Rudolfinum-opera-gala-small
5.12.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Pražské Rudolfinum bude hostit světové operní hvězdy!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Prohlédněte video a rezervujte si místa: https://orchestras.eu/cz/koncert/rudolfinum-program/

Světla reflektorů v pražském Rudolfinu opět ozáří pódium 5. února 2019! Jestli ještě stále vybíráte dárek k Vánocům pro své blízké, přinášíme vám jedinečný tip na úchvatný zážitek. Na své si přijdou nejen milovníci opery. Georges Bizet, Giacomo Puccini, Pietro Mascagni či Giuseppe Verdi, to jsou slavní operní skladatelé, jejichž árie uslyšíte v podání Veroniky Dzhioevy a Eduarda Martynyuka. Jako hudební doprovod vystoupí Moravská filharmonie Olomouc. 

Na koho se můžete těšit

Veronika Dzhioeva patří k operní špičce, jež si získala srdce mnoha posluchačů z různých koutů světa. Kromě svých ruských fanoušků z Velkého divadla v Moskvě či Mariinského divadla v Sankt Petěrburgu oslňuje tato světoznámá sopranistka také publikum v Helsinkách, Tokyu, Hamburku, Houstonu či Zürichu. Mezi její pěvecké úspěchy se řadí například vítězství první ruské televizní soutěže „Velká opera“ či soutěže Maria Callas Grand Prix. Vystoupení této operní pěvkyně jste měli možnost zažít již v Národním divadle v Praze, kdy ovládla podium ztvárněním „Iolanty“ od Čajkovského, a kde poprvé spojila svůj hlas s Eduardem Martynyukem. Pokud jste neměli doposud štěstí poslechnout si tento výjimečný pěvecký duet, máte jedinečnou příležitost napravit to právě nyní!

Eduard Martynyuk je stejně jako Veronika hvězdou Velkého divadla v Moskvě. Mimo to pravidelně vystupuje ve Velkém divadle opery a baletu v Minsku. Během jeho vystoupení v Národním divadle v Praze, kde se setkal poprvé s Veronikou Dzhioevou, ztvárnil postavu Valmonta. Jeho excelentní tenor jste však na půdě hlavního města Prahy mohli slyšet také v opeře Carmen od Georgese Bizeta. I Janáčkovo divadlo v Brně mělo tu čest hostit tohoto fenomenálního pěvce, kde se předvedl v roli Hermana při premiéře opery „Piková dáma“. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost zažít perly světové opery na živo a rezervujte si svá místa včas.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 311,11 Kč
Vybráno 12.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.