22.11.2015
Kategorie: Politika, Společnost

Pravý prostor slaví 3. narozeniny

Sdílejte článek:

REDAKCE 22|11|2015

Dnes jsou tomu právě 3 roky, kdy jste si, naši milí čtenáři, mohli poprvé ve svých internetových prohlížečích otevřít stránky našeho nezávislého deníku. Úplně prvním článkem byl “Blíží se konec bílého muže, tvůrce tradičních hodnot a principů?”, který vnímavým lidem jistě hodně napověděl, co mohou od textů zde publikovaných očekávat.

Začínali jsme pomalu, poctivě. Začínali jsme, a pokračujeme, bez nakoupené reklamní mediální kampaně, bez politického krytí, bez podpory některého z oligarchů, začínali jsme s desítkami, maximálně stovkami čtenářů denně. Výsostným principem byla a je nezávislost textů, svoboda komentářů a racionální, snad můžeme použít dnes již trochu anachronický přívlastek, pravicový pohled na společnost. Pohled svobodného, nezávislého, reálné hodnoty tvořícího a soběstačného občana (i toho, který si svou prací zasloužil odpočinek v důchodu či pro zdravotní problémy potřebuje naši solidární pomoc), který nepotřebuje ke svému spokojenému životu socialistický státní moloch, byrokratickou daňovou šikanu či vnucené přerozdělované dobro od politických “elit”, ale jen vlastní rozum, ruce, píli, hrdost, charakter a čest. 

pp20153roky

Nastoupená cesta potvrdila, že česká společnost tyto výše uvedené hodnoty stále akceptuje, ačkoliv v mainstreamových médiích pro “obyčejné člověky” jsou námi presentované názory stále brány jako minimálně “extrémistické”, popřípadě některými pseudohumanistickými “HateFree” aktivisty dokonce jako fašistické, rasistické či xenofobní. Lidé se ale jen tak přeci jen nenechají opíjet rohlíkem donekonečna, jak si zřejmě myslí většina politických vůdců, a možná tedy i proto dnes počítáme čtenáře nikoliv v desítkách, ale v desítkách tisíc denně. Zaznamenali jsem již více jak 5 miliónů návštěv a více jak 20 miliónů zobrazených stránek. Na facebooku máme již více jak 4 000 přátel. Co nás těší nejvíce je, že čísla návštěvnosti stále v průměru rostou. 

Chtěli bychom touto cestou poděkovat. Poděkovat všem naši čtenářům, příznivcům, přátelům a hlavně donátorům, kteří nás již podpořili v našem snažení finančním darem a pomáhají nám tak udržet Pravý prostor v chodu. Je nám velkou ctí, že můžeme na našich stránkách přivítat tak velké množství racionálně uvažujících lidí, kteří s námi sdílí naše myšlenky, pocity i názory a utvrzuje nás to ve víře, že naše práce není tak úplně marná, a že v této zemi s vámi přeci jen jednou, ze nějaký čas, může být opravdu líp! 

Na závěr nám ještě dovolte poděkovat všem autorům, kteří s naší redakcí spolupracují, ať přímo nebo dovoleným sdílením jejich textů. Patří mezi ně nejlepší osobnosti české nezávislé publicistické scény i autoři noví, které třeba právě Pravý prostor pomůže “proslavit”. Pokud i vy doma píšete jen “do šuplíku” a chtěli byste se stát našim přispěvatelem, budeme za každý váš článek rádi. Stačí jej poslat k posouzení na redakční e-mail: redakce@pravyprostor.cz a my dobrý text určitě uveřejníme. 

Může se potom stát, že se právě váš článek objeví v žebříčcích toho nejlepšího co od svého “narození” Pravý prostor svým čtenářům nabídl:

Nejčtenější články:

Nejlépe hodnocené články:

Nejkomentovanější články:

S velkou pokorou tedy ještě jednou děkujeme. Vám, naši milí čtenáři, neboť nám dáváte možnost existovat a být, snad přeci jen ne úplně přehlédnutelnou, štikou v zatuchlém rybníce masově názorotvorných “politicky korektních” médií. Snad s Vaší přízní oslavíme nejen ty příští, ale i mnoho dalších narozenin.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 19 121,00 Kč
Vybráno 54.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 35 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.