VIRROUSKA
14.1.2021
Kategorie: Společnost

Pravda o covidu – opatření posílají rodiny na ubytovny a nebrání úmrtím na covid

Sdílejte článek:

JIŘÍ ČECH

Pamatujete na ty zprávy o mrtvolách na ulici v čínském Wu-Chanu? Dnes máme čínskou chřipku tady a nic takového tu nevidím. Ohledně Covidu se od začátku vede dezinformační kampaň. Odhady procentuální úmrtnosti se stále snižuje, avšak procento nezaměstnanosti se stále zvyšuje a ještě se mnohem více zvýší.

Covid se hodí do krámu Evropské unii, jelikož bude vysoká nezaměstnanost, a Evropská unie se z peněz, které členským státům uloupila, postaví do role „zachránce před nezaměstnaností” a bude moci snadno všem vnutit vraždy dětí v lůně matky, vraždy starých, nemocných a handicapovaných lidí, povinnou gender výchovu či zákaz lidského práva vlastnit zbraň. Již se o to nenápadně pokusila, přičemž čerpání z fondů podmínila „dodržováním principů právního státu”, do čehož zařadila i „dodržování lidských práv”. Za „lidské právo” však čtvrtá říše označuje též „právo” matek vraždit své nenarozené děti. Proti této diktátorské podmínce se postavilo na odpor Polsko a Maďarsko s vlasteneckými konzervativními vládami.

Rovněž je nutné poukázat na velice podezřelý fakt, kterým je ekonomický růst Čínské lidové republiky, zatímco většina zemí ekonomicky upadá, jak se můžete dočíst na stránkách Mezinárodního měnového fondu. V Číně přitom byla velmi přísná opatření, z čehož samozřejmě vyvstává možnost, že Komunistická strana Číny čínskou chřipku vytvořila úmyslně, tudíž na opatření byla Čína na rozdíl od zbytku světa připravená.

Na mapě je rovněž vidět, že jednou z mála zemí, která ekonomicky roste, je Egypt, kde platila uzávěra restaurací a dalších služeb pouze dva týdny, což je nesrovnatelně menší represe než v drtivé většině zemí Evropy. Jednu z nejnižších ekonomických ztrát v Evropě má Bělorusko, kde jediným opatřením bylo dvoutýdenní uzavření škol a karanténa pro infikované. Naopak největší ztrátu v Evropě má Španělsko, které dlouhodobě zavádělo extrémně přísná opatření. Ve střední Evropě trpí největší ekonomickou ztrátou Slovensko, kde byla nejpřísnější opatření.

Skutečná úmrtnost na Covid je přibližně dvojnásobná než na chřipku

Dokonce i Světová zdravotnická organizace již přiznala, že koncem 25. října 2020 nákazu prodělalo 10% světové populace. Dle oficiálních statistik do 25. října zemřelo na světě 1 161 567 osob, které měly covid. Toto číslo neudává počet odhalených nakažených, ale odhad od vědců.

Jelikož na světě žije 7 834 788 000 lidí, takže se do 25. 10. nakazilo 783 478 800. Z tohoto výpočtu vychází, že úmrtnost na Covid-19 činí 1 zemřelý na 674,5 nakažených, což činí 0,148%. Nutno ovšem dodat, že se jedná o celosvětovou úmrtnost, přičemž většina států světa má méně kvalitní zdravotnictví než Česká republika, Jiné epidemiologické odhady tedy udávají o něco vyšší úmrtnost. Samozřejmě ne všechna úmrtí na Covid jsou zaznamenána, tudíž procentuální úmrtnost je možná o něco vyšší.

Dle výzkumů séroprevalence napříč 32 lokalitami je úmrtnost na Covid 0,24%, tedy umírá jeden z 416 nakažených. Mezi lidmi mladšími 70i let toto procento činí dokonce 0,05%, tedy pod 70 let umírá pouze 1 z dvou tisíc nakažených! Dle jiné studie mezi lidmi staršími  sedmdesáti let drtivá většina přežije. Osobně vím o dvou starších sedmdesáti let, oba přežili. Pouze 1 z 333 333 nakažených pod 18 let umírá.

