tank
25.8.2019
Kategorie: Humor

Před 51 lety nás Sovětský svaz zachránil před americkou invazí

Sdílejte článek:

AZ247

Není tajemstvím, že Československo zažívalo od konce 2. Světové války až do Sametové revoluce období zdaru a hojnosti, což bylo v oku všem západním zemím.

Je to 51 let od doby, kdy se západní agenti v reakci na to pokusili svrhnout fungující komunistický režim. Tomuto puči naštěstí zabránil hrdinný zásah sovětských vojsk.

Puč tajně probíhal už od prosince roku 1967, kdy američtí agenti začali rozdmýchávat nepokoje mezi československými obyvateli a snažili se vyvolat v civilistech iluzi toho, že na západě se mají lidé lépe, což byla zcela očividná lež.

Internet byl tehdy plný lživých stránek šířící dezinformace a hoaxy o tom, jak se obyvatelé západu mají dobře, zatímco na východě jedí lidé jedama nasáklé maso, a to ještě k tomu jenom jednou za týden.

Bohužel i přes zcela lživý charakter těchto lží a hoaxů, se spousta Čechoslováků nechala opít rohlíkem a požadovala revoluci (ve skutečnosti se jednalo o puč, to ale obyčejní občané nevěděli, pozn. redakce).

Všechno mělo vyvrcholit 21. srpna. Tu dobu již však naštěstí byli na hranicích připraveni hrdinní sovětští, polští, maďarští a bulharští vojáci, kteří rozhodně nestříleli do civilistů, jak se nám západní propaganda snaží nalhat. Jejich terčem byli západní agenti a lidsky vypadající humanidní roboti, kteří sloužili jako vyvolávači nepokojů.

“Ve skutečnosti šlo o západní agenty, kteří byli převlečeni za civilisti a dále lidsky vypadající roboty – tzv. terminátory. Díky našim X-Ray rentgenovým brýlím, kterými jsme vybavili všechny naše vojáky, jsme je byli schopni odhalit a terminovat. Nejsme přeci zrůdy, abychom zabíjeli civilisty,” prohlásil s lišáckým úsměvem na tváři Leonid Brežňev krátce po osvobození Československa.

V dobách komunismu panovala rovnováha, všichni se měli stejně blbě

Komunistický režim je často kritizovaný kvůli nesvobodě, chudobě, zdevastování všeho, co zdevastovat šlo… To jsou ale pouze lži současného pro-amerického režimu. Ve skutečnosti se Češi neměli nikdy lépe!

“Měli jsme se tehdy velice dobře. Když jsem se já měl blbě, soused se měl taky blbě, díky čemuž jsem se já měl dobře, protoře jsem věděl, že nejsem jediná nula na světě, která se má blbě. Teď se já mám blbě a soused si koupil nové auto. Je tohle spravedlnost? Není! Když já nic nemám, neměli by mít nic i všichni ostatní!” píše naší redakci nespokojený občan Karel.

Leč zlaté časy skončily v listopadu a prosinci roku 1989, pevně věříme, že s pomocí Andreje Babiše a Miloše Zemana opět do těch skvělých dob, kdy všechno bylo všech, ale zároveň nikdo nic neměl, zase vrátíme.

ZDROJ

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Petr Zavadil 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Libuše Urubková 400,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Jiří Sika 163,56 Kč, Josef Šlajchrt 300,- Kč

Celkem za měsíc: 6 999,56 Kč
Vybráno 19.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 477 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 2,74 out of 5)
Loading...
loading...
92 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.