______________poliextrem_0
10.4.2019
Kategorie: Společnost

Pravicový extrémismus

Sdílejte článek:

J3K

Německá policie provedla zátah na pravicové extrémisty. Mezi pravicově extrémní strany zařadila německá policie i AfD. Do Prahy dorazil pravicový extrémista Tommy Robinson. Pravicoví extrémisté ve Francii protestují proti prezidentovi. Pravicově extrémistická hudební skupina Ortel dostala stříbrného slavíka, což vyvolalo nevoli u zpěváka Bangy. Kotlebovu extrémně pravicovou stranu řeší Ústavní soud na Slovensku. Podobných titulků už jsme so přečetli mnoho a je tedy třeba se ptát, kdo jsou ti hrozní pravicoví extrémisté.

Jak už dlouho můžeme pozorovat, pravice a střed jsou téměř to samé a střed inklinuje k levici. Levicový radikalismus je tajný pojem, který se téměř nepoužívá, protože jeho představitelé jsou organizováni v Antifě, která má paradoxně v názvu pravý opak svých aktivit. Její podpora ze strany nynějších politických elit je více, než jen zjevná, naopak v USA již došlo k zákazu její činnosti.

Kdo je však pravicovým extrémistou. Toto označení se používá na každého, kdo se nějakým způsobem postavil zvůli momentálních vládců Evropy. Je jedno, nesouhlasí li s fungováním Evropské unie, nebo upozorňuje li na mohutné shromažďování moci do rukou ničím neomezovaných úředníků v Bruselu, především těch sedících v Evropské komisi. Dále jde o každého, kdo není ochoten mluvit pozitivně o migraci, případně proti ní veřejně vystupuje. Na národních úrovních jsou to i politici stojící v opozici proti levicovým vládním stranám. A aby ten zmatek byl dokonalý, pravicovým extrémistou je nazýván každý, kdo je ochotný postavit se systému a případně se připravuje na důsledky devastačního vlivu aktuálně vládnoucí politické vrstvy na vnitroevropskou situaci. To znamená například to, že si zakoupí nějakou zbraň potřebnou k případné obraně vlastního domova a života proti agresivním nově do Evropy příchozím.

V jednom z minulých článků jsme se zabývali rozdílem mezi fašismem, nacionalismem a vlastenectvím. Jestliže vlastence a nacionalisty nazývají média a jimi ovlivnění fanatičtí zastánci EU a migrace fašisty, pak jde o šíření pomluvy, které by za normálních okolností mělo být trestné. Bohužel policie a soudy v tomto směru záměrně nekonají. Pokud však zvolíte opačnou rétoriku, splňujete sice roli užitečného idiota, ale tím, že jste v souladu s prosazovanou doktrínou, máte klid a často získáte i popularitu a podporu. Propojení státní moci, represivního aparátu, neziskového sektoru a lidí zabývajících se šmírováním, udáváním a nahlašováním dosáhlo dalšího stupně. V podstatě už to je nejen možné, ale došlo k uvedení do praxe následujícího jevu. Nejdříve si Vás udavač všimne na sociální síti. Často patří k některé neziskovce, případně jste se na stránce takové organizace dopustili zločinu, při kterém jste někoho z jejích členů, případně celý subjekt nazvali podvodníky, lehkoživkami či je chytili při lži, případně jste odsoudili veřejně činnost, kterou se zabývá. V tu chvíli Vás začnou sledovat, provokují Vás a máte označení pravicový extrémista dříve, než jste tušili. Vzápětí Vám za cokoliv začnou blokovat profil a jste li dále aktivní, jsou schopní Vám ho nejen zrušit, ale už nikdy si neuděláte nový. Právě aktivistaTommy Robinson by mohl vyprávět. Začnete tedy hledat prostor, kde byste mohli dále uveřejňovat své myšlenky, obavy a představy, ale už jste sledováni. Používáte li pseudonym, budete napadáni jako fake profil, nicméně policie si Vás prolustruje. Tedy pokud jste na pravém křídlu spektra. Nu a pak už Vás čeká obvinění. Poprvé se Vám asi nic moc nestane, většina lidí se včas stáhne, ovšem ti zarputilejší nedbající varování dopadnou napodruhé hůře.

