trumpmay
3.6.2019
Kategorie: Politika

Prezident Donald Trump zvítězil nad trucující levicovou intelektuální londýnskou smetánkou

Sdílejte článek:

JANELINA

“Prezident Trump mluví k lidem, nepatří k těm elitám,” říká Amy, americká blogerka, žijící v Londýně. “Protestanti zase zablokují ulice a budou dělat ostudu,” mračí se její syn.

 .
Prezident Donald Trump zvítězil nad trucující, vesměs levicovou intelektuální londýnskou smetánkou, a i přes její loňské protesty, podporované muslimským a labournistickým starostou Sadiqem Khanem, bude tentokrát jeho návštěva považovaná za státní návštěvu a dostane se mu plných poct.
 .
Udělala jsem pro vás sondu do britské společnosti (i do britsko-americké), co si o něm myslí – včetně plánovaných protestů proti němu a proč ho podporují a chystají se na antiprotesty – proti antitrumpovským protestům.
 .
“Prezident Trump mluví k lidem, nepatří k těm elitám,” říká Amy, americká blogerka, žijící v Londýně. “Protestanti zase zablokují ulice a budou dělat ostudu,” mračí se její syn, který nosí čapku ´Donald Trump 2020´, tedy Donald Trump prezidentem i v dalším volebním období. Vzhledem k tomu, že sám má dvojí občanství – Britské i Americké, je jeho věrným voličem. Protesty se mu nelíbí i proto, že lidé tak podle něj zároveň neuznávají Trumpa jako prezidenta, což považuje za základ demokracie. “Ovšem, že někdy Donald Trump říká věci, které trochu přestřelí, ale to se stane každému, většina toho, co říká, mi dává smysl,” zastává se amerického prezidenta Graynor, protestující Brexitářka ze severu Anglie. “Nechápu, proč pořád proti němu protestují, už jsme vzdávali hold a zvali daleko horší lidi než je on.”
Prezident Trump přistane na londýnském letišti Stansted kolem deváté hodiny zdejšího času (tedy desáté v Evropě) a tentokrát na něj čeká státní banket a další státní ceremonie. Lidé doufají, že protestující anti-Trumpovská klika, která se chystá začít hned v pondělí ráno a bude vytrvale blokovat centrum Londýna, dokud prezident zase neodjede.
 .
Nedělala jsem rozhovory s antitrumpovými pořadateli demonstrací, s nimi vám jistě přinese rozhovory většina českých médií, proto si tuto neobjektivnost mohu dovolit. Samozřejmě, až budu točit během úterka, tak udělám rozhovory i s nimi. Pro Brity je důležité nyní mít ´za zády´ Ameriku, až budou odcházet definitivně z unie a Donald Trump jim v tom chce pomoci, jak se dá. Takže i to je důležité pro Brexitáře a trnem v oku Remainistům.
 .
Více ve videu a na mých stránkách a v reportáži, jak Londýňané a klub Anglo-Američanů protestoval vloni proti tomu, že Trumpovi byly odmítnuty plné státní pocty, především se zaměřil na kritiku ´dětského ´(doslova ´childish´) chování muslimského starosty Londýna Sadiqa Khana, který kvůli ostrým slovům na adresu muslimů ze strany amerického prezidenta, se s ním odmítl setkat a navíc podpořil protesty proti němu, včetně velkého balónu ´Trump – trucující děcko´ (ano, ten má být i nyní znovu nafouknut). Londýňané tak udělali totožný balón – tentokrát trucující děcko Sadiq Khan. Prý ho také teď vypustí, když ti druzí vypustí ´Trumpovo děcko´. Jak vidíte, fakt se nenudíme. Volby do EP, odkud se odchází, nová strana Nigela Farage láme rekordy a mění britskou politiku, teď Donald Trump, a až odjede, tak se bude volit nový premiér, pak rychle krátké prázdniny a šup zase na Brexit. Někdy nevím, jestli nežiju v jedné velké reality show… 
 .
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2020: *****

Anonymní dárce 800,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavol Hloška 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč

Celkem za měsíc: 6 011,00 Kč
Vybráno 17.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 794 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
politicon.cz
8 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.