somalecwurzburg

Prestižní advokát pro somálského vraha. Na náklady daňových poplatníků…

Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL

vylicilPřed zhruba týdnem rozčeřil hladinu veřejného mínění v Německu teroristický útok ve Würzburgu. I na místní, otrlé poměry, to bylo „obohacení”, které společností pořádně otřáslo. Čtyřiadvacetiletý somálský džihádista tam zabil tři ženy a zranil řadu dalších nevinných okolojdoucích.

Abdirahman Jibril A., jak se prý somálský sirotek jmenuje, přišel do Německa 6. května 2015. Vzápětí získal tak zvanou doplňkovou ochranu. Sice už tehdy, od počátku, existovalo jakési podezření, že se tento „dětský uprchlík” nějak zapletl se somálskou teroristickou milicí Al Shabaab, ale to se nepodařilo prokázat. Takže zůstal. Humanita zvítězila.

Měl různé trable se zákonem, všeliká vyhrožování a podobné kousky, ale milosrdné Německo to chtělo řešit psychiatrickým vyšetřením. Na které ho pozvalo. Jestli chudák není třeba nemocný. Ale k tomu už nedošlo. Minulý týden vešel ve Würzburgu do obchodu, dal si ukázat kuchyňské nože… a pak jedním z nich bodl prodavačku a vyběhl ven, Výsledkem jeho řádění jsou, podle místní policie, tři mrtvé, ubodané ženy (24, 49, 82 let), další tři těžce zraněné ženy (39, 52, 73 let), pobodaná dívka (11 let), dcera jedné z obětí, zraněný teenager (16 let) a starší muž (57 let) a pak ještě jedna žena (26 let).

Během svého hrůzného činu volal „Alláh akbar”, v jeho bytě našli policisté všeliké islamistické materiály, ale státní zástupce stále váhal, jestli jde opravdu o terorismus. Média pak měla zcela jasno. Jde o nemocného chudáka, jehož čin s ničím nesouvisí. Jejich „pátrání po motivu” rozčísl sám obviněný. Při jednom z výslechů prohlásil, že: „čin byl jeho džihádem, tedy jeho osobním příspěvkem do svaté války proti nevěřícím.” Takže terorista…

Ale nebojte se. Nic strašného se mu nestane. Na to už německý stát dohlédne. A německá justice, jak se sluší, jde příkladem. Na náklady daňových poplatníků mu ihned přidělila elitního obhájce. Je jím Dr. Hans-Jochen Schrepfer, který je pokládán za jednoho z nejlepších právníků v zemi. Od roku 2009 je lektorem odborného vzdělávání v oblasti trestního práva v rámci bavorského ministerstva spravedlnosti a advokátní komory v Bambergu.

Ale činí se i média a tzv. „občanská společnost”. Začínají se objevovat se články o tom, že (chudák siroteček Abdirahman Jibril) byl svědkem útoku neonacistů v Chemnitzu v roce 2018. Die Welt uvádí, že má video, na kterém nějací Somálci vyprávějí, že on a jeho afghánský přítel Saifullah Z. pokojně kráčeli po ulici v okrese Markersdorf v Chemnitzu, když  je napadli nacisti.  „Běžel rychle, takže na rozdíl od jeho přítele, který byl zbit a utrpěl modřiny a řezné rány na tváři, se mu nic nestalo”

Lze očekávat, že obhajoba vedená elitním právníkem, využije podobných „story z třetí ruky”, a předloží je soudu jako „traumatizující zážitek”.  Který toho chudáka z Würzburgu dovedl až k vraždě. A němečtí politici už začali umetat pánům soudcům cestičku k vlídnému a vstřícnému přístupu k „panu obviněnému” Ministr vnitra, Horst Seehofer, se už nechal slyšet a vahou své autority udal ten správný tón: “Jak je možné, že mladý muž, který má legální pobyt v Německu, žije po šesti letech v zemi v útulku pro bezdomovce? Federální a státní vlády musí zvážit, že je třeba zintenzivnit integrační úsilí. “

To už opravdu není naivita, hloupost, nebo nepochopení situace… Tady vidíme, v přímém přenosu, očividnou, záměrnou a programovou sabotáž. Zradu vlastních lidí, občanů, vlastní země a kultury. Což jsou, jak se bohužel zdá, ty pravé „evropské hodnoty”, které hodlá panstvo z Berlína a Brusele dotlačit i k nám.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 534 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)