zemannova
20.12.2018
Kategorie: Humor

Prezident v Lánech a premiér ve smyku

Sdílejte článek:

RED HOOK

Pan prezident si vzal dovolenou, bo si tenhle rok sáhl na dno a taky je jen člověk, o čemž, nutno přiznat, mnozí pochybují.

Je v Lánech na zámku, spí pod nebesy, případně se nechává nosit po oboře, kde občas ulehne coby onen nenažraný kohoutek, co hltal jak jeden model z Nuslí, když se zavrtal do kontejneru u Tesca na Nuselský, s nožkama nahoře a se zobáčkem v pomelu.

Jsem četl, že o Lánský zámek se starají firmy, které vybral šéf Lán. Nějaký pan Balák. Toho zase vybral pan kancléř Mynář, který doteď nemá bezpečnostní prověrku, což je po těch letech, co je ve funkci už celkem jedno, protože mu pan prezident dávno všechno pověděl.

Šéf Lán pan Balák vybral firmy, co se o zámek starají. Historie těchto firem sahá až do dalekého Užhorodu, který je partnerským městem všech, co v Lánech něco znamenají. Firmy sídlí v jednom panelákovém bytě. V předsíni.

Firmy mají ukrajinské majitele, protože Lány jsou přísně střeženým místem a tam nemůže jen tak někdo. V onom panelákovém bytě třeba sídlí i firma Europaritet, která se zabývá truhlářstvím. Proto dostala zakázku na myslivecké práce v bažantnici Amálie.

A třeba jiná firma, která to má do Lán přes půl republiky, zase spravuje lánské polní cesty. Dává pozor, jestli jsou na svém místě, jestli dostatečně práší a tak. Zatím si prý za to řekla o devět mega.
Dřív by se asi jeden divil. Dřív. Dnes už se my od Hooka nedivíme prakticky ničemu.

Ono když si vybavíte našeho pana prezidenta, jak zcela odtržen od reality dělá kašpárky v burlesce pana Soukupa na televizi Barrandov, tak si spíš říkáme, že některé pády na dno jsou smutnější jiných.

A k tomu náš pan slovenský premiér, jehož největším nepřítelem jsou ilumináti, templáři, hocijaký kokoti a Český jazyk se s očima rudýma od pláče zapřísahá, že s eurodotacema je vše v pořádku, celé je to kampaň, na kterou naletěli europoslanci, kterým ale on nic nevyčítá, bo jsou ve vleku událostí a hlavně držej prst na tepu doby, což je Euro krytý velkým ničím, kterého na kontě není nikdy dost.

A aby v tom měl plebs jasno, tak pan Faltýnek, který našeho pana premiéra děsně uznává, bo by taky někdy chtěl mít podobný Agrofert, tak pan Faltýnek řekl, že náš pan premiér je nezištný vlastenec, něco jako F. L. Věk, protože peníze, které na dotacích dostává, vrací lidem.

Například skrzevá kosteleckou uzeninu, která má obal s veselým obrázkem a víc už nic.

A mimo záznam jsme my od Hooka slyšeli, že aby voliči pana premiéra neznejistěli, tak se v nebližších letech postaví takové množství domovů důchodců, že se dostane úplně na všechny. A bačkory, které tam bude jeden každý natahovat, budou zdarma.

Což mi přijde roztomilé.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli taky někdy budu v domově důchodců. Jsem jim řekl, že nikdy. Že si pořídím maringotku, koně a budu jezdit krajinou, dokud budu vidět na cestu. A večer zastavím u lesa a rozdělám ohýnek a budu koukat do plamenů a budu si myslet svý.

Dívali se na mě obdivně.

Dnes bude docela fajn. Přestože je za týden Ježíšek.

To je zatím vše.

 

Autor: Red Hook

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč

Celkem za měsíc: 6 238,00 Kč
Vybráno 17.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 119 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 3,57 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
34 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.