virus-4937553_1280
16.12.2021
Kategorie: Politika

Předpověď pro omikron na rok 2022

Sdílejte článek:

MIKE ADAMS

Health-Ranger-BW-authoradamsMediální hysterie kolem varianty omikron je čirá fikce. Nejde o nic jiného než o psychologickou teroristickou operaci ve stylu Orwella 1984.

Jejím hlavním cílem je udržet světovou populaci ve strachu, otroctví a poslušnosti, aby zločinecké vlády světa mohly nerušeně pokračovat ve svých depopulačních programech.

Ďábelsky geniální je to v tom, že to nevyžaduje předložení žádných důkazů.

Jelikož nikdo nedokáže přímo vidět „novou variantu“ a jelikož žádná laboratoř na světě nedisponuje vzorky této varianty, koordinovaná mediální kampaň jednoduše implantuje do lidského vědomí iluzi omikronu doprovázenou extrémním strachem.

Dosud na tuto novou variantu nikdo na planetě nezemřel. Ale díky žurnalistickému terorismu polovina lidstva momentálně šílí ohledně něčeho, co zřejmě ani neexistuje. „Omikron“ je téměř jistě koordinovaná fabrikace.

Z ničeho nic média dokázala naprogramovat obyvatelstvo, aby při slově „mutace“ zcela ztratilo zdravý rozum. Přestože každý den v každém člověku dochází k milionům náhodných mutací vlastního genetického kódu, najednou „mutace“ podle médií představují tu nejhrůzostrašnější věc na světě.

Za poslední dva roky globalisté potvrdili, že ne věda, ale strach je jejich konečným nástrojem kontroly nad lidstvem

Pamatujete si ještě na rok 2020, kdy nám říkali, že pokud 60% až 70% z nás bude souhlasit se dvěma dávkami vakcíny, tak vše znovu vrátí do normálu a pandemie skončí? Od samého začátku to byla vypočítavá lež!

Lež slibovala svobodu, když lidé uposlechnou. Co však ve skutečnosti dodaly je tyranie a strach, spolu s nekonečným vyžadováním poslušnosti a přijímáním vládou nanucovaných vakcín.

V letech 2020 a 2021 se globalisté spolehlivě přesvědčili, že strach je jejich ultimátní zbraň proti lidstvu, která skvěle funguje.

Pomocí koordinovaného šíření strachu přesvědčili zhruba polovinu světové populace, aby se očkovali smrtícími vakcínami hrotového proteinu (genetickými terapiemi), které je časem zabijí. A příhodně, všechna úmrtí budou moci svalit na něco jiného – rakovinu, infarkty či mrtvice, čímž se vyhnou svalování viny na vakcíny.

Víte, že v současnosti nastal 29násobný nárůst potratů plně donošených dětí? Jak uvádí Steve Kirsch ze stránky SubStack.com :

„Došlo k 29násobnému nárůstu porodů mrtvých novorozenců ve Waterloo v kanadském Ontariu, které začaly po spuštění očkovacího programu. Všechny matky mrtvých novorozenců byly očkovány.

Ano, je to velká věc! No nikdo neposlouchá. Rizika srdečně-cévních příhod by mohla vzrůst i 1000násobně a nezáleželo by na tom. Nikdo neposlouchá.“

Psychologové velmi dobře vědí, že když se zkombinuje strach se senzorickým přetížením (například příliš mnoho zpráv, hlasů, protiřečivých výpovědí a podobně), tak lidé se automaticky upínají k čemukoliv, co vnímají jako autoritu.

Jejich racionální uvažování se kompletně vypne a už více nedokážou kriticky myslet. Pokud se jednou ponoří do neutuchajícího strachu, vlády světa je mohou snadno nahnat do očkovacích center, aby si dali svou depopulační vakcínku.

Je to jako kdybyste vytrhli stránku přímo ze Standfordského vězeňského experimentu, když poslušné očkovance přetransformujete na vězeňské dozorce, kteří budou vyžadovat, aby se i všichni ostatní dali očkovat stejným toxickým letkvarem. Nebo jinak…

To je důvod, proč se mnozí očkování proměnili v lunatiky, kteří nutí do očkování každého kolem sebe. (A možná priony z vakcín jim také požírají mozky a způsobují agresivní změny osobnosti.)

10 předpovědí pro omikronovou hysterii, kterou vyžijí teroristické vlády ke zrychlení genocidy lidstva

Během posledních několika měsíců jsme předpověděli vypuštění nového narativu o ještě strašnější variantě. Omikronová mediální hysterie se dala snadno předvídat a mnozí z alternativní scény ji úspěšně i předpověděli.

Co ale bude následovat? To je také poměrně snadné dopředu vidět, nakolik všechno to pochází ze stejné příručky.

Omikronová hysterie bude agresivně protlačována způsoby, jaké si jen umíte představit za účelem dosažení totalitní kontroly nad masami, které se následně postaví do zástupů a odvezou do vyhlazovacích táborů na popravu.

