22.11.2015
Kategorie: Politika, Společnost

Pravý prostor slaví 3. narozeniny

Sdílejte článek:

REDAKCE 22|11|2015

Dnes jsou tomu právě 3 roky, kdy jste si, naši milí čtenáři, mohli poprvé ve svých internetových prohlížečích otevřít stránky našeho nezávislého deníku. Úplně prvním článkem byl “Blíží se konec bílého muže, tvůrce tradičních hodnot a principů?”, který vnímavým lidem jistě hodně napověděl, co mohou od textů zde publikovaných očekávat.

Začínali jsme pomalu, poctivě. Začínali jsme, a pokračujeme, bez nakoupené reklamní mediální kampaně, bez politického krytí, bez podpory některého z oligarchů, začínali jsme s desítkami, maximálně stovkami čtenářů denně. Výsostným principem byla a je nezávislost textů, svoboda komentářů a racionální, snad můžeme použít dnes již trochu anachronický přívlastek, pravicový pohled na společnost. Pohled svobodného, nezávislého, reálné hodnoty tvořícího a soběstačného občana (i toho, který si svou prací zasloužil odpočinek v důchodu či pro zdravotní problémy potřebuje naši solidární pomoc), který nepotřebuje ke svému spokojenému životu socialistický státní moloch, byrokratickou daňovou šikanu či vnucené přerozdělované dobro od politických “elit”, ale jen vlastní rozum, ruce, píli, hrdost, charakter a čest. 

pp20153roky

Nastoupená cesta potvrdila, že česká společnost tyto výše uvedené hodnoty stále akceptuje, ačkoliv v mainstreamových médiích pro “obyčejné člověky” jsou námi presentované názory stále brány jako minimálně “extrémistické”, popřípadě některými pseudohumanistickými “HateFree” aktivisty dokonce jako fašistické, rasistické či xenofobní. Lidé se ale jen tak přeci jen nenechají opíjet rohlíkem donekonečna, jak si zřejmě myslí většina politických vůdců, a možná tedy i proto dnes počítáme čtenáře nikoliv v desítkách, ale v desítkách tisíc denně. Zaznamenali jsem již více jak 5 miliónů návštěv a více jak 20 miliónů zobrazených stránek. Na facebooku máme již více jak 4 000 přátel. Co nás těší nejvíce je, že čísla návštěvnosti stále v průměru rostou. 

Chtěli bychom touto cestou poděkovat. Poděkovat všem naši čtenářům, příznivcům, přátelům a hlavně donátorům, kteří nás již podpořili v našem snažení finančním darem a pomáhají nám tak udržet Pravý prostor v chodu. Je nám velkou ctí, že můžeme na našich stránkách přivítat tak velké množství racionálně uvažujících lidí, kteří s námi sdílí naše myšlenky, pocity i názory a utvrzuje nás to ve víře, že naše práce není tak úplně marná, a že v této zemi s vámi přeci jen jednou, ze nějaký čas, může být opravdu líp! 

Na závěr nám ještě dovolte poděkovat všem autorům, kteří s naší redakcí spolupracují, ať přímo nebo dovoleným sdílením jejich textů. Patří mezi ně nejlepší osobnosti české nezávislé publicistické scény i autoři noví, které třeba právě Pravý prostor pomůže “proslavit”. Pokud i vy doma píšete jen “do šuplíku” a chtěli byste se stát našim přispěvatelem, budeme za každý váš článek rádi. Stačí jej poslat k posouzení na redakční e-mail: redakce@pravyprostor.cz a my dobrý text určitě uveřejníme. 

Může se potom stát, že se právě váš článek objeví v žebříčcích toho nejlepšího co od svého “narození” Pravý prostor svým čtenářům nabídl:

Nejčtenější články:

Nejlépe hodnocené články:

Nejkomentovanější články:

S velkou pokorou tedy ještě jednou děkujeme. Vám, naši milí čtenáři, neboť nám dáváte možnost existovat a být, snad přeci jen ne úplně přehlédnutelnou, štikou v zatuchlém rybníce masově názorotvorných “politicky korektních” médií. Snad s Vaší přízní oslavíme nejen ty příští, ale i mnoho dalších narozenin.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 136,00 Kč
Vybráno 6.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 30 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.