvědčeni o tom, že harmonické soužití všech kultur (i vše ostatní) centrálně naplánujete z nějaké Brusele.

Při dodržování principů libertarianismu – principu neagrese a soukromého vlastnictví – by dnešní masivní migrační krize nikdy nevznikla! A kdyby jen čistě hypoteticky ano… žádným státním centrálním plánem by se neřešilo dilema přijímat či nepřijímat, protože to má být individuální dilema, otázka dobrovolnosti, osobní odpovědnosti a nikoliv vládní.

Taktéž žádná redistribuce soukromých peněz, žádné “humanitární” bombardování a export “hodnot”, žádné programy sexuální výchovy pro prznitele, žádná vynucená akceptace a pochopení, žádné špehování a potírání “špatných” názorů, žádné doporučené “zvykáni si” na pouliční násilí a terorismus, žádné masivní státy války a “blahobytu”, žádné podobné perverzity, ale plná obrana života a majetku civilizovaných, úcta k dobrovolnosti, požadování odpovědnosti, vynucování pořádku, plné odškodňování případných obětí, smrt vrahům, adekvátní ztrestání i všech ostatních násilníků (bez ohledu na etnikum), jejich propadnutí, v rámci procesu odškodňování, do dlužního otroctví a následné vytlačení – této špíny – mimo civilizaci.

Na Saharu a na Sibiř…

ZDROJ: mises.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 65 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 4,10 out of 5)
Loading...