891cex_dsc5229-jpg800x800
19.10.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Pražská VŠPP nabízí výuku pod vedením významných osobností

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR)

Každá soukromá vysoká škola by měla mít ve svých řadách profesory, kteří ve svém oboru něco znamenají a kromě výuky neztrácejí kontakt s každodenní praxí ve světě práce. Ne jinak je tomu i na Vysoké škole podnikání a práva, kde výuku na všech katedrách zajišťují špičkoví profesionálové i známější osobnosti, jejichž hodiny a knihy jsou vyhledávané právě pro jejich erudici.

Významní vedoucí kateder

Samotný rektor školy a zároveň vedoucí katedry ekonomie a společenských věd Jaromír Veber je stále publikačně činný v oblasti managementu a má za sebou bohatou praxi ve školství. Katedra marketingu a hodnototvorných procesů má ve vedení aktivního profesora Jaroslava Světlíka, významného českého ekonoma a pedagoga. Jaroslav Světlík publikoval více než 20 publikací o marketingu, jeho knihy jsou velmi žádané a pozitivně hodnocené i na jiných školách, jmenovitě například na Vysoké škole ekonomické v Praze. V současnosti spolupracuje s řadou zahraničních univerzit, na nichž také mnohokrát předtím přednášel. Na katedře podnikání a managementu působí dále Ivo Formánek, doktor v oboru automatizace výrobních technologií, jenž se stále profesně věnuje průmyslovému inženýrství a řízení firem.

Řadoví profesoři, kteří umí

Někdy se říká se, že kdo umí, ten to dělá a kdo neumí, ten učí. To rozhodně neplatí o profesorech na VŠPP, ti totiž na školu zavítali až po vydatných mnohaletých zkušenostech ze světa práce. Na škole se tak setkáte s úspěšnými právníky, kteří nadále provozují svoji praxi, s experty nejrůznějších oborů, významnými manažery firem a autory oceňovaných učebnic. Kvalitní studium tak zajišťují i řadoví profesoři. Právo v podnikání vyučují pouze vystudovaní a zkušení advokáti úspěšně provozující praxi a specializující se na mnoho oblastí současného práva. Katedru práva vede Hana Neštická, vyhledávaná advokátka v oblasti bytového, obchodního a rodinného práva. Na katedře aplikované informatiky působí Josef Kokeš, odborník na výpočetní techniku věnující se výzkumu umělé inteligence, autor patentů v oblasti softwaru a bývalý předseda akciové společnosti. Více informací týkajících se významných osobností Vysoké školy podnikání a práva naleznete na oficiálních stránkách školy.

Zdroj: http://www.vspp.cz/.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.