18.6.2013
Kategorie: Politika

Převrat?

Sdílejte článek:

OD: EDUARD SEIBERT 18/06/2013

Co vás nemá! Nechci být špatný prorok, ale tihle hoši a děvčata, co jsou uvázaní na státní kasu, ti si rybník nevypustí !! Jedni a tedy ta většina, vědí, že s novými volbami nejspíš končí, ti druzí mají zase nejspíš, díky nám, občanům, své jisté tak jako tak.

 

 

 

Posbírání pár přestupců zákonů je jen velké divadlo, doprovázející bitvu klanů, podobně jako v době války gangů z doby Al Capona, kterému se vraždy neprokázaly, jen daňový únik. Ještě je v pozadí pár desítek kg zlata, pár desítek milionů a kmotři na dovolené. Že Nečas zatlouká, že si za státní nechal zlepšit pozici k rozvodu a třem hochům přihrál trafiky?? Ale přeci šlo o bohulibé miliardy, církevní restituce, vzpomeňte! Tisíce příběhů zlodějin i s poetickými jmény Blanka není vůle řešit. Budou se prý jen “řešit“ politické trafiky – ale těch tu je, i zákonných!!

 

Přece všechny ty zlodějské peníze, které dostávají za odměnu politici, členové dozorčích rad, nadsazené statisícové platy a prebendy ve státních institucích (VZP, ČD, ČEZ – viz třeba Roman…) jsou legální!!! A dokonce je nelegální vědět, kolik brala vlastně Nečasova – řekněme slušně ne konkubína, ale podřízená! Přece zítra nezatknou Nečase a Kalouska, aby neovlivňovali svědky, nenapnou je na skřipec, aby vyzpívali, jak to bylo s Pandury, Grippeny, Cassami a eurofondy atd.…

 

Tak vláda Nečase, spousta lidí si řekne konečně a oddychne si ve víře v lepší příští. Ale ony se jen opráší saka a jedeme dál, močálem černým. Pochybuji, že třeba chemický Alli jako fata morgana zmizí s ním…Že s ním zmizí kecalové a neumětelové typu Bendl, Heger, Mullerová a že nepřijdou jiní, třeba ještě horší… Na povodněmi stižené se rázem zapomene a koncepčně je řešit? Co vás nemá, už máme přece zkušenosti za 11 let od minulé povodně! Copak tu byla vůle zjistit a zveřejnit chybu v manipulaci přehrad? Nebyla.

 

Přece máme také zkušenosti s vládami socanů, zapomněli jsme, co se tu děje 23 let, kdy se jen větší a menší zloději střídají?? Systém korupce přece zasáhl všechny parlamentní strany, to nevidíte?? Nevěřte bláhově, že sockomanči, kteří upletli bič na občany např. prohlasováním fotovoltaiky budou jiní! Hradní strůjce oposmlouvy a spolupůvodce neřešení zlodějin si teď zahraje na spasitele a chytrou horákyni, ale systém, který dostává do čela prospěcháře, mechanismus lhaní a korupce se nezmění! Bůh s námi a zlý pryč… nám nepomůže Nový pan “čistý“ zase vyhlásí boj s korupcí, či jiné bohulibé heslo, ať to bude jakýkoli kuba, bude to jen kosmetická změna!

 

 

A nové volby, bez změny volebních zákonů? Pokud nezmizí stranické kandidátky a nebudou si moci občané vybrat důvěryhodného poslance a když zklame, hlavně ho odvolat, nic se tu nezmění. Starého psa přece novým kouskům nenaučíš 

 

Znáte přeci, co se stane, když přilítne hejno špačků na třešně a vy přijdete na zahradu! Vzlítnou – a sednou si zase na jiné větve. Dokáží za den či dva oholit strom dočista. Vinaři dole na Moravě je střílejí a jen to prý pomáhá.

 

 

ZDROJ: EDUARD SEIBERT

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč

Celkem za měsíc: 8 084,00 Kč
Vybráno 23.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 13 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (6 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
1 komentář
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.