zemanvildumetzova
23.3.2019
Kategorie: Společnost

Prezidentský trek

Sdílejte článek:

RED HOOK

Pan prezident Zeman byl na třídenní návštěvě Karlovarského kraje. To je takový prezidentský trek. Karlovarský kraj pana prezidenta miluje. V čele s hejtmankou Mračkovou Vildumetzovou, která je z pana prezidenta komplet vyndaná, což dokládá její loučící se adorace:

“Vaše bonmoty, postřehy a především váš přehled je fascinující a nezapomenutelný. Skláním se před vaší moudrostí a věřím, že opět za čas budu moci říci: ‘Vítejte u nás, pane prezidente’.“

My od Hooka bychom snad jen dodali, že pan prezident má k tomu všemu nadělení ještě plíce nekuřáka, prostatu panice a svěží mozek zvídavého kojence.

Také je mistr neobvyklých příměrů a myšlenkových zkratek, kterým možná porozumí nějaká příští generace, pokud vůbec.

Pan prezident měl besedy s občany, které se zapsaly nesmazatelně. Nás od Hooka třeba zaujalo jeho tvrzení, že se při opravách silnic krade. Hlavně asfalt.

Pak taky že nasral Turky, komplet, a natočil s panem Soukupem další díl Na stojáka. V Grandhotelu Pupp.

V něm se zastal Klause mladšího, kterého vyhodili z ODS. Pan prezident řekl, že on svého času nikoho z ČSSD nevyhazoval. Že bohatě stačilo na někoho sebrat pár pomluv. Jako třeba byla akce Olovo. To je rozdíl mezi civilizovanou, salónní politikou a nevycválaným, rádobystátnickým buranstvím.

Klaus starší k tomu řekl, že ODS už není ta ODS, kterou zakládal u nich v kuchyni, zhruba v místech, jak stála kredenc, ale že je to cosi, před čím i uplivnout si by bylo nemístné ocenění. A že je čas na to založit novou, pravicovou stranu. A ne jednu. Možná i dvě, nebo tři.

Budou to autentické pravicové strany, které budou podporovat těch několik úspěšných a dravých a bohatých a mase ztroskotanců, žijících své marné životy v mantinelech slevových akcí budou přes Messengera posílat nabídky na kurzy, jak vzít život do vlastních rukou tak šikovně, aby vám hned zkraje nechlejst do nějakejch sraček.

Pana Klause staršího my od Hooka obdivujem moc. Už jen kvůli tomu, že díky jeho neumdlévající tvorbě nebývale prosperují Levné knihy.

Tak.

Před pár dny se stávkovalo za klima. Studenti vyšli do ulic. Inspirovala je k tomu Švédka Greta Thunbergová, která kvůli změně klimatu přestala chodit do školy.

My od Hooka studentům fandíme, protože změna klimatu nás nenechává chladnými. Zvlášť když v létě nestíhá chlazení a pivo je teplý jak chcanky.

Jsme s nimi manifestačně. Každý třeba máme u Hooka sádrový odlitek své uhlíkové stopy, zhotovený podle návodu z Bobří hráze. Doufáme, že studenti přestanou chodit do školy, klima se díky tomu srovná a všichni si to skvěle užijem.

Jediný co, že u toho budem pitomí jak troky.

Oběti je ale třeba přinášet. O tom žádná.

Jo.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jak velkej že mám ten odlitek. Jsem jim řekl, že to je tajemství. Pochopili a víc se už neptali.

Dnes bude prima. Skvělej den si na chvíli sednout a dát si jedno napěněný.

To je zatím vše.

Autor: Red Hook


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč

Celkem za měsíc: 10 156,00 Kč
Vybráno 29.01%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 850 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.