nemeckogangislam
25.9.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Přežili jsme Rakousko, nacisty, bolševiky, ale multikulti už ne, včera se rozhodlo o zkáze Evropy

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (49 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Dřívější konflikty byly šarvátky mezi námi, i ti Sověti nám vládli zpovzdálí, pravda, měli tu vojska, ale drželi se v ústraní, a poté co všichni odtáhli jsme byli zase svoji. Islám občas zaútočil, a my pomohli je vypráskat, u Vídně to nebyl jen Sobieski, i Češi přicválali na pomoc.

Dnes islám nemusí bojovat o ovládnutí Evropy, potažmo i Česka, je zván od sousedů a je pomalu ale důsledně lidem vštěpován. A po vítězství Mutti všech muslimů, Němci už s se svojí důsledností to dotáhnou do trpkého konce. USA už nejsou to co kdysi aby nás zase ochránili od naší blbostí, a ani to nepůjde. Nepřítel bude k nerozeznání.

Vlna znásilňování bude daleko větší, v Itálii čekají další mladí muži, silní a vymachrovaní jak z fitka, a připlaví se jich daleko více. Jak tomu zabránit? Už se začalo jednat, míšení ras je na pořádku dne, už to začínají učit i děti v Česku, prostě se bude tlačit na Evropanky ať se podvolí samy, čímž už to nebude znásilnění. I Žilková už něco podobného žbleptla.

Němci jsou ale důslednější, ne nadarmo Merkel mluví o integraci, ovšem Němců, ti druzí si nenechají do ničeho kecat, a za pár let bude mít Německo prvního muslimského kancléře, pravděpodobně Turka. Zmasírovaní jsou na to dost. Příští generace budou míšenci stále tmavší pleti, otec určí náboženství, žena dostane přes papuli.

Bohužel tím se z Evropy stane Afrika a Blízký Východ, ale z těchto končin se Evropa nestane. Vše špatné má své dobré stránky. Amerika přestane pomahat Africe až uvidí tu zkázu, xenofobové z celé Evropy obohatí buď Ameriku, celou, nebo Kreml bude darovat pozemky na Sibiři, z které se pak stane nová Evropa. Pochybuji že by Rusko bralo ty nové Evropany, budou chtít jen ty rasisty a xenofoby.

No, a z Afriky bude zas ta stará dobrá Afrika, jako před naší humanitární pomocí. Většina zemře hlady a na různé nemoci bez našich doktorů a léků, a vrátí se ke kořenům. To neříkám ve zlém, naopak, dřív bývali bez nás šťastnější .

Inu, svět se mění a my s ním. 

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 750,00 Kč
Vybráno 4.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
56 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.