krnda-300x187
5.5.2016
Kategorie: Společnost

Pražský magistrát se spojuje s HateFree Culture!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

SMK 05|05|2016

Pamatujete si na Řízkárnu? Ne? Nedivím se vám. Ono se totiž o ní moc nepsalo. A mohlo, protože levicoví extremisté kolem Sítě revolučních buněk způsobili podniku milionové škody, demonstrovali před hlavním vchodem, ničili majetek a vybavení restaurace, zapalovali automobily majitele a vyhrožovali jemu a jeho rodině fyzickou likvidací. To je ale nic. Co teprve červená barva na Správné podprsence nebo na zdi kavárny!

To je teprve poprask. Škody nebyly vysoké, navíc údajného útoky neonacistů využili někteří politici ke svým bodům a zviditelnění. Konkrétně se umýt červenou snažili Adriana Krnáčová a Dominik Feri. Zřejmě velmi multikulturně založení levicoví skutečně populisté naháněli politické body při fotografování s hadrem v ruce a do všech stran rozdávali úsměvy, zatímco o pár kilometrů dál se shromáždilo 500 levicových extremistů z Antify, Socialistické solidarity, takzvané „Kliniky“ a Sítě revolučních buněk, aby společně snad i oslavili útok pod falešnou vlajkou, jenž se zdá být čím dál tím pravděpodobnější.

Všechny tyto akce, články, které bez kliček obviňovaly z vandalismu příznivce IVČRN a různá prohlášení politiků, kteří například k Řízkárně neřekli ani půl slova, vyústily zřejmě v cíl, který byl stanoven někdy před víkendem kolem 20.4. Pražský magistrát navazuje spolupráci s HateFree Culture, s projektem, který při obhajobě islámu neváhal klesnout k obhajobě nacismu a který nekompromisně blokuje každého kritika, jenž je vyargumentuje. Forma spolupráce ještě není konkrétně daná a magistrát o ní bude ještě s projektem HateFree Culture jednat.

Státní projekt bude fungovat minimálně ještě do dubna příštího roku. Projekt totiž nestihl vyčerpat finanční prostředky. Ještě aby ano, za činnost na Facebooku, vydávání nálepek „Hate Free Zone“ a mediální kampaň projekt inkasoval téměř 40 milionů korun. Většinu z peněz investovaly norské fondy. Mediální kampaň navíc podporuje koncesionáři placená státní Česká televize. HateFree Cutlure sdílí články ze stránky, kam píše antisemita Větrovec, obhájil nacismus a dokonce jejich autor Libicher napsal lživý článek o zákonu šáría, díky kterému od nás čelí trestnímu oznámení. Zákon šáría je i Evropským soudem pro lidská práva označen za spis lidská práva přímo porušující. To ale ani Krnáčovou a ani HateFree Culture nezajímá.

Pochybujete snad ještě o tom, že celý ten vandalský útok byl útokem pod falešnou vlajkou přesně s tímto cílem?

ZDROJ: stop-multikulti.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 4 350,00 Kč
Vybráno 12.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
8 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.