roof-plate-264739_1280
2.9.2020
Kategorie: Kultura a tipy

PREFA Aluminiumprodukte spouští nový konfigurátor střech a fasád

Sdílejte článek:

V posledních několika letech stoupá zájem o plechové střechy, neboť se svým vzhledem dokonale podobají jiným střešním krytinám (dokonce i keramických taškám), navíc se vyznačují nízkou hmotností. Zase na druhou stranu, není plech jako plech. Pokud hledáte kvalitní řešení, nabízí se vám hliníkové střechy, které jsou sice dražší, ovšem jejich životnost je mnohem delší než u levnějších alternativ. Chtěli byste si spočítat, na kolik vás plechová střecha vyjde?

Významné postavení na trhu s plechovými střechami má česká společnost PREFA Aluminiumprodukte, která prodává rakouské výrobky. Svým zákazníkům usnadňuje výběr a přichází s intuitivní aplikací. Jedná se o konfigurátor střechy, s nímž dokáže pracovat i naprostý laik. Uděláte si představu o tom, jak by výsledek vypadal přímo na vaší nemovitosti. Současně vám konfigurátor zobrazí přibližnou cenu nové střechy, respektive hliníkové fasády.

Jak internetová aplikace funguje?

Internetový konfigurátor slouží nejen pro střechy, ale i fasádní systémy. V prvním kroku si zvolíte, o jaký typ projektu se jedná. Plánujete rekonstrukci, nebo hledáte řešení pro novostavbu?

Poté si navolíte všechny produkty, které chcete použít na střechu, fasádu či obojí zároveň. Jestliže poptáváte pouze střechu, tak ji vyberte.

V dalším kroku se rozhodnete pro konkrétní tvar – sedlová, polovalbová, pultová či valbová. Jestliže má vaše střecha specifický tvar, i pro takovou možnost je aplikace připravena. Uvedete přibližnou plochu střechy v metrech čtverečních, a nakonec si zvolíte, do kdy by měla být hotová. Zatímco někomu vystačí do jednoho roku, jiný požaduje realizaci do dvou měsíců.

Po vyplnění osobních a kontaktních údajů nahrajete fotografie nemovitosti (v případě novostavby projektovou dokumentaci). Konfigurátor akceptuje formáty PDF, JPG a PNG.

Hliníková střecha silná jako býk

Hliníkové střechy vynikají nízkou hmotností, takže nezatěžují krov tak moc jako pálená či betonová taška. Pokládka je bez komplikací, neboť s materiálem se snadno manipuluje. Hliníková krytina zvládá výkyvy teplot a odolává UV záření.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 205 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...