Jiné výzkumu ukazují dokonce nižší procenta. Dokonce i americké mainstreamové médium The Guardian informovalo o kalifornské studii (přestože tam volí převážně Bidena), že úmrtnost je mezi 0,12% až 0,2%, tedy mezi jedním z 833 nakažených a jedním z 500 nakažených.

Pro srovnání úmrtnost na klasickou sezónní chřipku činí 0,1%. Tudíž chřipka je celkově dvakrát nebezpečnější, než covid pro osoby mladší sedmdesáti let.

Opatření nezachrání životy

Mnozí lidé se mylně domnívají, že likvidace hospod, hotelů, kadeřnictví a jejich majitelů a zaměstnanců zachrání lidské životy. Ovšem např. Bělorusko pouze na dva týdny zakázalo školy a má méně mrtvých a nekoná se žádné přetížení nemocnic. V Bělorusku na covid ke dni 27.12. zemřelo 1 376 (tedy 0,14 z tisíce lidí), v Česku 10 950 (tedy 1,02 z tisíce lidí). V první vlně mělo Bělorusko více úmrtí.

Nejvíce byla médii za údajnou ignoraci Covidu pranýřována Brazílie a zejména její pravicový konzervativní prezident Jair Bolsonaro. V Brazílii byla stanovena opatření pouze v některých regionech místními vládami, nikoliv celostátně. Na jaře měla Brazílie v porovnání k počtu obyvatel skutečně výrazně více mrtvých než Česko, ovšem od té doby jejich počet souvisle klesá. Nemá smysl dělat opatření, která posílají rodiny na ubytovny, jen kvůli tomu, aby se vlna úmrtí na covid odsunula o několik měsíců. V Brazílii zemřelo 191 tisíc covid pozitivních, což může působit děsivě, ovšem čísla klamou, jelikož Brazílie má 212 002 565 obyvatel.  V Brazílii tedy zemřelo 0,9 lidí z tisíce obyvatel. Obliba prezidenta Bolsonara prudce stoupla díky tomu, že lidem dovolil vydělávat peníze. Například respondentka z chudého severu Brazílie (kde většina lidí volí ekonomickou levici) Ira Alves uvedla: „Nemůžeme zavřít všechno. Život musí pokračovat, i během pandemie. Měníme náš názor na Bolsonara. Lidé by ho nyní volili.“

Včera zemřelo na covid v Česku 94 osob, v Brazílii 307. Kdyby měla Brazílie stejný počet obyvatel, jako Česko, zemřelo by v ní dnes 15 lidí. Reálný počet mrtvých v Brazílii s minimálními opatřeními je v praxi tedy mnohem nižší než v Česku s přísnými opatřeními. Jednoduše řečeno: Ti, kdo na covid umřou, v Brazílii již zemřeli, ale v Česku umírají dnes.

Naopak v jiných zemích Latinské Ameriky lidé museli opatření porušovat, aby měli na živobytí (a to také masivně dělali). V Egyptě, kde byla opatření jen krátkodobá, zemřelo 0,07 z tisíce lidí.

Naopak v Argentině stanovila levicová vláda extrémně krutá opatření, takřka úplný zákaz vycházení trvající několik měsíců, který byl nejkrutější v Buenos Aires. V Argentině zemřelo 42 501 lidí, tedy 0,959 z tisíce lidí. Argentina s extrémně přísnými opatřeními má tedy více zemřelých než Brazílie s minimálními opatřeními či Egypt a Bělorusko s dvoutýdenními opatřeními.

Zdroje k obrázku: Brazílie, Argentina, Česko

Likvidace běžných lidí kvůli nemoci s úmrtností 0,2%

Politici ve vládě jsou především lidé s vysokoškolským vzděláním. Tito lidé i po konci funkčního období mohou s vysokoškolským vzděláním do státní správy. Navíc většina politiků má kromě práce politika ještě jiný příjem, často opět ve státní správě, kde propouštění většinou nehrozí.

Ovšem v Česku jsou také „obyčejní lidé” jako jsou prodavači, vrátní, uklízečky, servírky, číšníci, kuchaři, recepční a kadeřníci. V důsledku absurdních zákazů hospod, kadeřnictví a ještě nesmyslnějšího zákazu hotelů a malých obchodů (kde se covid šíří mnohem méně než v autobuse nebo supermarketu) tito lidé přichází o práci. Ne každý má našetřeno. Navíc až bude ukončena podpora podnikatelů, tak značná část těchto služeb zkrachuje.

