pp8let
22.11.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Pravý prostor slaví 8. narozeniny

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18Ano, dnes je to právě 8 let, kdy poprvé vyšel náš internetový deník. A za redakci chceme v prvé řadě poděkovat. Poděkovat všem našim čtenářům, kteří z původně malého zpravodajského serveru udělali svým zájmem dnešní respektovaný informační portál, snad jediný na českém internetu reálně pravicového zaměření a pohledu na svět. Portál s nejsvobodnější diskusí pod články. Portál, který je trnem v oku všem komunistům, neomarxistům, eurohujerům, zeleným fanatikům, islamistům, sluníčkovým cenzorům, elfům, fízlům i udavačům. Portál, který se nebojí stát zveřejňovat primárně názory, jenž jsou v dnešním multikulturním socialismu nepohodlné, nenáviděné a cenzurované. Portál, který na to doplácí likvidačním přístupem velkých reklamních korporací, které jej totálně odstřihly a nedovolí mu si na svoji činnost tímto vydělat. Portál, který musí každý den bojovat o svůj život. Portál, který to ale nikdy nevzdá.

A tak hlavně zájem čtenářů nám dodává každý den novou krev do žil. Dosahujeme čtenosti, o které si může mnoho státními milióny dotovaných serverů nechat jen zdát. To nám ukazuje, že naše cesta započatá před osmi lety je správná. Že existuje v české společnosti stále ještě velká skupina lidí, kteří to cítí jako naše redakce … napravo v politickém spektru se všemi tradičními hodnotami, které k tomu patří: svoboda, volný trh, malý efektivní stát, produktivní vytváření hodnot a celkově život bez byrokracie, dotací, pozitivní diskriminace, školské inkluze a dalších šílených vymyšleností dnešních neomarxistických vládců. Jdeme tímto proti hlavnímu proudu masových médií, proti vládnoucím papalášům, proti šedým eminencím globální politiky. Není to vůbec jednoduché. Pák na naší likvidaci mají mnoho a hojně je používají. Musíme o svoje místo na slunci každý den bojovat. Vydržíme to jen proto, že náš deník čtete. Ještě jednou děkujeme.

Co nás ale velmi trápí je zneužívání svobodné diskuse na PP. Cestu si sem našlo mnoho bolševických trollů, kteří na svých názorově spřízněných serverech nemají takovou svobodu jako zde. Tak ji u nás zneužívají. Provokují, spamují, útočí. Nenávidí náš názorový proud a tímto způsobem se tady snaží co nejvíce škodit. Skoro to pak v diskusích vypadá, že PP čtou převážně komouši. Není to pravda. Normální lidé nám píšou do emailu, že se jim článek líbil, ale do diskuse se právě z důvodu výskytu rudých trollů nezapojí. Je jich hodně. A nás toto velmi mrzí.

Pravý prostor vznikl právě proto, aby poskytoval prostor pro co nejsvobodnější diskusi, která je krví informačního a zpravodajského portálu. Chceme i nadále v diskusi dávat prostor všem názorům, ale s bolševickými provokatéry budeme dále postupovat dle jejich vlastní medicíny. Žádný prostor zde již dále nedostane troll, který napíše komentář typu: “Smrt židům, křesťanům atd.”, nebo vulgární útok na autory článků. Nenecháme rudé noky náš deník zničit.

Za minulý rok jste možná také jako naši čtenáři zaregistrovali ještě jeden příběh, kdy se Pravý prostor dostal do ohrožení. Jeho hlavní postavou je psychpatický fízl, udavač a patologický lhář Bořivoj Holínek. Tento manipulátor exhiboval na PP dlouhá léta. Lhal, provokoval, udával. Měli jsme s ním nekonečnou trpělivost, ale pohár přetekl. Byl zablokován. Bohužel ani tak si stále nedává pokoj. Náš deník stále pečlivě monitoruje, archivuje (právě hlavně komentáře různých trollů) do svých složek a na základě toho o nás pak rozšiřuje dezinformace na sociálních sítích a podává na nás trestní oznámení. Nijak se už ani netají tím, že tak činí, aby PP zlikvidoval a stejně tak i jeho šéfredaktora. Policie se k tomu všemu zatím staví velmi rozumně, ale … jeden nikdy neví. Snad to frustrovaného mentálního bolševika časem přestane bavit a najde si jiný objekt své nenávisti.

Tolik k tomu co nás zlobí. Ale jsou i drobné a větší radosti. Čtenost PP stále roste, jeho dceřiný projekt blog Vox Populi se velmi dobře etabloval na blogerském poli, dokonce i další PP projekt eshop politicon.cz s tričky s názorem vykazuje velmi solidní čísla. Toto vše nás naopak velmi těší a pomáhá nám udržovat Pravý prostor v chodu. Jsme rádi, že naše každodenní usilovná mravenčí práce nepřichází nazmar a také přináší drobné i větší radosti nemalému okruhu našich spoluobčanů.

Nicméně i přes tyto dobré zprávy však musím z celého srdce poděkovat těm, kteří nás podporují finančně a jejichž jména vidíte pod každým článkem. Bez nich bychom toto všechno nedokázali. Výdělky ze všech našich aktivit samy o sobě pokrýt náklady na provoz, které se stále zvyšují, zatím ještě nedokáží. Nemluvě o tom, že nás čekají nutné velké investice do chodu serveru, který pomalu ale jistě začíná nestíhat objem informací i návštěvnost. Proto si velmi vážíme každého dárce, který nám pomáhá a je nám velkou ctí, že tito skvělí lidé existují. I díky nim tady pořád jsme. A doufáme, že ještě dlouho budeme. Děkujeme.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 000,00 Kč
Vybráno 34.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 774 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,43 out of 5)
Loading...
politicon.cz
94 komentářů
            • Redakce

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.