Prague_mayor_office
20.7.2018
Kategorie: Politika

Pražská vřava sílí

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,69 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

Konečně zdá se, že předseda hnutí ANO, premiére Babiš pochopil, že kauza Praha je přeci jen příliš závažná na to, aby o ní nechal rozhodovat nějaké své poradce. Navíc zjevně pomýlené a nedostatečně lustrující. Tak se do řešení vložil sám.

Nejen Krnáčová

Odcházející ufňukaná Krnáčová je obdobně jako většina jí podobných neschopných přesvědčena, že byla výborná a jiní špatní. Babišovi došlo, že ale celý ten její tým z ANO byla mizérie a tak původně nominované pohrobky Krnáčové hnutí ANO z pohodlných míst kandidátek sestřeluje. Je to správné, protože tým to nebyl a Krnáčovou rozhodně nepodržel. Na hlavní místa v kandidátce ANO pro Prahu se tedy posouvají noví lidé a doufejme, že lepší, rozumnější a pracovitější. I ANO bude muset uvažovat o nějaké koalici, protože preference jsou na bídných 18% a s tím se volby nevyhrávají.

Lichváře lidé nenávidějí

Vybrat do čela kandidátky pražské ANO lichváře byl ale úlet snad nejhorší, co ANO zatím provedlo. To i ta opisující ex-ministryně Malá, co stále nechápe, že opisování je porušení autorských práv bylo jen zaváháním rychle vyřešeným. Lichvář v čele kandidátky ANO body zcela jistě ubere. Lichvář je odpudivá profese, nelidská, necitlivá, chamtivá a nemá s manažerskými schopnostmi nic společného. Ostatně firmu pana Stuchlíka, lídra hnutí ANO pro Prahu, ocejchovala Česká národní banka tučnou pokutou ve výši 1,5 milionu právě za špatné manažerování. Takže Babiš schválil kandidáta horšího, než byla Krnáčová. Na takovém si mediální opozice smlsne. Tituly jako „Lichvář přebral řetěz, Lichvář slibuje byty, Lichvář se o Pražany nepostará“ apod. budou provázet jeho politiku.

Kdo bude ochoten jít s lichvářem do koalice?

Kdo bude omlouvat takovou koalici směšnými výroky, jako že voliči rozdali karty, všichni musejí být Praho-tvorní, jde hlavně o občany atd. Kdo s osobou tak opovrhovaného povolání bude spolupracovat? Zdá se, že poradci v ANO nejenže selhali na celé čáře, ale zapomněli na to, že jim Praha nepatří. A s lichvářem na čele kandidátky se to nepodaří ani náhodou.

Praha je významné město

Nejen svým plánovaným rozpočtem přes 80 miliard korun, ale i v evropském měřítku představuje část státní reprezentace. Mít na čele lichváře, tak takovému se jiní politici vyhnou. Možná, že je to lhostejno, když takový „manažer“ povede radnici v Dolní Hloupé, ale v Praze je to absurdní politika politický nedouků a politické arogance. „No co, těm blbcům v Praze tam někoho napíšeme?“ Tak asi uvažují poradci Babiše. Nebo jim k špatnému nápadu někdo pomohl radou či penězi? Vždyť pro každého platí podezření: Všici kradnú. Proč by neplatilo na poradce Babiše, kteří svoji práci dělají lidově řečeno pod psa. Nepochybně k radosti svých konkurentů.

 
MLADEKR

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč

Celkem za měsíc: 5 911,11 Kč
Vybráno 16.88%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.