Koloběh skla

Ovšem jen naivní člověk si může myslet, že se to týká jen těchto oborů. Uvedu to na jednotlivém příkladu koloběhu skla. Hospodám klesají tržby, jelikož je vláda neustále šikanuje, tudíž bojují o holé přežití a nemohou koupit nové sklenice. Sklenice však nerostou na stromech, jak si asi Blatný myslí. Sklenice se vyrábí ve sklárnách, v nichž pracují desítky tisíc lidí. Sklárny tedy vyhazují lidi (již od března), což je zvláště závažný problém, jelikož se nacházejí zejména v oblastech s tradičně vysokou nezaměstnaností.

Sklo se vyrábí ze sklářských písků, které někdo těží. Když sklárny vyrobí méně skleniček, těžaři vytěží méně sklářských písků. Tudíž těžařské firmy budou také muset vyhodit lidi na ubytovnu včetně rodičů s dětmi. Písky pro výrobu skla lze těžit holou rukou jen v Minecraftu, nikoliv v realitě. Těží se stroji, které někdo vyrábí (např. Škodovka), další elektrotechnické firmy vyrábí součástky do strojů. Ve strojích jsou také motory. Motory a další součástky se vyrábějí z různých kovů, ty se bohudík příliš netěží v Česku.

Tudíž zákaz hospod vyhazuje na ubytovny:

  1. Servírky, číšníky, hospodské, uklízeče
  2. Skláře (výrobce skla)
  3. Těžaře sklářských písků
  4. Výrobce strojů na těžbu sklářských písků
  5. Výrobce motorů a dalších součástek do strojů na těžbu sklářských písků

V hospodách se také jí z porcelánových talířů, tudíž podobný koloběh jako sklo má také porcelán. V hospodách se pije pivo, tudíž podobný je též koloběh piva. V důsledku zákazu hotelů krachují také taxikáři. A taxíky opět někdo vyrábí. Dokonce i plzeňská Škodovka, která ještě v srpnu hledala zaměstnance, nyní propouští (kdyby mě nějaký fakt checker chtěl obvinit z dezinformací, tak tuhle informaci jsem na internetu nikde nenašel, ale mám ji od jednoho zaměstnance).

Realita je dle citátu jednoho z nejkrutějších diktátorů všech dob, Stalina: „Smrt jednotlivce je tragédie, smrt milionů je statistika.” V našich podmínkách jde spíše než o smrt o nezaměstnanost a bezdomovectví, avšak bezdomovci se obecně dožívají nižšího věku, tudíž do jisté míry jsou následkem opatření též úmrtí lidí. Též velmi pravděpodobně tento rok vzrostl počet sebevražd a vražd dětí v lůně matky, což jsou další lidské oběti vlády Andreje Babiše.

Stát zločinecky likviduje Špindlerův Mlýn, Mariánské Lázně či Karlovy Vary.

Důsledky budou kruté. Zatím nelze odhadnout, jak děsivá bude míra nezaměstnanosti v naší vlasti. Zatímco v listopadu 2019 čítala nezaměstnanost 2,6%, bylo nabízeno 338 670 pracovních míst a bez práce bylo 197 289 lidí, tak v listopadu 2020 nezaměstnanost činila 3,8%. Ovšem dle analytiků bude po ukončení vládních programů na podporu zaměstnanosti situace výrazně horší.

Je třeba si uvědomit, že situace se liší region od regionu. Zatímco jižní Čechy, které jsou založené na zemědělství, rybníkářství, lesnictví či dřevozpracujícím průmyslu, budou zasaženy relativně málo, tak mnohonásobně horší situace je v severních Čechách. Jedná se o oblast Karlovarského, Ústeckého, Libereckého a částečně Královéhradeckého kraje.

Například v Krkonoších je velice důležitý zimní cestovní ruch. Hotely jsou nyní státem zločinecky zakázány, ač je dle zdravého rozumu zcela jasné, že se v nich čínská chřipka nešíří víc než v autobusu. Například Špindlerův Mlýn je na něm životně závislý. Pro místní hotely jsou právě lyžaři hlavním ziskem. Toto znamená jejich záměrnou likvidaci ze strany loupežnické vlády Andreje Babiše.