V Německu již došlo na domovní prohlídky, zatýkání a relativně vysoké tresty. Parlamentní strana AfD je postavena na okraj společnosti, její členové jsou napadáni příznivci a členy Antify, rodiny poté doplácí na politický směr a děti mají problémy při přijímání do škol. Jen pro upřesnění, AfD je nejrychleji rostoucí stranou v Německu a vyznačuje se kritikou politiky Angely Merkelové a EU, především v oblasti migrace, sociální a ekonomické podpory Afričanů a muslimů, upozorňuje na horšící se situaci v oblasti bezpečnosti v Německu a sekularity ve školství. Kritická vystoupení v parlamentu naráží především na samotnou Merkelovou a jsou v těžkém boji se stranou Zelených. Sledování sociálních sítí je posunuto na oficiální a policie je velmi aktivní. Tolik Německo.

Robinson ve Velké Británii byl dokonce poslán po zrychleném soudním řízení do vězení, kde mu díky většinové muslimské enklávě hrozila smrt. To jen proto, že zveřejnil fakta o soudu s gangem znásilňujícím ve velkém děti, dívky a ženy, zorganizoval demonstraci před budovou, kde přelíčení probíhalo. Pokus o jeho likvidaci jej přinutil k velké ostražitosti, díky níž odhalil komplot ze strany redaktorů BBC, který měl vést k jeho naprosté dehonestaci a společenskému vymazání ze světa. Podobné snahy, v jejichž čele stojí mainstream a Pirátská strana, ČSSD a též i Top09, STAN a část ANO, lze zaznamenat i u nás. Nenávist vůči komukoliv, kdo se vzepře prosazovaným názorům, byť často vylhaným, se mění v pronásledování a trestání. A stát se aktivním členem vlastenecké strany může být začátkem detailního zkoumání, odkud jste se vzali, co jste kdy prováděli. Následná agresivita represe Vás může zaskočit. Uvědomte si, jak mohutné a účinné nástroje budou proti Vám použity a jak malou šanci máte bránit se systému vytvořenému tak, aby se udržel. Za každou cenu.

Skutečný pravicový extrémismus může mít různé podoby (třeba fyzickou likvidaci odborářů připravujících stávky), ale žádnou takovou nyní nelze objektivně registrovat. Jestliže fašismus není zákonitě pravicový, naopak, má spíše znaky levicové politiky, pak nacionalismus a vlastenectví je záležitostí všech normálních lidí hlásících se k vlastní zemi, národu v ní žijícím a k možnosti ji reprezentovat. Za normálních okolností to vše můžete, ať jste zaměřeni levicově či pravicově. V raných dobách ODS a ČSSD bylo jedno, koho podporujete, nadále jsme byli Češi a naše hrdost na příslušnost k této zemi nebyla ovlivněna politickou příslušností.

Nynější rozdělení společnosti je tak umělé a záměrné. Podobně je to s názvoslovím. Pokud tedy je něco reálné, je to islámský extrémismus podporovaný levicovým seskupením stran ovládajícím evropskou společnost v posledních 20ti letech. A vystupovat proti tomuto není pravicový extrémismus, ale pud sebezáchovy. Což platí i pro oblast genderových změn a vstřícné sociální politiky vůči nepřizpůsobivým menšinám. To i přes hrozící sankce ze strany státu, policie, neziskovek a úřadů. Pravicový extrémismus je výmyslem generace levicově vyšinutých šílenců.

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 13 377,- Kč
Vybráno 38.22%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 341 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
70 komentářů