2476137-trumpbiden
23.9.2020
Kategorie: Politika

Předvolební boj v USA jede na plné obrátky

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝNa začátku listopadu se ve Spojených státech bude svým způsobem hrát o budoucnost planety. Jistě, zní to nadneseně, ale pokud se podíváme na chování řady posledních amerických prezidentů a na změny spojené s vládnutím Demokratů, musíme považovat Donalda Trumpa za jistý úkaz na americké politické scéně, který se vymyká.

Řada světových médií se po celou dobu jeho pobytu snaží vytvářet dojem, že USA neměli v moderní historii hloupějšího a horšího prezidenta. Tato uměle vytvářená a agresivní propaganda je způsobena tím, že liberální evropská média citují pouze ta americká, která ovládají buď samotní Demokraté, nebo jejich příznivci či sponzoři. Trumpova slova jsou často vytrhávána z kontextu a někdy lehce kontroverzní výroky překrucovány či podávány v jiných souvislostech, než v jakých vznikaly. Demokraté se přitom neštítí vůbec, ale opravdu vůbec ničeho, co by jim mohlo pomoci k porážce stávajícího amerického prezidenta v listopadových volbách. Těch důkazů už je skutečně mnoho a lidé žijící v USA se velmi často podivují nad tím, jakým způsobem jsou o dění v USA informováni například Evropané.

Donald Trump je po 40ti rocích prvním americkým prezidentem, který nezačal žádnou válku, neanektoval žádné cizí území a naopak se snažil vrátit domů velkou část vojáků sloužících v zahraničí. Toto tvrzení se může zdát být podivné, uvědomíme li si přesuny americké armády k hranicím Ruska, což se týká především Severovýchodní Evropy, nicméně ani tam nedochází k náznakům konfliktů mezi americkou a ruskou armádou. Snaha rozmístit vojenské jednotky v Polsku a na Slovensku může být samozřejmě chápána jako agresivní politika vůči Rusku, ale zároveň to lze vnímat jako jistou náhradu americké přítomnosti USA v Evropě pro případ, že by nadále pokulhávala spolupráce s Německem. Navíc Trumpa a Putina spojuje jedna důležitá věc. Tou je odpor proti rozrůstáni vlivu Deep State, tedy organizace tvořené nejmocnějšími rodinami světa.

Trump na jaře tohoto roku převzal americký FED, který dosud ovládali Rothschildové, Putin zabránil této dynastii a Rockefellerům vstup na ruský trh a oba se tak stali úhlavními nepřáteli mocných stojících na straně Demokratů v USA a liberálů v Evropě. Navíc Američané volají po vyšetřování dalšího světového bosse, tedy samotného Söröse za jeho podvratnou činnost jak ve Spojených státech, tak i ve velké části zbytku světa. Ostatně právě on stojí za dalším počinem, tedy za snahou narušit politický život v Maďarsku. Momentální sponzoring médií stojících proti Orbánovi, kterého se účastní u nás velmi aktivní Bakala, poukazuje na spojení těchto dvou. Není to poprvé, kdy právě Bakala vypadá jako prodloužená Sörösovo ruka. Rozbíjet demokratické režimy a vydávat je za totalitní, autoritářské či diktátorské je doménou Söröse a tyto praktiky momentálně používá i ve své momentální vlasti. Je známé, že z jeho peněz a z těch, kterými disponují Rothschieldové, jsou momentálně podporovány černošské gangy demolující americká města, to s podporou opět dobře financované Antify, kterou chce Trump postavit mimo zákon a sám ji nazývá teroristickou organizací. V Evropě se na jejím provozu podílí jak Sörös, tak i Rockefellerové a dokonce i německá vláda.

Dění před volbami v USA zužuje několik krizí a lze se ptát, nebyla li doba covidová jedním z nástrojů sloužícím k likvidaci Trumpa. Jak už víme, bájný koronavirus mohl být vypuštěn kdykoliv a načasování je vskutku velmi příznivé k tomu, aby na amerického prezidenta bylo možno ukázat jako na neschopného. Zvláště, když právě on stojí v čele těch, kteří jsou schopni se pustit do boje s dalším členem Deep State a dominantním hráčem na poli vakcinace světa Billem Gatesem, což se nakonec také stalo. Trump také odmítá nadále uznávat nadřazenost světové zdravotnické organizace WHO a má značnou nechuť podporovat dalšího předraženého giganta OSN. Zároveň vznesl požadavek, aby Spojené státy nenesly tak velkou část nákladů na existenci NATO a naopak ostatní členské státy zvýšily svůj podíl na režii tím, že do pokladny pakt budou odvádět předem dohodnuté 2% HDP. Což téměř nikdo nečiní. Přitom právě vliv členů Deep State využívajících tyto a jim podobné organizace k přebírání světové vlády je velmi podstatný.

Odpor Demokratů vůči Trumpovi se stupňuje. Mimo covidu se Amerikou rozšířil hnutí MeToo, které mělo poškodit řadu významných lidí. Dvousečnost se však ukázala ve chvíli, kdy semlela filmového producenta Epsteina spojovaného se sexuálními orgiemi, kterých se účastnila řada elit blízkých Demokratům a rodině Clintonových a jejichž součástí bylo i zneužívání dětí a mladistvých. Což zasáhlo i britskou královskou rodinu. Přišlo na řadu řádění a rabování členy hnutí Black Lives Matter. I to se stalo nakonec velmi oboustranně nebezpečným, neboť na stranu Trumpa se přidávají všichni, kdo nesouhlasí s likvidací policie, materiálními škodami a ztrátou bezpečí. Je třeba si uvědomit, že černochů je v USA 10% a zdaleka ne všichni nenávidí Trumpa. Levicová bojůvka Antifa je i přes mohutné investice do ní složena většinou z mladších a nepříliš inteligentních žoldáků. Větším nebezpečím je liberálně uvažující část mladě generace, která prošla indoktrinací prolezlými univerzitami a část etnických menšin, vůči kterým se Trump v některých případech vymezil. No a momentálně hoří Kalifornie, přičemž žháři pochytaní policií se nepokrytě hlásí k progresivní levici, která je podporovaná Demokraty. Jde tak o další útok na Donalda Trumpa a jeho snahu být zvolen prezidentem.

Američané stojí na rozcestí a s nimi celý svět. Pokud se Trumpovi podaří udržet v čele Spojených států, bude moci pokračovat v boji proti pokusům Deep State převzít světovou vládu. Ač se o tom nemluví, v USA se jeho podpora zvyšuje a bude důležité uhlídat poctivý průběh voleb. Mnohé lze ovlivnit korespondenčním hlasováním, podobně elektronickým. Volby vyhrává ten, kdo počítá hlasy a lze jen doufat, že toto Republikáni nepodcenili. Na podporu Trumpa se koná řada akcí, viz ta poslední v Bakersfieldu v Kalifornii, které se zúčastnilo několik tisíc lidí. Bude zajímavé sledovat další vývoj a doufejme, že se Trumpovi podaří dokončit to, co začal. Za měsíc a pár dní se bude hrát skutečně o mnohé.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 217 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
politicon.cz
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.