ecig
23.6.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Přestat s kouřením? Zkuste to s revoluční novinkou!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR) 24|06|2016

Vyzkoušeli jste už všechno? Semináře, biorezonanci, nechutné žvýkačky, svědivé náplasti a jiné náhražky, které jsou volně k prodeji v lékárnách a v e-shopech? Představujeme vám novinku na trhu, se kterou bude vaše odvykání snazší a příjemnější.

Jen tak ze dne na den

Zdá se vám nemožné ze dne na den zahodit cigaretu, která vám takříkajíc už přirostla k ruce? Při přestávání kouření potřebujete zapojit všechny smysly – zvláště hmat, čich a chuť. Někomu náplasti pomohly, ale vy si tím rozhodně nepomůžete? Možná i pro vás je určena jiná metoda – i pomocí elektronické cigarety se totiž dá postupně odvyknout kouření. Postupně snižujete dávky nikotinu a stále si při tom užíváte chuť a vůni, kterou cigareta přináší. Hodně se liší od běžné cigarety, protože nesmrdí a nevytváří pachuť na jazyku. E-cigarety vám pomohou začít odvykat ze dne na den.  

Elektronická cigareta jako účinná náhražka?

Pokud jste už vyzkoušeli některou z dlouho dostupných nikotinových náhražek, měli jste možnost zjistit, že jejich účinnost je malá nebo vůbec žádná. Metodou postupného snižování dávky nikotinu jste měli postupně odbourat fyzickou závislost. Co ale s tou psychickou? Je potřeba si uvědomit, že při každém odvykání záleží nejvíce na vaší pevné vůli.

Naučte se disciplíně s elektronickou cigaretou Joyetech eGO AIO. Elektronická cigareta je zdravější pro vás i pro vaše okolí, nežloutnou po ní zuby ani nehty, neobsahuje dehet, jen nikotin, jehož množství můžete jednoduše regulovat. Elektronická cigareta Joyetech eGO AIO je první ALL-IN-ONE e-cigareta na trhu. Těší se vysokému výkonu, dlouho vám vydrží, díky revoluční technologii se vám již nemůže stát, že by vám kapalina vytekla do úst, samozřejmostí je dětská pojistka a oceníte i snadné doplňování náplně do elektronické cigarety. Ke klasické cigaretě se už nebudete chtít vracet.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 750,00 Kč
Vybráno 4.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.