V oblasti severních Čech je mnoho skláren a porcelánek, jejichž zaměstnanci bývají klasickou obětí ekonomických krizí. Velmi vysokou nezaměstnanost lze očekávat v důsledku zločineckého a likvidačního zákazu hotelů, restaurací, ruských turistů, možnému krachu skláren a porcelánek na Mariánskolázeňsku a Karlovarsku. Navíc přibudou noví uchazeči o zaměstnání z vyučených v oborech jako kuchař, číšník či sklář, kteří nebudou mít šanci získat zaměstnání. Tito lidé se budou muset odstěhovat do jiných regionů, což způsobí značnou mravní krizi. Mladí lidé, kteří jsou vytrženi z prostředí, v němž vyrůstali, mají sklon propadat alkoholismu, holdovat nezávaznému pohlavnímu styku, promiskuitě, hazardním hrám, drogám a řešit své problémy zavražděním vlastního bezbranného nenarozeného dítěte.

Lidem z těchto regionů nezbude jiná možnost, než se odstěhovat. Bylo by velice naivní si myslet, že v následujících letech bude mít např. šedesátiletá vrátná z hotelu v Mariánských Lázních, která ze zdravotních důvodů nemůže řídit, možnost v tomto regionu sehnat nové zaměstnání. Dojde k rozsáhlému vylidnění těchto regionů na ubytovny v Plzni či okolí Prahy.

Velice složitá situace může potkat také Prahu v důsledku absurdních zločinných zákazů hotelů, hospod, restaurací a japonských turistů.

Nepůjde sehnat práce, lidé nebudou mít na nájem. Slušné rodiny skončí na ubytovnách, děti v dětských domovech, kde se mohou dostat do spárů Sorosovy indoktrinace.

Jelikož nepůjde sehnat práce, rodiče nebudou mít na nájem a děti skončí v dětských domovech, kde budou indoktrinovány Sorosem. Nejprve bude (a již je dle informací, které mám od lidí, kteří v těch regionech bydlí) situace tragická v Karlovarském, Ústeckém a Libereckém kraji. Vyhození zaměstnanci již teď marně hledají práci. Zatím se při troše štěstí mohou odstěhovat do rozvinutějších regionů, kde ještě pár lidí některé firmy hledají.

Ovšem v důsledku masových krachů hospod, kadeřnictví, restaurací, hotelů, se bude tragédie přesouvat do výrobní sféry. Masová nezaměstnanost začne i ve městech jako je Plzeň či Brno. Skutečně může být kvůli zločinecké vládě desetkrát více nezaměstnaných než volných pracovních míst. Většina volných míst budou dělnické profese a profese s určitým vzděláním (zdravotnictví, školství). Tudíž zejména pro ženy bez vysokoškolského vzdělání bude situace naprosto neřešitelná a bez pomoci rodiny bude ubytovna jistá. Děti těchto žen stát unese do dětského domova.

Ze strany progresivistů dlouhodobě vidíme snahu dostat dětí od rodičů do spáru státu. Rada Evropy soudružsky pochválila Česko za zavedení povinné předškolní docházky od pěti let. Francouzský autoritářský prezident Macron zavedl povinnou školku dokonce od tří let, což ospravedlnil bojem proti islamismu. Kdyby mu skutečně šlo o potírání islamismu, byla by povinná školka stanovena jen pro potomky přistěhovalců z islámských zemí, nikoliv pro běžné Francouze. Ve skutečnosti je cílem děti již od tří let indoktrinovat feminismem, genderismem, lgbt, právem vraždit své děti atd. Povinné školky jako první zavedl Lenin.

