zemannova
20.12.2018
Kategorie: Humor

Prezident v Lánech a premiér ve smyku

Sdílejte článek:

RED HOOK

Pan prezident si vzal dovolenou, bo si tenhle rok sáhl na dno a taky je jen člověk, o čemž, nutno přiznat, mnozí pochybují.

Je v Lánech na zámku, spí pod nebesy, případně se nechává nosit po oboře, kde občas ulehne coby onen nenažraný kohoutek, co hltal jak jeden model z Nuslí, když se zavrtal do kontejneru u Tesca na Nuselský, s nožkama nahoře a se zobáčkem v pomelu.

Jsem četl, že o Lánský zámek se starají firmy, které vybral šéf Lán. Nějaký pan Balák. Toho zase vybral pan kancléř Mynář, který doteď nemá bezpečnostní prověrku, což je po těch letech, co je ve funkci už celkem jedno, protože mu pan prezident dávno všechno pověděl.

Šéf Lán pan Balák vybral firmy, co se o zámek starají. Historie těchto firem sahá až do dalekého Užhorodu, který je partnerským městem všech, co v Lánech něco znamenají. Firmy sídlí v jednom panelákovém bytě. V předsíni.

Firmy mají ukrajinské majitele, protože Lány jsou přísně střeženým místem a tam nemůže jen tak někdo. V onom panelákovém bytě třeba sídlí i firma Europaritet, která se zabývá truhlářstvím. Proto dostala zakázku na myslivecké práce v bažantnici Amálie.

A třeba jiná firma, která to má do Lán přes půl republiky, zase spravuje lánské polní cesty. Dává pozor, jestli jsou na svém místě, jestli dostatečně práší a tak. Zatím si prý za to řekla o devět mega.
Dřív by se asi jeden divil. Dřív. Dnes už se my od Hooka nedivíme prakticky ničemu.

Ono když si vybavíte našeho pana prezidenta, jak zcela odtržen od reality dělá kašpárky v burlesce pana Soukupa na televizi Barrandov, tak si spíš říkáme, že některé pády na dno jsou smutnější jiných.

A k tomu náš pan slovenský premiér, jehož největším nepřítelem jsou ilumináti, templáři, hocijaký kokoti a Český jazyk se s očima rudýma od pláče zapřísahá, že s eurodotacema je vše v pořádku, celé je to kampaň, na kterou naletěli europoslanci, kterým ale on nic nevyčítá, bo jsou ve vleku událostí a hlavně držej prst na tepu doby, což je Euro krytý velkým ničím, kterého na kontě není nikdy dost.

A aby v tom měl plebs jasno, tak pan Faltýnek, který našeho pana premiéra děsně uznává, bo by taky někdy chtěl mít podobný Agrofert, tak pan Faltýnek řekl, že náš pan premiér je nezištný vlastenec, něco jako F. L. Věk, protože peníze, které na dotacích dostává, vrací lidem.

Například skrzevá kosteleckou uzeninu, která má obal s veselým obrázkem a víc už nic.

A mimo záznam jsme my od Hooka slyšeli, že aby voliči pana premiéra neznejistěli, tak se v nebližších letech postaví takové množství domovů důchodců, že se dostane úplně na všechny. A bačkory, které tam bude jeden každý natahovat, budou zdarma.

Což mi přijde roztomilé.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli taky někdy budu v domově důchodců. Jsem jim řekl, že nikdy. Že si pořídím maringotku, koně a budu jezdit krajinou, dokud budu vidět na cestu. A večer zastavím u lesa a rozdělám ohýnek a budu koukat do plamenů a budu si myslet svý.

Dívali se na mě obdivně.

Dnes bude docela fajn. Přestože je za týden Ježíšek.

To je zatím vše.

 

Autor: Red Hook

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 169 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 3,57 out of 5)
Loading...