ZEMAN1020
16.10.2020
Kategorie: Politika

Prezident mě zklamal a naštval

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Vaše poťouchlost ve spojení s vaší inteligencí je opravdu zničující a vy jste zadupal národ ještě víc. To si říkáte prezident všeho lidu? Ne, vy jste sám za sebe a my jsme to nepoznali.

Jako prezident občanů České republiky se zachoval jako sobecký, nevychovaný spratek. Jsem velmi zklamaná. Ano, volila jsem ho, protože nebyla jiná možnost. Než zvolit Drahoše tak jsem si řekla, že to Zeman ještě jednou zvládne. Nezvládá to a je z něj někdo, koho nechci za prezidenta a komu jsme úplně ukradení. Hlavně že si dřepí na své mocenské sesli a nadává lidem do blbečků.

Lidé žijí ve strachu o svoji budoucnost, ve strachu o tom, zda a jak uživí svoje děti a dostanou od prezidenta ještě kartáč. Když  jsou neschopní, nevzdělaní a tak mají prostě a jednoduše zkrachovat. Kouká se na nás z Lán jako paša a snad ani neví že mluví o množství lidí ve službách, pohostinství a dalších. Myslí si, že hospodská, nebo obchodník na malé vesnice má úspory jako on a plat jako Babiš? Nemá. Je rád že vyžije a je to sakra těžké. Nebo kadeřnice, pedikérky, masérky a podobně. Jak si myslíte že žijí? Rozhodně ne jako vy. Někdo tu práci dělat má, protože je to služba občanům. Jenže to znamená pracovat a nezavírat se doma a čekat až je někdo pustí do práce.

Ono nestačí tisíce zrušených životností, zavřené hospody a obchody na vesnicích a nejen tam. Oni svou práci umí a vy jste jim vzali jedinou jistotu kterou měli. Jak mají živit svoje rodiny? Mají jít na pracák a nechat si vyplácet almužnu, nebo mají ženy rodit děti jak na běžícím páse a nechat se živit jako jiná etnika? Vám je to jedno, protože kandidovat už nemůžete, tak se ukazujete v tom pravém světle. Sedíte se na hradě a stal se z vám zlomyslný dědek kterého zajímá jen jeho moc.

Lidé, co si dovolují protestovat proti rouškám a zavření ekonomiky jsou pro vás jen blbečci. Jak si vůbec dovolujete tohle vyslovit veřejně? Tohle si k národu nedovolil nikdo a že jsme tu měli pořádné psychopaty. Vaše poťouchlost ve spojení s vaší inteligencí je opravdu zničující a vy jste zadupal národ ještě víc. To si říkáte prezident všeho lidu? Ne, vy jste sám za sebe a my jsme to nepoznali. Budou se dál bát a poslední opora selhala. To jste pořádně posral.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 205,00 Kč
Vybráno 37.72%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 036 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 3,64 out of 5)
Loading...
politicon.cz
48 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.