krnda-300x187
5.5.2016
Kategorie: Společnost

Pražský magistrát se spojuje s HateFree Culture!

Sdílejte článek:

SMK 05|05|2016

Pamatujete si na Řízkárnu? Ne? Nedivím se vám. Ono se totiž o ní moc nepsalo. A mohlo, protože levicoví extremisté kolem Sítě revolučních buněk způsobili podniku milionové škody, demonstrovali před hlavním vchodem, ničili majetek a vybavení restaurace, zapalovali automobily majitele a vyhrožovali jemu a jeho rodině fyzickou likvidací. To je ale nic. Co teprve červená barva na Správné podprsence nebo na zdi kavárny!

To je teprve poprask. Škody nebyly vysoké, navíc údajného útoky neonacistů využili někteří politici ke svým bodům a zviditelnění. Konkrétně se umýt červenou snažili Adriana Krnáčová a Dominik Feri. Zřejmě velmi multikulturně založení levicoví skutečně populisté naháněli politické body při fotografování s hadrem v ruce a do všech stran rozdávali úsměvy, zatímco o pár kilometrů dál se shromáždilo 500 levicových extremistů z Antify, Socialistické solidarity, takzvané „Kliniky“ a Sítě revolučních buněk, aby společně snad i oslavili útok pod falešnou vlajkou, jenž se zdá být čím dál tím pravděpodobnější.

Všechny tyto akce, články, které bez kliček obviňovaly z vandalismu příznivce IVČRN a různá prohlášení politiků, kteří například k Řízkárně neřekli ani půl slova, vyústily zřejmě v cíl, který byl stanoven někdy před víkendem kolem 20.4. Pražský magistrát navazuje spolupráci s HateFree Culture, s projektem, který při obhajobě islámu neváhal klesnout k obhajobě nacismu a který nekompromisně blokuje každého kritika, jenž je vyargumentuje. Forma spolupráce ještě není konkrétně daná a magistrát o ní bude ještě s projektem HateFree Culture jednat.

Státní projekt bude fungovat minimálně ještě do dubna příštího roku. Projekt totiž nestihl vyčerpat finanční prostředky. Ještě aby ano, za činnost na Facebooku, vydávání nálepek „Hate Free Zone“ a mediální kampaň projekt inkasoval téměř 40 milionů korun. Většinu z peněz investovaly norské fondy. Mediální kampaň navíc podporuje koncesionáři placená státní Česká televize. HateFree Cutlure sdílí články ze stránky, kam píše antisemita Větrovec, obhájil nacismus a dokonce jejich autor Libicher napsal lživý článek o zákonu šáría, díky kterému od nás čelí trestnímu oznámení. Zákon šáría je i Evropským soudem pro lidská práva označen za spis lidská práva přímo porušující. To ale ani Krnáčovou a ani HateFree Culture nezajímá.

Pochybujete snad ještě o tom, že celý ten vandalský útok byl útokem pod falešnou vlajkou přesně s tímto cílem?

ZDROJ: stop-multikulti.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 12 078,00 Kč
Vybráno 34.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 113 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.