KLAUSMLADCERA
18.11.2019
Kategorie: Politika

Přetekla míra mé trpělivosti

Loading...
Sdílejte článek:

PAVEL B. REICHL 

Už v loňském roce, když vyházeli kytice a věnce od Babiše a Okamury, jsem byl vzteky bez sebe, ač ani jeden z těch dvou není mým politickým oblíbencem a jako lidi je neznám. Dnes ovšem přetekla míra mé trpělivosti, když jsem viděl vystrčené věnce od Klausů a Orbána.

Václava Klause staršího jsem si jako prezidenta země nesmírně vážil a jeho reprezentace byla ukázková. Ano, teď možná někoho napadla amnestie a ta zatrolená propiska, ale to je v celkovém pohledu skutečně jen malá šmouha nad tím jak pan Klaus už tehdy ve svém úřadu poukazoval na blížící se nesmysly z dílny EU.

Mladšího z Václavů znám vlastně jen z fcb a jeho článků na internetu nebo v novinách. Na tomto základě jsem si o něm udělal obrázek a jsem sám v sobě přesvědčený, že pokud nás ještě může někdo dostat ze sraček, pak je to právě on.

A i proto mě tak strašlivě nasralo to, co mu dnes ten dav vypatlaných, novodobých, komunistů provedl. Já vím, že on je silný a ustojí to v pohodě, ale ty dnešní útoky na něho, byly i útoky na nás, jeho budoucí voliče a podporovatele.

Přátelé, nevím jak to vnímáte Vy, ale první co mě napadlo, když jsem viděl záběry, byla skutečnost, že takhle to prostě nemůžeme nechat. Dnes ještě jen pískali, křičeli a uráželi, ale co když se to příště vyhrotí mnohem více?

Pokud jste viděli to stádo, pak jste jistě nemohli přehlédnout skutečnost, že to nebyli žádní junáci a ani studenti, ale lidé, kteří stejně jako třeba já, žili v minulém režimu a já prostě nechápu, co se jim muselo přihodit, nebo co je to za ubožáky, kteří v den, tak významný den, jakým bezesporu konec komunistů v čele země (alespoň tedy tou vizuální formou) pohrdají tou úžasnou věcí, jakou je demokracie a svoboda projevu.

Už nemám kam odkládat svou zlost, když prakticky každý den vidím, jak znásilňují a ohýbají demokracii ve svůj prospěch. Jak mění desítky let zažitá práva jen proto, že neunesli výsledky demokratických voleb, rozhodnutí občanů této země.

Lžou a vymýšlí si svá pravidla, schovávají své cíle za nenávist proti Zemanovi a Babišovi, dnes k nim přiřadili i pány Klause, a když to nestačí, vytáhnou Putina nebo Čínu.

Já jsem přesvědčený, že ani oni sami netuší, čím, že by nám to výše jmenovaní měli škodit a čím nám ničí budoucnost.

Ano, samozřejmě, že vláda se v posledních měsících uchyluje ke krokům, se kterými ani já nesouhlasím, ale respektuji to i když občas nadávám. Vláda, není jen Babiš, ale i ČSSD, a tak se ptám, slyšel snad někdo z Vás alespoň jednu větičku směrem právě k ČSSD?

Cíl je jasný. Chtějí ovládat celou zem, chtějí ji ovládat ze všech možných úřadů a především z těch nejvyšších.

Dnes nerespektují výsledky voleb, dnes štvou lidi proti sobě a plní v ulicích našich měst, nenávistí srdce občanů.

Nevěřil jsem, že budu muset někdy napsat podobná slova, ale plně si uvědomuji, že kdybychom se dočkali vítězství třeba Trikolóry a její případné účasti ve vládě, že se nic nezmění, naopak, bude to ještě horší.
A tak ač nerad, píšu zde dnes večer slova, která mne osobně zasahují již nějaký čas. Tohle se prostě nevyřeší žádnými volbami, ve kterých oni nezvítězí a taky vím, že řešení je bolavé a bude bolet ještě mnohem více.

Oni to taky ví, proto cenzurují, zakazují vlastenecké spolky. Útočí na lidi prostřednictvím sociálních sítí a snaží se je písemně lynčovat a zesměšňovat. Používají k tomu praktiky komunistické bezpečnosti a neštítí se použít i třeba ženy či děti nepohodlných oponentů. Nejčastěji se nějakým způsobem dostávají k neveřejným záležitostem toho či onoho oponenta a pak je vynáší prostřednictvím sociálních sítí mezi lidi. Nejčastěji a pro dnešní dobu nejpříhodněji jsou to útoky na finanční problémy. dluhy a exekuce. Rádi by eliminovali na tomto základě své nepřátele a zesměšňují je a štvou jako zvěř.
Takový člověk pak už nemá dostatek prostoru třeba i k těm nejlepším skutkům, protože je takto diskreditován a zesměšňován. Naše společnost je finančně nemocná a peníze jsou pro ní tou největší modlou a metou.

A tohle ti neřádi vědí a plně si uvědomují. Pamatuji se dobře jak třeba pan Matějka na blogu iDNES pod každým svým výborným článkem četl o dluzích a jak na něho útočili jen proto, že nešel s nimi. A takových lidí, které takto ničí je hromada a ne každý to dokáže zvládnout jako již zmíněný pan Matějka..

Měli bychom se vrátit ke skutečným lidským hodnotám a nevrtat v soukromých věcech jednotlivých lidí. Jsou to novodobé praktiky starých stbáků, a na tom si trvám…

Je zle a já vím, že nejsem sám, kdo to vidí a cítí. Nikdo, opakuji nikdo, to bez nás a za nás neudělá, je potřeba, abychom nějakým způsobem začali jednat a bránili se všem těm nesmyslům, které zas a znovu vytahují, aby nám ztížili životy.

Možná už nebudu tak aktivní na facebooku, ale zkusím, ač nejsem politicky nijak angažován a ani nikdy nebudu, ukázat tyto problémy lidem tam v ulicích, zkusím se třeba i ponížit, ale prostě to tak vnímám, nemohu dál sedět a čekat, že to někdo vyřeší za mě. Chci, aby moje vnoučata měla pěkný a klidný život, chci, aby byla svobodná a žila ve svobodné zemi.

A dnešní den mě přesvědčil, že začít musím okamžitě, protože jak jsem zmínil v úvodu, za rok, dva, by už mohlo být opravdu pozdě…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 5 511,11 Kč
Vybráno 15.74%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 659 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (50 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
99 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.