pravdalez
19.7.2021
Kategorie: Společnost

Pravda se mění tak, jak se hodí vládnoucí třídě …

Sdílejte článek:
JIŘÍ ŽÁK
 .
Média manipulují veřejným míněním i u nás. A dělají to tak, aby se zdálo, že informují vyvážené a objektivně. Například skoro každý den nám poskytují rozhovory s lidmi, kteří podstoupili očkování a neměli skoro žádné vedlejší příznaky. Možná měli trochu teplotu a bolest v paži.

Přesto víme i z vládních statistik po celém světě, že existují lidé, i tady v ČR, kteří měli velmi vážně nežádoucí účinky po vakcinaci proti Covidu. Ale žádný rozhovor na ČT a jiných velkých médiích s nimi neuvidíte. Za to uvidíte vysmátého teenagera, který řekne, že to jen trochu štíplo, ale jinak nic necítil a ze bude rád za IPhone 12.
 .
Neuvidíte ani neuslyšíte ani rozhovor s mladým človekem, který po vakcinaci dostal myokarditidu, nebo s někým komu vakcinace způsobila krevní sraženinu … ty média v nemocnicích nenavštíví.
 .
Ukazují nám naopak staré lidi na dýchací podpoře na JIP v nemocnicích, jak jim tzv. “hrdinové první linie” utírají zadní část těla, protože podle nich jste určitě zrovna vy nenosili správně ty zatracené boží dary…tedy roušky a proto tam teď leží zrovna ten konkrétní člověk, kterého natočili… ne protože je starý, nemocný nebo obézní, ale protože jste ho vy nakazili.
 .
Neukážou vám starou babičku, která přijde ke mě do ordinace, řekne že se očkovat nenechá a koronavirus je podle ní oproti Babišovy nebo komunistům slabý odvar anestezii se slušně zeptat, jestli si může sundat roušku, aby neomdlela. Ne, to je dezinformátorka, lhářka a nebo ne nevzdělaný a tupý člověk, který je úplně mimo.
 .
Neukážou vám ty staré tzv. rizikové pantáty, kteří chodí teď místo do hospody k sobě domů a serou na roušky nebo rozestupy, protože si chtějí poslední roky života prožít s přáteli ne přežít v izolaci a depresi.
 .
Ne, to vám média neukážou, aby to vypadalo, že takoví lidé neexistují . Ale vy sami moc dobře víte, že takoví lidé existují a že jich není málo. Ale jejich názor není teď relevantní, protože kvůli jejich názoru se hůře prodávájí nejen roušky a respiratory, nejen vakcíny, ale kvůli nim se vládě i hůře společnosti prodává strach, který živí její rostoucí a téměř neomezenou moc a kontrolu nad lidmi.
 .
  • MVDr. Jiří Žák, FB
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2021: *****

Daniela Frumarová 500,- Kč, Milan Kvasnička 500,- Kč, Petr Šerák 2500,- Kč,

Celkem za měsíc: 3 500,- Kč
Vybráno 10.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 064 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (45 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
97 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)