______________poliextrem_0
10.4.2019
Kategorie: Společnost

Pravicový extrémismus

Loading...
Sdílejte článek:

J3K

Německá policie provedla zátah na pravicové extrémisty. Mezi pravicově extrémní strany zařadila německá policie i AfD. Do Prahy dorazil pravicový extrémista Tommy Robinson. Pravicoví extrémisté ve Francii protestují proti prezidentovi. Pravicově extrémistická hudební skupina Ortel dostala stříbrného slavíka, což vyvolalo nevoli u zpěváka Bangy. Kotlebovu extrémně pravicovou stranu řeší Ústavní soud na Slovensku. Podobných titulků už jsme so přečetli mnoho a je tedy třeba se ptát, kdo jsou ti hrozní pravicoví extrémisté.

Jak už dlouho můžeme pozorovat, pravice a střed jsou téměř to samé a střed inklinuje k levici. Levicový radikalismus je tajný pojem, který se téměř nepoužívá, protože jeho představitelé jsou organizováni v Antifě, která má paradoxně v názvu pravý opak svých aktivit. Její podpora ze strany nynějších politických elit je více, než jen zjevná, naopak v USA již došlo k zákazu její činnosti.

Kdo je však pravicovým extrémistou. Toto označení se používá na každého, kdo se nějakým způsobem postavil zvůli momentálních vládců Evropy. Je jedno, nesouhlasí li s fungováním Evropské unie, nebo upozorňuje li na mohutné shromažďování moci do rukou ničím neomezovaných úředníků v Bruselu, především těch sedících v Evropské komisi. Dále jde o každého, kdo není ochoten mluvit pozitivně o migraci, případně proti ní veřejně vystupuje. Na národních úrovních jsou to i politici stojící v opozici proti levicovým vládním stranám. A aby ten zmatek byl dokonalý, pravicovým extrémistou je nazýván každý, kdo je ochotný postavit se systému a případně se připravuje na důsledky devastačního vlivu aktuálně vládnoucí politické vrstvy na vnitroevropskou situaci. To znamená například to, že si zakoupí nějakou zbraň potřebnou k případné obraně vlastního domova a života proti agresivním nově do Evropy příchozím.

V jednom z minulých článků jsme se zabývali rozdílem mezi fašismem, nacionalismem a vlastenectvím. Jestliže vlastence a nacionalisty nazývají média a jimi ovlivnění fanatičtí zastánci EU a migrace fašisty, pak jde o šíření pomluvy, které by za normálních okolností mělo být trestné. Bohužel policie a soudy v tomto směru záměrně nekonají. Pokud však zvolíte opačnou rétoriku, splňujete sice roli užitečného idiota, ale tím, že jste v souladu s prosazovanou doktrínou, máte klid a často získáte i popularitu a podporu. Propojení státní moci, represivního aparátu, neziskového sektoru a lidí zabývajících se šmírováním, udáváním a nahlašováním dosáhlo dalšího stupně. V podstatě už to je nejen možné, ale došlo k uvedení do praxe následujícího jevu. Nejdříve si Vás udavač všimne na sociální síti. Často patří k některé neziskovce, případně jste se na stránce takové organizace dopustili zločinu, při kterém jste někoho z jejích členů, případně celý subjekt nazvali podvodníky, lehkoživkami či je chytili při lži, případně jste odsoudili veřejně činnost, kterou se zabývá. V tu chvíli Vás začnou sledovat, provokují Vás a máte označení pravicový extrémista dříve, než jste tušili. Vzápětí Vám za cokoliv začnou blokovat profil a jste li dále aktivní, jsou schopní Vám ho nejen zrušit, ale už nikdy si neuděláte nový. Právě aktivistaTommy Robinson by mohl vyprávět. Začnete tedy hledat prostor, kde byste mohli dále uveřejňovat své myšlenky, obavy a představy, ale už jste sledováni. Používáte li pseudonym, budete napadáni jako fake profil, nicméně policie si Vás prolustruje. Tedy pokud jste na pravém křídlu spektra. Nu a pak už Vás čeká obvinění. Poprvé se Vám asi nic moc nestane, většina lidí se včas stáhne, ovšem ti zarputilejší nedbající varování dopadnou napodruhé hůře.

