romove-panelaky
14.7.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Právě mi volala cikánka z Chomutova: Když nebudu mít prodlouženou smlouvu, tak mi sociálka nezaplatí nájem!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JIŘÍ MARIA SIEBER 14|07|2016

Právě mi volala cikánka z Chomutova.
“Pán Síébér, já potřébůjů dodáték ná pródlóužéní nájémní smlóuvý”
“Ve 20 hodin večer?” nechápal jsem.
“Nó jé tó bezpátá línká 800 801 801?” ujišťovala se cikánka.
“To je, ale ve 20 hodin vám nikdo nájemní smlouvu neprodlouží,” upozornil jsem cikánku, “máte zaplacený nájem na červenec?”

“Némám zaplácéno, mám nájémní smlouvů ná desét dní dó třícátéhó čérvná,” vypočítávala cikánka, “já pótřébůjí pródlóúžéní, pró socíálkú.”
“Pokud nemáte zaplacený nájem, tak vám nemohu prodloužit nájemní smlouvu,” vysvětloval jsem.
“Tó jé vášé chýbá,” osočila mě cikánka, “kdybý sté mi nápsál nájémní smlouvú ná rók, ták bých móhlá bydlét.”
“Pokud nemáte zaplacený nájem, nemůžete mít prodlouženou nájemní smlouvu,” trval jsem na své logice.

“Kdýž nebúdú mít pródlóužénóú smlóvú, ták mý socíálká nézáplátí nájém,” vysvětlovala cikánka.
“Tak si zaplaťte nájem normálně sama, jako každý normální člověk,” poučoval jsem jí.
“Já némúžú plátít, nénám péníze,” tvrdila.
“Tak běžte do práce, vydělejte si peníze a zaplaťte nájem, jako každý normální člověk,” radil jsem jí.
“Já némúžú pracóvát, já jsém na matéřské,” vysvětlila mi.

“Tak to je skvělé, na mateřské,” chytil jsem se, “tak to máte chlapa, který vám to dítě udělal a ten chodí do práce, stará se o vás a zaplatí vám nájem.”
“Já mám tří détí a žádnéhó chlápá némám,” sdělila mi.
“Já mám čtyři děti a vždy jsem se dokázal o svoje dvě ženy a děti postarat a své nájmy zaplatit. Tak si nemůžete dělat tři děti a pak očekávat, že vás bude stát živit z našich daní a ještě vám platit nájem bytu první kategorie,” vypočítal jsem naštvaně.
“Ták có mám délát?” ptala se cikánka.
“Tak zítra přijďte do mé kanceláře zaplatit nájem, nebo vrátit klíče od bytu,” vysvětlil jsem jí logický postup.

“A kdé búdú bydlét s děckámá?” nechápala cikánka. „To je mi úplně jedno, kde budete bydlet, kupte si stan a postavte si ho někde v kempu u Kamencového jezera v Chomutově a tam žijte i se svými dětmi, nebo se nastěhujte do Chomutovské zoologické zahrady,“ navrhnul jsem cikánce řešení, „pokud nemáte peníze, ani chlapa, který vám udělal tři děti, nemůžete očekávat, že budete bydlet v bytě na sídlišti zadarmo a vaše bydlení bude platit stát z našich daní.“ “To jé rasízmús, tó jé diskrímínácé,” rozčilovala se cikánka.

Tuto situaci už můj mozek nebere. Cikánomilci, Dienstbier a Šabatová si asi představují, že je normální, že cikáni budou bydlet v luxusu bytů první kategorie, s teplou vodou, elektřinou a plynem na náklady státu. My kteří to jejich parazitování platíme z našich daní máme jen tiše strpět? Že nemáme na důchody pro naše pracující, ale máme na placení bydlení zadarmo pro cikány, kteří naší společnosti nic nepřinášejí a jen nám berou?

Je konečně možnost, jak to vše změnit. Dejte mi váš hlas v mé kandidatuře na senátora na Mostecku. Já vám slibuji, že v Senátu udělám vše pro to, aby cikánští paraziti nevysávali náš státní rozpočet a nebydleli a nežili na náš úkor. Každý člověk musí být zodpovědný za svojí rodinu a musí pracovat. Jo a ta bezplatná linka 800 801 801 je k dispozici každému, který by chtěl se mnou mluvit a vyjádřit svůj názor na parazitující cikány. 

ZDROJ: Jiří Maria Sieber

sieber

 

 

 

 

logoJiří Maria Sieber je autorem knihy Šmoulové z Chanova, což je skvělé čtení pro dny dovolené. Humorná autobiografická kniha herce J.M.Siebera ze života, herectví, veselé historky z natáčení, Bruce Willis i “Xena”, také o příteli inženýrovi pragmatikovi, který řeší věci jinak než normální lidé, čímž vznikají humorné příběhy. Kniha je také v poslední kapitole o cikánech, Chanovu, velmi pravdivě a bez cenzury. Čtenář se doví mnohé co ještě neznal, třeba, že oslovení Rom, kterého se cikáni dožadují, znamená pán, ten vyšší, nadčlověk, nám nadřazená rasa. Knihu si můžete koupit za 290 Kč objednat na www.smoulovezchanova.cz v tištěné podobě i s podpisem a věnováním autora, nebo elektronicky bez autogramu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
85 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.