KLAUSMLADCERA
18.11.2019
Kategorie: Politika

Přetekla míra mé trpělivosti

Sdílejte článek:

PAVEL B. REICHL 

Už v loňském roce, když vyházeli kytice a věnce od Babiše a Okamury, jsem byl vzteky bez sebe, ač ani jeden z těch dvou není mým politickým oblíbencem a jako lidi je neznám. Dnes ovšem přetekla míra mé trpělivosti, když jsem viděl vystrčené věnce od Klausů a Orbána.

Václava Klause staršího jsem si jako prezidenta země nesmírně vážil a jeho reprezentace byla ukázková. Ano, teď možná někoho napadla amnestie a ta zatrolená propiska, ale to je v celkovém pohledu skutečně jen malá šmouha nad tím jak pan Klaus už tehdy ve svém úřadu poukazoval na blížící se nesmysly z dílny EU.

Mladšího z Václavů znám vlastně jen z fcb a jeho článků na internetu nebo v novinách. Na tomto základě jsem si o něm udělal obrázek a jsem sám v sobě přesvědčený, že pokud nás ještě může někdo dostat ze sraček, pak je to právě on.

A i proto mě tak strašlivě nasralo to, co mu dnes ten dav vypatlaných, novodobých, komunistů provedl. Já vím, že on je silný a ustojí to v pohodě, ale ty dnešní útoky na něho, byly i útoky na nás, jeho budoucí voliče a podporovatele.

Přátelé, nevím jak to vnímáte Vy, ale první co mě napadlo, když jsem viděl záběry, byla skutečnost, že takhle to prostě nemůžeme nechat. Dnes ještě jen pískali, křičeli a uráželi, ale co když se to příště vyhrotí mnohem více?

Pokud jste viděli to stádo, pak jste jistě nemohli přehlédnout skutečnost, že to nebyli žádní junáci a ani studenti, ale lidé, kteří stejně jako třeba já, žili v minulém režimu a já prostě nechápu, co se jim muselo přihodit, nebo co je to za ubožáky, kteří v den, tak významný den, jakým bezesporu konec komunistů v čele země (alespoň tedy tou vizuální formou) pohrdají tou úžasnou věcí, jakou je demokracie a svoboda projevu.

Už nemám kam odkládat svou zlost, když prakticky každý den vidím, jak znásilňují a ohýbají demokracii ve svůj prospěch. Jak mění desítky let zažitá práva jen proto, že neunesli výsledky demokratických voleb, rozhodnutí občanů této země.

Lžou a vymýšlí si svá pravidla, schovávají své cíle za nenávist proti Zemanovi a Babišovi, dnes k nim přiřadili i pány Klause, a když to nestačí, vytáhnou Putina nebo Čínu.

Já jsem přesvědčený, že ani oni sami netuší, čím, že by nám to výše jmenovaní měli škodit a čím nám ničí budoucnost.

Ano, samozřejmě, že vláda se v posledních měsících uchyluje ke krokům, se kterými ani já nesouhlasím, ale respektuji to i když občas nadávám. Vláda, není jen Babiš, ale i ČSSD, a tak se ptám, slyšel snad někdo z Vás alespoň jednu větičku směrem právě k ČSSD?

Cíl je jasný. Chtějí ovládat celou zem, chtějí ji ovládat ze všech možných úřadů a především z těch nejvyšších.

Dnes nerespektují výsledky voleb, dnes štvou lidi proti sobě a plní v ulicích našich měst, nenávistí srdce občanů.

Nevěřil jsem, že budu muset někdy napsat podobná slova, ale plně si uvědomuji, že kdybychom se dočkali vítězství třeba Trikolóry a její případné účasti ve vládě, že se nic nezmění, naopak, bude to ještě horší.
A tak ač nerad, píšu zde dnes večer slova, která mne osobně zasahují již nějaký čas. Tohle se prostě nevyřeší žádnými volbami, ve kterých oni nezvítězí a taky vím, že řešení je bolavé a bude bolet ještě mnohem více.

Oni to taky ví, proto cenzurují, zakazují vlastenecké spolky. Útočí na lidi prostřednictvím sociálních sítí a snaží se je písemně lynčovat a zesměšňovat. Používají k tomu praktiky komunistické bezpečnosti a neštítí se použít i třeba ženy či děti nepohodlných oponentů. Nejčastěji se nějakým způsobem dostávají k neveřejným záležitostem toho či onoho oponenta a pak je vynáší prostřednictvím sociálních sítí mezi lidi. Nejčastěji a pro dnešní dobu nejpříhodněji jsou to útoky na finanční problémy. dluhy a exekuce. Rádi by eliminovali na tomto základě své nepřátele a zesměšňují je a štvou jako zvěř.
Takový člověk pak už nemá dostatek prostoru třeba i k těm nejlepším skutkům, protože je takto diskreditován a zesměšňován. Naše společnost je finančně nemocná a peníze jsou pro ní tou největší modlou a metou.

A tohle ti neřádi vědí a plně si uvědomují. Pamatuji se dobře jak třeba pan Matějka na blogu iDNES pod každým svým výborným článkem četl o dluzích a jak na něho útočili jen proto, že nešel s nimi. A takových lidí, které takto ničí je hromada a ne každý to dokáže zvládnout jako již zmíněný pan Matějka..

Měli bychom se vrátit ke skutečným lidským hodnotám a nevrtat v soukromých věcech jednotlivých lidí. Jsou to novodobé praktiky starých stbáků, a na tom si trvám…

Je zle a já vím, že nejsem sám, kdo to vidí a cítí. Nikdo, opakuji nikdo, to bez nás a za nás neudělá, je potřeba, abychom nějakým způsobem začali jednat a bránili se všem těm nesmyslům, které zas a znovu vytahují, aby nám ztížili životy.

Možná už nebudu tak aktivní na facebooku, ale zkusím, ač nejsem politicky nijak angažován a ani nikdy nebudu, ukázat tyto problémy lidem tam v ulicích, zkusím se třeba i ponížit, ale prostě to tak vnímám, nemohu dál sedět a čekat, že to někdo vyřeší za mě. Chci, aby moje vnoučata měla pěkný a klidný život, chci, aby byla svobodná a žila ve svobodné zemi.

A dnešní den mě přesvědčil, že začít musím okamžitě, protože jak jsem zmínil v úvodu, za rok, dva, by už mohlo být opravdu pozdě…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 19 771,00 Kč
Vybráno 56.48%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 766 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (50 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...
politicon.cz
99 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.