DRAHOSZEMAN

Prezident je prý jen na ozdobu, tak proč se tak snaží protlačit Drahoše?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,60 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Podotýkám že nejsem fanda Zemana. Ale volba Drahoše bude znamenat zkázu. Bude poslušný jako býval třeba Havel, když už se nemuselo jako za socíku nebo za protektorátu. Také podotýkám že jako disidenta jsem si ho vážil, ale na prezidenta se nehodil.

Havel dělal podle toho co mu nakukali ze Západu, který obdivoval a já to chápu, ale všude se dělá to co je dobré pro sebe samé, nic proti, takoví jsou všichni lidé, a politik nesmí být naiva. Zeman může být ochlasta, neumí se oháknout, mluví sprostě, ale volíme presidenta a ne manekýna.

Drahoš bude dělat cokoliv mu nařídí Brusel a Merkel nebo Macron, a bude zářit radostí když ho pochválí jako chválili Havla, bude také radostně panáčkovat a nechat se chválit, ceny dostávat. Drahoš káže jak obdivuje Merkel dnes když už jí přestávají obdivovat samotní Němci. A už to píší v Reuters, Drahoš obrátí kormidlo a budeme patřit do té silné EU. Problém je co se z té dávné dobré EU stalo.

Budou k nám posílat Afričany, zvláště ty co už jinde moc překáží, a budeme chváleni za naší solidaritu. Naše hospodářství eurem neposílí. Ale budeme chváleni. Budeme stát na straně utlačovaných, např. Palestinců, a Izrael odsuzovat. Dnes EU stojí na straně Iránu, kde se lidé bouřili a byli potlačeni násilím. Stojí na straně španělské vlády která prohlásila že pokud Puidgemont bude v čele katalánské vlády, převezmou nad Katalánskem kontrolu. To že byl zvolen není podstatné. Toť dnešní EU. A s Drahošem budeme takto “západní“. Já si Západ představuji úplně jinak.

Se Zemanem by to bylo sice nelíbivé, buranské, první dáma není šmrncovní, ale snažil by se nedělat ze země Afriku. Bude se snažit nepřijmout euro. Z EU nevystoupíme, dá rozum, to by bylo drahé, ale stačí počkat. I jinde se už ta nová EU začíná zajídat. Bude se snažit utrhnout nějaký ten kšeftíček s Čínou nebo Ruskem, místo podporovat Dalai lamu, zrovna jako všichni ostatní, ale podle gentlemanů by Česko mělo být jediné které by Čínu mělo bojkotovat a trvat na sankcích proti Rusku. Drahoš bude respektovat sankce které hlavně Němci, kteří je hlásají, nerespektují vůbec, a dělají s Ruskem miliardové kšefty. Česko s Drahošem utře hubu jak s Čínou tak s Ruskem. Ale budeme chváleni a ostatní budou nažraní.

Tyto volby jsou převelice důležité, ale lidem se říká že volba prezidenta je na nic, nevolte Zemana. Ale proč teda se jistí lidé snaží mermomocí našroubovat Drahoše na Hrad?

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
62 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.