Zde je 10 předpovědí ohledně omikronu pro rok 2022:

Předpověď č.1: Omikronová hysterie bude použita k vyresetování covid pasů

Po vyresetování covid pasů na nulu budou lidé nuceni podstupovat další kola očkování, pravděpodobně se zavedou aktualizované vakcíny na tuto novou variantu (Moderna se nechala slyšet, že s pracemi již začaly).

Hlupáci se budou přihlašovat na nikdy nekončící „posilovací“ dávky biologických zbraní hrotového proteinu, což je dříve či později zabije.

Předpověď č.2: Omikronová hysterie se využije na zavedení povinného očkování

Bude požadováno, aby tento nový „stav nouze“ přepsal všechna dosavadní lidská práva, medicínské svobody a právo na tělesnou intergitu.

Povinné očkování porušující všech 10 bodů Norimerského kodexu je už jen otázka času (poznámka: a také šibenice pro ty, co ho zavedou).

Předpověď č.3: Vina se svalí na neočkované

Přestože všechny dosavadní „varianty“ omikronu byly nalezeny u plně očkovaných, propaganda vlády a korporátních médií bude původ omikronu svalovat na neočkovaná.

Předpověď č.4: Omikronom budou zakrývat ADE syndrom u očkovaných

Propaganda bude tvrdit, že úmrtí, ve skutečnosti způsobené vakcínami vyvolaným ADE syndromem u očkvaných, způsobuje novou variantu omikron.

O  ADE syndromu jsme podrobně psali před časem. V krátkosti to znamená, že vakcíny onemocnění nezmírní, ale naopak zesílí. Je to častý jev u vakcín proti měnícím se respiračním virům.

Přestože očkovanci budou masově umírat, mediální propagandě to nebude bránit v házení viny na neočkované. Budou žádat, aby na neočkované platil tvrdý lockdown a byl jim odepřen přístup do společnosti.

Předpověď č.5: Omikronová hysterie se zneužije na kriminalizaci disidentů

To se už na Slovensku zčásti děje, když Kolíková před pár dny ohlásila nové trestné činy “šíření nepravdivých informací” za které chce dávat až 10 leté tresty odnětí svobody.

(Poznámka: jen aby se to nakonec neobrátilo proti médiím hlavního proudu.)

Trestat budou chtít každého, kdo bude vyjadřovat jiný názor, než covidoví zločinci stojící za zakázaným výzkumem virů typu Anthony Fauci (americký mix Mikase, Mengelengvarského a Krčméryho).

Každý disidentský hlas bude označen jako „hrozba pro společnost“ a disidenti budou obviňováni, že zabíjejí lidi.

Předpověď č.6: Masová hysterie zaprodaných médií povede k novým lockdownům

To můžeme už vidět iu nás, když novináři a redaktoři televizí doslova vybízejí politiky k lockdownům, zavírání škol, větší diskriminaci neočkovaných či zavádění povinného očkování.

Nové lockdowny, které přijdou, způsobí selhání v dodavatelských řetězcích, nedostatek zboží a cenovou inflaci.

Předpověď č.7: Zruší se volby

Pokud budou hysterická zkorumpovaná média tlačit dostatečně silně, může docházet k rušení voleb v mnoha zemích, například překleňovacích voleb v USA.

Citováním „extrémního nebezpečí“ pro každého, kdo by vyšel ven, budou také vzrůstat požadavky na volení poštou, které je však náchylné k volebním podvodům.

Předpověď č.8: Vina za každé selhání nekompetentních vlád se svalí na omikron

Tento imaginární „variant“ se okamžitě stane obětním beránkem zodpovědným za vysoké ceny energií, výpadky zásobování či prázdné regály v obchodech.

Média budou za všechno vinit omikron a vinu za omikron budou zase svalovat na neočkované.

Předpověď č.9: Omikron, případně další varianta za ním, bude zneužita pro násilné očkování ode dveří ke dveřím

Bude také docházet k medicínským únosům každého, kdo by se násilnému očkování bránil. Tito lidé budou poté odváženi do koncentračních táborů, kde dojde k jejich exterminaci.

Mimochodem, praxe odvážení lidí do „karantenních“ táborů se již provádí v Austrálii, kde vojáci násilně se zbraněmi v ruce odchytávají a odvádějí původní obyvatele.

Předpověď č.10: Omikron nebude poslední variantou pro vyvolání masové hysterie

Jediný, kdo na tom celém neskutečně vydělá, je Big Farma.

Podvodní pandemie s novou variantou se bude opakovat dokola každý rok, dokud lidé budou pohlceni strachem a budou se této hry účastnit.

A proto: Zbavte se strachu. Přestaňte hrát jejich hru. Přestaňte se podřizovat. Toto je jediná cesta ven z pandemie, ne vakcína!

 

Mike Adams (také znám jako „ Health Ranger “) je nejprodávanějším autorem (č. 1 nejprodávanější vědecká kniha na Amazon.com s názvem „ Potravinová forenzní “), odborník na životní prostředí, držitel patentu na odstraňování radioaktivních izotopů cesia. Vynálezce, držitel několika cen za vynikající žurnalistiku, vydavatel vědeckých zpráv a vlivný komentátor na témata od vědy a medicíny po kulturu a politiku. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 633,00 Kč
Vybráno 36.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 864 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)