V Německu již došlo na domovní prohlídky, zatýkání a relativně vysoké tresty. Parlamentní strana AfD je postavena na okraj společnosti, její členové jsou napadáni příznivci a členy Antify, rodiny poté doplácí na politický směr a děti mají problémy při přijímání do škol. Jen pro upřesnění, AfD je nejrychleji rostoucí stranou v Německu a vyznačuje se kritikou politiky Angely Merkelové a EU, především v oblasti migrace, sociální a ekonomické podpory Afričanů a muslimů, upozorňuje na horšící se situaci v oblasti bezpečnosti v Německu a sekularity ve školství. Kritická vystoupení v parlamentu naráží především na samotnou Merkelovou a jsou v těžkém boji se stranou Zelených. Sledování sociálních sítí je posunuto na oficiální a policie je velmi aktivní. Tolik Německo.

Robinson ve Velké Británii byl dokonce poslán po zrychleném soudním řízení do vězení, kde mu díky většinové muslimské enklávě hrozila smrt. To jen proto, že zveřejnil fakta o soudu s gangem znásilňujícím ve velkém děti, dívky a ženy, zorganizoval demonstraci před budovou, kde přelíčení probíhalo. Pokus o jeho likvidaci jej přinutil k velké ostražitosti, díky níž odhalil komplot ze strany redaktorů BBC, který měl vést k jeho naprosté dehonestaci a společenskému vymazání ze světa. Podobné snahy, v jejichž čele stojí mainstream a Pirátská strana, ČSSD a též i Top09, STAN a část ANO, lze zaznamenat i u nás. Nenávist vůči komukoliv, kdo se vzepře prosazovaným názorům, byť často vylhaným, se mění v pronásledování a trestání. A stát se aktivním členem vlastenecké strany může být začátkem detailního zkoumání, odkud jste se vzali, co jste kdy prováděli. Následná agresivita represe Vás může zaskočit. Uvědomte si, jak mohutné a účinné nástroje budou proti Vám použity a jak malou šanci máte bránit se systému vytvořenému tak, aby se udržel. Za každou cenu.

Skutečný pravicový extrémismus může mít různé podoby (třeba fyzickou likvidaci odborářů připravujících stávky), ale žádnou takovou nyní nelze objektivně registrovat. Jestliže fašismus není zákonitě pravicový, naopak, má spíše znaky levicové politiky, pak nacionalismus a vlastenectví je záležitostí všech normálních lidí hlásících se k vlastní zemi, národu v ní žijícím a k možnosti ji reprezentovat. Za normálních okolností to vše můžete, ať jste zaměřeni levicově či pravicově. V raných dobách ODS a ČSSD bylo jedno, koho podporujete, nadále jsme byli Češi a naše hrdost na příslušnost k této zemi nebyla ovlivněna politickou příslušností.

Nynější rozdělení společnosti je tak umělé a záměrné. Podobně je to s názvoslovím. Pokud tedy je něco reálné, je to islámský extrémismus podporovaný levicovým seskupením stran ovládajícím evropskou společnost v posledních 20ti letech. A vystupovat proti tomuto není pravicový extrémismus, ale pud sebezáchovy. Což platí i pro oblast genderových změn a vstřícné sociální politiky vůči nepřizpůsobivým menšinám. To i přes hrozící sankce ze strany státu, policie, neziskovek a úřadů. Pravicový extrémismus je výmyslem generace levicově vyšinutých šílenců.

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2020: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Koubský 500,- Kč, Jiří Nováček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Pavel Janeček 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Tomáš Klikar 1000,- Kč, ing. Jiří Lechner 800,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Josef Malý 250,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Mario Valent 484,78 Kč (20 eur), Karel Kubela 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Jurášek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Zuzana Karlová 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč


Celkem za měsíc: 16 237,78 Kč
Vybráno 46.39%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 025 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
loading...
Loading...
70 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.