gold-163519_1280
9.7.2021
Kategorie: Kultura a tipy

Právě nyní je vhodný čas nakoupit investiční zlaté mince

Sdílejte článek:

Do čeho v dnešní době vložit peníze? Rozhodně ne na spořicí účty, tam jsou úroky mizivé. Termínovaný vklad také není nejvhodnější, tam jsou peníze zase vázané na určitý počet let. Akcie jsou příliš rizikové. Stavební spoření nemá vysoký výnos. Zdá se, že běžný člověk prakticky nemá žádnou možnost. Nebo je vše jinak?

Spousta lidí zapomíná na investiční stříbro a zlato. Domnívají se, že stříbrné nebo zlaté mince jsou vhodnou investicí pouze pro bohatší, přitom je tomu právě naopak. Investiční stříbrné slitky či investiční zlaté slitky jsou cenově dostupné a můžete do nich investovat právě tolik peněz, kolik máte k dispozici. Klidně jen několik tisíc korun.

Proč je vhodné vložit část svých peněz do zlata?

Peníze do zlata ukládají i zkušení investoři a mají k tomu dobrý důvod. Zlato se totiž chová jinak než zbytek trhu, v době, kdy akcie klesají, cena zlata roste. Kromě toho je zázračnou ochranou peněz v případě krizí (ekonomických, pandemických, vojenských a jiných). Navíc výtečně chrání peníze před inflací, protože jeho hodnota stabilně roste. Právě nyní, kdy se nacházíme v nejisté době a inflace je vysoká, je tedy velmi vhodné nakoupit investiční zlato či stříbro.

Raději slitky, nebo spíš mince?

Samozřejmě záleží na vás. Investiční zlato a stříbro jsou vhodnou investicí jak v podobě mincí, tak slitků. Zapomeňte ale na nákup šperků, ty nejsou pro investice dělané.

Prohlédněte si například nabídku společnosti AuPortal, jež působí na českém a slovenském trhu, pak uvidíte, zda vám padnou do oka nějaké mince, nebo zvolíte raději slitky. Zlaté a stříbrné mince mají samozřejmě také sběratelskou hodnotu, což je jejich výhoda. Na druhou stranu u nich platíte i za umělecké zpracování, což u slitků ne.

Mince jsou také hezké na podívání. V e-shopu AuPortal.cz zaujme například stříbrná mince Diana – Princezna z Walesu, jež byla vydána v exkluzivním nákladu (existuje i ve zlaté verzi). Prohlédněte si sami i další mince a vyberte si. Investice do stříbra či zlata je jednoduchá, vše si objednáte online, slitky a mince vám dorazí domů. Ničeho se nebojte!

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2021: *****

Daniela Frumarová 500,- Kč, Milan Kvasnička 500,- Kč, Petr Šerák 2500,- Kč,

Celkem za měsíc: 3 500,- Kč
Vybráno 10.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 437 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...