migrantibosna-850x550
14.1.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Předčí rok 2021 invazní rok 2015?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Pokud by vše mělo jít tak, jako v rekordních prvních několika lednových dnech, pak je to více než pravděpodobné. Itálie už nyní hlásí výrazně vyšší počty invazistů, než ve stejném období před rokem, přičemž na jaře a v létě bude situace zcela jistě mnohem horší.

 

Všimněte si jistých rozdílů mezi invazí z roku 2015 a invazí posledních měsíců (výrazně vyšší počty vetřelců jsou hlášeny už asi od října). Rok 2015 byl zcela jistě jakousi zkouškou. Tehdy byl organizován a řízen jeden velký proud muslimských invazistů z oblasti Středního a Blízkého východu směrem do Evropy.

Právě proto, že se jednalo o jeden plynulý tok, nebylo možné invazi přehlížet. Situace byla navíc zcela jiná i v tom ohledu, že v té době zde nebylo žádné další zástupné téma, k němuž by byla většina obyvatel převedena.

Loňská – a především pak letošní, teprve plánovaná – invaze je organizována zcela jinak a za jiných podmínek. Bezesporu se v tomto roce podaří nasunout do Evropy – a to i do většiny zemí, které jsou zdánlivě k invazi odmítavé – mnohem více muslimských invazistů, než v roce 2015.

Jaké jsou rozdíly a proč se podaří invazisty do Evropy přesunout?

  1. Invaze přichází několika různými směry, ne z jednoho jediného, jako tomu bylo v roce 2015. „Přestupními body“ na cestě do zemí EU či Velké Británie už nejsou jako v roce 2015 výlučně řecké ostrovy, případně balkánské země. Mimo této trasy – z Turecka na řecké ostrovy či řeckou pevninu, případně do Bulharska – zde máme i další, nyní nesrovnatelně zatíženější trasy. Do Evropy už totiž nepřichází převážně invazisté z asijských zemí, ale z Afriky. Zde je hned několik tras: přes Kanárské ostrovy, přes španělskou pevninu (celé jižní pobřeží, případně Baleáry), přes Itálii (zejména Lampedusa a Sicílie) a ze západní Afriky jde stále více invazistů přes Turecko a Řecko.
  2. Evropané nijak invazi nevnímají, celý letošní rok se bude podobně, jako vloni, odvádět jejich pozornost ke covidu. Tedy i v případě, že bude invaze nesrovnatelně větší, než v roce 2015, Evropané, jejichž pozornost je odvedena, si ničeho zásadního nepovšimnou. Lidé, uzavření ve svých domovech, si ani nebudou mít příliš možnost čehokoli povšimnout.
  3. Organizátoři celé invaze (EU, OSN a jejich loutkovodiči, či – lépe řečeno – zakladatelé) budou mít k dispozici bezpočet ubytovacích kapacit ve formě povinně uzavřených hotelů, penzionů, či dokonce celých prázdninových letovisek, kam nebude nikdo jezdit.
  4. Za nezájmu drtivé většiny občanů EU dochází k přijímání různých nových pravidel, která mají invazi urychlit a legalizovat. Vyjma Maďarska pak není v rámci EU jediná země, která by neschválila Marakéšskou deklaraci (legalizuje invazi z Afriky) a Globální pakt o uprchlících. To donutí přijímat muslimské vetřelce všechny evropské země (opět vyjma Maďarska). Většina zemí se podvolí, neboť jsou zadlužené u EU (která si tyto peníze půjčila od svých globálních bank).

Chápete už oč se jedná? Podmínky pro plnění plánů Agendy 2030 jsou nyní ideální a je nasnadě, že bude snaha je splnit. V Evropě není aktuálně jediná vláda, která by se neklaněla Bruselu či která by dokonce chtěla z EU odejít. Pak zde tedy není jediná vláda, která by se všemu vzepřela, snad vyjma Maďarska, které se jako jediné může nyní ohánět tím, že nic z výše uvedeného nepodepsalo.

Proto všem doporučuji se zajímat i o záležitosti, které se dějí za koronavirovou clonou. Budete-li je skutečně bedlivě sledovat, budete se hodně divit. Zatím mohu slíbit alespoň to, že vše podstatné, co zjistím, zveřejním zde, případně na starém blogu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč

Celkem za měsíc: 13 000,00 Kč
Vybráno 37.14%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 820 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
75 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.