Lidé nesměli sklízet úrodu

Ještě horší důsledky nesmyslných opatření proti čínské chřipce jsou v Indii. V březnu vláda vyhlásila karanténu. Právě jaro je obdobím sklizně. V Indii jsou značné regionální rozdíly – jižní a západní část Indie je rozvinutější, severovýchod je velice chudý. Podobně jako v Evropě jezdí např. Ukrajinci pracovat do střední Evropy, kde jsou vyšší mzdy, tak v Indii lidé z chudého severovýchodu jezdí pracovat za vyššími mzdami na západ, často sezónně na období sklizně. V důsledku drakonických opatření část pracovníků nesměla jet na sklizně, část se musela vrátit do chudé východní části státu. V důsledku toho nebyl dostatek lidí, kteří by sklízeli úrodu v západní části Indie. Migrující pracovníci se nemohli vrátit do svých domovů, jelikož vláda zakázala vlaky, a v důsledku uzavření ekonomiky si nemohli dál platit nájem. V důsledku drakonických opatření neměli kam jít a stali se z nich bezdomovci. Dokonce došlo k omezování překračování hranice mezi jednotlivými státy Indie, což způsobilo nedostatek potravin v chudých oblastech. Díky sociálnímu systému sice nedošlo k hladomoru, nicméně kdyby k těmto opatřením došlo v o něco chudší zemi, tak by by politici zavraždili tisíce lidí hladem. Na podzim však indická vláda na rozdíl od té české neopakovala své jarní chyby.

Jak Covid řešit?

Nepopírám Covid. Není však možné pro to, aby se zachránili tři staří rodiče hostů hospod (a místo návštěvy hospody by nevědomě nakažený šel s přáteli do supermarketu, kde by je nakazil, a ti tři staří rodiče by zemřeli také, jen by se nakazili od svých synů nakažených ze supermarketu a nikoliv hospody) a kvůli tomu, aby pár stovek lidí chytlo covid a umřelo na něj o dva měsíce později, vyhodit z práce přes půl milionu lidí.

Šlo by proplatit mzdy zvláště ohrožených zaměstnanců (64letý muž s poruchou srdce) a ušlý zisk jejich zaměstnavatelům. Šlo by nejstarším lidem, kteří by o to stáli, poskytnout bydlení např. na úřadech a vyhradit jim speciální místnosti. Všechna tato opatření by byla trvale udržitelná a stála by stát mnohem méně peněz, než následné několikaleté vyplácení podpory možná až milionu lidí.

Nemám nic proti povinným rouškám ve vnitřních prostorech. Sice mají vliv minimální, ale mají, a nezpůsobují nezaměstnanost. Samozřejmě podporuji zákaz návštěv v domovech důchodců a v nemocnicích, což se dělá i při epidemiích chřipky. Pokud v nějakém regionu hrozí přetížení nemocnic, tak podporuji dočasné uzavření škol, avšak první stupeň základní školy a praktická výuka učebních oborů, středních a vysokých škol, by se nikdy neměla uzavírat. Není možné, aby polovina budoucích kuchařů, zedníků či sklářů musela opakovat ročník. Též zákaz masových akcí s tisíci návštěvníky je vhodný. Ale není možné kvůli viru s takovou nízkou úmrtností posílat na ubytovny a pod most desítky tisíc Čechů.

Mimochodem, přetížení nemocnic způsobila ve Velké Británii též chřipka v roce 2018.

Pokud se necítíte dobře, nenavštěvuje seniory. A to nejen v době covidové hysterii, ale kdykoliv.

Seznam všech příčin úmrtí způsobených covidem a zločinnými opatřeními:

-Úmrtí na Covid

-Sebevraždy v důsledku nezaměstnanosti

-Úmrtí pracujících lidí, kteří kvůli opatřením přijdou o práci a skončí na ulici, tudíž budou dlouhodobě nezaměstnaní a nebudou mít nárok na lékařské ošetření.

-Nezaměstnaní si nemohou z životního minima zaplatit pro sebe a své děti zubaře, tudíž mohou umřít na zubní kaz.

-Sebevraždy v důsledku nezaměstnanosti

-Úmrtí na ty formy rakoviny, které lze přežít, jsou-li včas odhaleny. Kvůli opatřením však nebudou odhaleny včas.

Úmrtí hlady v rozvojových zemích

-Vraždy dětí v lůně matky z důvodu nezaměstnanosti

-Možná masová úmrtí při požárech ubytoven, které budou přeplněné nezaměstnanými a jejich rodinami

-Úmrtí v důsledku užívání drog a alkoholismu, což naroste v důsledku nezaměstnanosti a bezdomovectví

-Úmrtí v důsledku obezity, která narůstá v důsledku toho, že jsou lidé více doma.

VOXCHCI-ZDE

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 9 828,00 Kč
Vybráno 28.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 728 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,61 out of 5)
Loading...
politicon.cz
34 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.