MIGREU2
31.5.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

“Přestaňte posílat peníze evropských daňových poplatníků na výměnu obyvatel Evropy”, prohlásil španělský europoslanec v EP

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Je potěšitelné, když se čas od času ozve i nějaký politik a bruselským papalášům to pořádně “natře”. Jak sami víte, tak EK, stejně jako drtivá většina europoslanců, podporuje politiku, která mimo jiné zahrnuje i podporu muslimské invaze a výměnu Evropanů za Afričany.

BUXADEJen člověk s hlavou vymytou multikulturní propagandou zatím nepochopil, jak dalece genocidní je EU právě pro samotné Evropany. I když podle výsledků každých dalších voleb se zdá, že si to naopak uvědomuje jen velmi malá hrstka obyvatel zemí EU.

Španělský politik tak nyní zcela nepokrytě reagoval na vehementní snahy EU o legalizaci takřka všech Afričanů na evropské půdě cestou Migračního paktu EU.

“Musíme přestat utrácet peníze evropských daňových poplatníků na náhradu evropského obyvatelstva.” To prohlásil Jorge Buxadé, vedoucí delegace VOX v Evropském parlamentu

Maroko vypustilo tisíce ilegálů, včetně údajně nezletilých, aby zaútočili na hranice Ceuty a Melilly. Šéf delegace VOX v Evropském parlamentu Jorge Buxadé chce zarazit “plánovanou invazi” radikální islámské vlády. Vůdce Voxu požadoval, aby Evropská komise okamžitě podnikla kroky proti Maroku.

Jorge Buxadé ujistil Evropský parlament, že to, co se děje v Ceutě, je promyšlený útok za použití nezletilých jako zbraní.” Buxadé obvinil marockou vládu, která od EU každoročně dostává miliardy, z napomáhání invazi.

Video níže ukazuje už dřívější triumfální příchod ilegálů do Ceuty, mnozí z vás jej už možná viděli. Radikálové se hrdě hlásí ke svému statutu vojenských vetřelců:

Buxadé požadoval, aby Evropská komise pozastavila veškeré evropské platby Maroku, odsoudila jejich útoky a zavedla sankce proti muslimskému režimu. Kromě toho vůdce Voxu chce, aby komise přestala vydávat víza a osvědčení o statusu pobytu nebo občanství marockým občanům. A konečně, měla by proběhnout masová deportace všech ilegálů do Maroka, včetně znovusjednocení nezletilých s jejich rodiči.

“Jakou budoucnost si vyberete pro Evropu, civilizaci nebo barbarství?” zeptal se Buxadé Evropského parlamentu. Vůdce varoval své kolegy: “V sázce není Evropa, v on-line debatách o federalismu a klimatických změnách, ale v ulicích Ceuty s nasazenou španělskou armádou.”

Zatímco 800 000 ilegálů útočí na španělské hranice, v hluchém Evropském parlamentu se diskutovalo o  Nových cestách legální migrace pracovních sil. “Přestaňte utrácet peníze evropských daňových poplatníků na náhradu populace,” prohlásil Buxadé. Nová navrhovaná legislativa EU, kterou globalistické elity oslavují, povzbuzuje více nekvalifikovaných Afričanů, aby zaplavili Španělsko, zatímco španělská mládež trpí 37% nezaměstnaností.

Část proslovu europoslance na videu níže (španělsky s titulky v AJ):

 

“Globalistické elity vám opravdu děkují, že to všechno děláte kvůli levné pracovní síle, nezaměstnanosti, nízkým platům a Davoskému fóru.”

Poslanec strany Voxu Rocío de Meer již dříve obvinil zkorumpované španělské socialisty ve vládě za to, že umožnila zemím prvního světa, aby byly vydírány zeměmi třetího světa. Španělský premiér Pedro Sánchez odmítl chránit suverenitu nebo občany své země.

Skupiny ilegálů nyní divoce pobíhaly po ulicích a útočily na policii a občany. Před několika dny byl nově příchozí vetřelec zachycen na filmu, jak kope a bije policejní auta, zatímco křičí: “Pedro Sánchez prezident”:

Příjezd ilegálů do Španělska na lodích za poslední rok prudce vzrostl. Četné lodě připlouvají také k pobřeží Almeríe, Murcie, Granady a Kanárských ostrovů. Policie a civilní stráž jsou naprosto ohromeny. Nemohou plnit své typické každodenní povinnosti v Almeríi, protože důstojníci jsou pohlceni zabezpečením pobřeží a zadržováním lodí převážejících ilegály.

Pandemie koronaviru nezbránila mafii, obchodníkům s lidmi, neziskovkám a ilegálům v pokračování jejich nezákonných aktivit ve Středomoří. Španělská zadržovací střediska jsou zaplavena ilegály, kteří se snaží dostat na pevninu. Země je přemožena rostoucím náporem invazistů, které do Evropy přiváželi obchodníci s lidmi. Situaci ještě zhoršil nástup koronaviru, který posunul systémy přijímání ilegálů do nebezpečného bodu zlomu.

Neziskovky požadují, aby španělská vláda urychlila transfery Afričanů na španělskou pevninu a ne zpět do země původu, kde jsou legálními občany.

Levicová vláda vedená Pedrem Sánchezem, která finančně přispívá penězi daňových poplatníků neziskovkám, byla nedávno přistižena, jak vetřelce letecky převáží na pevninu a distribuuje je po celé zemi, aniž by o tom informovala místní úředníky.

A na závěr ještě pár záběrů z invazí sužované Ceuty:

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Eduard Ezer 500,- Kč, Miloš Zbranek 1000,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Petr Navrátil 100,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Anonym 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 009,- Kč
Vybráno 45.74%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 756 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)