fofr2
13.8.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Přeprava nebezpečných látek se neobejde bez služeb specialistů

Sdílejte článek:

Potřebujete dostat nebezpečné látky z jednoho místa na druhé? Pokud ano, určitě se o to nepokoušejte svépomocí, jelikož by mohlo dojít k jejich úniku. Ten samozřejmě zatíží životní prostředí a vám jako původcům nehody hrozí poměrně vysoké finanční sankce. Specialisté dokážou díky vysoce kvalitní výbavě a certifikovanému specialistovi na ADR přepravu poskytnout komplexní služby. Nebezpečné látky tak budou převezeny rychle, spolehlivě a za rozumnou cenu. My se v následujících řádcích zaměříme jak na tyto látky, tak i na způsob jejich přepravy a doporučíme konkrétní společnost, jež se o váš nebezpečný odpad postará.

Co jsou nebezpečné látky?

O nebezpečných látkách asi každý z nás nějakou představu má, nicméně jedná se o věci, které mohou být hořlavé, žíravé anebo výbušné. Případně také mohou nějakým jiným způsobem ohrožovat přímo osoby anebo majetek. Látky jsou řazené do tříd, a to od čísla 1 do čísla 9. Jako příklad můžeme jmenovat třeba třídu 3, která je představována hořlavými kapalinami, často se ale setkáváme také s toxickými látkami skrývajícími se pod třídou 6.1. Jmenovat můžeme ještě kupříkladu třídu 8, v níž jsou žíraviny.

Co vše vyžadují specialisté pro přepravu ADR?

Přeprava nebezpečných látek vyžaduje specifické podmínky. I proto se musí na celém procesu podílet ADR poradce. Jinak budou specialisté samozřejmě potřebovat důležité dokumenty. Jedná se především o bezpečnostní list vztahující se k přepravovanému materiálu. Z ostatních záležitostí jmenujme například čistou a hrubou hmotnost, údaje podle ADR a oficiální pojmenování v rámci ADR.

Společnost FOFR se o nebezpečné látky postará

Ať už potřebujete převézt jakékoli nebezpečné látky mimo specifických výbušnin a radioaktivních prvků, obraťte se na společnost FOFR. Tento přepravní specialista funguje v rámci celé České republiky a disponuje 20 sklady. Nabízí dokonce i expresní přepravu do 24 hodin. Přesvědčit se o tom můžete na www.fofrcz.cz.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 755,00 Kč
Vybráno 13.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.