9.10.2013
Kategorie: Společnost

Pravda Miloše Zemana

Sdílejte článek:

MIROSLAV VÁCLAVEK 09|10|2013

„Lidová fronta pro osvobození Palestiny, odsoudila prezidenta České republiky za jeho opakované projevy rasismu a ohrožení práv palestinského lidu a palestinských uprchlíků ze dne 4. října.“ Stojí v počátku provolání PLFP, což je mnoha obětem palestinského terorismu velmi dobře známá organizace, mající na svém kontě ty nejodpudivější zločiny.

 

 

A text pokračuje dále a obviňuje Miloše Zemana z rasismu páchaného nejenom na Palestincích, ale vlastně na celém islámu, protože se dopustil zločinu pravdy a nazval věci pravými jmény. Tedy vrahy tím čím jsou – vrahy a teroristy tím čím jsou – tedy teroristy.

 

Organizace PLFP, vytvořená jako bojůvka Kremlu v jeho boji proti sionismu, jehož jsme i my byli pevnou součástí do roku 1989, stojí na základech komunismu, palestinského nacionalismu, marxismu-leninismu, arabského nacionalismu, panarabismu, Guevarismu, antisionismu, levicového nacionalismu a řešení nazývaného jednostátního – rozuměj likvidace Izraele a zabrání jeho území Palestinci.

 

Z nahoře uvedeného tedy zákonitě vyplývá, že již jen z jejích ideologických základních kamenů, se jedná o organizaci zločineckou, která nemá s naší civilizací společného vůbec nic a usiluje o její zničení, k čemuž užívá všech prostředků, včetně těch nejpodlejších.

 

Stačí rovněž i pohlédnout na výčet některých, namátkou vybraných skutků této teroristické bojůvky, aby bylo zřejmé, s kým máme tu čest a že jakékoliv servítky kladené před ústa, po nichž volají zbabělci, se rovnají podílnictví na těchto zločinech:

 

Únos letadla společnosti El let Al 23. července v roce 1968, letícího na lince Řím – Lod.

Střelba na dopravní letadlo El Al v Aténách připravené k letu do New Yorku 26. prosince 1968 s jednou izraelskou obětí.

Útok na cestující společnosti El Al jedoucích na curyšské letiště dne 18. února 1969. Druhý pilot zabit a první zraněn.

Bombový útok v jeruzalémském supermarketu dne 20. února 1969. Dva Izraelci mrtví a dvacet zraněných.

Únos letadla společnosti TWA za letu z Los Angeles do Damašku dne 29. srpna 1969.

Tři dospělí a tři mladiství Palestinci ve věku 14 a 15 let zaútočili granáty na izraelské velvyslanectví v Haagu, Bonnu a na kanceláře společnosti El Al kancelář v Bruselu, dne, 09.9.1969

Útok 10. února 1970 na cestující společnosti El Al na mnichovském letišti. Jeden pasažér byl zabit a jedenáct jich bylo zraněno.

6. září 1970 – únos čtyř dopravních letadel společností Pan Am, TWA a Swissair na linkách do New Yorku, letících z Bruselu , Frankfurtu a Curychu. Pokus o únos letadla El Al, letícího do Londýna selhal poté, co byl jeden z únosců zneškodněn a druhý zajat.

9. září 1970 únos letadla společnosti BOAC na jeho letu z Bahrajnu do Londýna přes Bejrút.

30. května 1972 bylo zavražděno 28 cestujících na letišti Ben Gurion International Airport, členy japonské Rudé armády ve spolupráci s PFLP.

13. října 1977 únos letadla společnosti Lufthansa, let LH181, letící z Palma de Mallorca do Frankfurtu. Při mezipřistání byl zavražděn jeden z pilotů. Zbývající cestující a osádka byli nakonec zachráněni při zásahu německých protiteroristických speciálních sil v Mogadišu.

12. dubna 1984 únos autobusu v Tel Avivu.

27. srpna 2001, vražda Meira Lixenberga.

21.října 2001, atentát na izraelského ministra cestovního ruchu Rehavama Zeeviho.

16. února 2002, sebevražedný pumový útok v pizzerii v Karnei Samaří. Tři mrtví izraelští teenageři.

7. března 2002, sebevražedný pumový útok ve městě Ariel.

19. května 2002, sebevražedný pumový útok na tržišti v Netanya. Tři izraelské oběti.

25. prosince 2003, sebevražedný pumový útok na autobusovém nádraží v Petach Tikva. Čtyři mrtví Izraelci.

22. května 2004, sebevražedný pumový útok v údolí Jordánu.

1. listopadu 2004, sebevražedný pumový útok na tržišti v Tel Avivu. Tři mrtví Izraelci.

 

 

Proč to vlastně všechno vůbec zmiňuji?

 

Myslím si, že je nutno tyto okolnosti zmínit, abychom vůbec dostali obraz toho, kdo je původcem volání po mezinárodním odsouzení prohlášení prezidenta Zemana a zároveň, aby tak vyšla najevo naprostá ubohost, malost a pokleslost těch, kteří se sice sami pasují za strážce plamene naší svobody a způsobu života, nicméně ve svém zkřiveném viděni světa, se neštítí stoupnout si do řady s těmito palestinskými teroristy, ve snaze vytlouci nějaký ten voličský hlas poukazováním na údajnou škodu, kterou prezident Zeman spáchal v zahraničí na svém lidu.

 

Je přímo ostudné slyšet tak jeho protikandidáta v prezidentské volbě, tedy pana Karla Schwarzenberga jak uboze a bezostyšně lže, přičemž je to o to horší, že jej osobně nijak nepodezírám ze sympatií k palestinskému terorismu, ale to mu zdá se vůbec nebrání v tom, aby se stal poslušným nástrojem k papouškování naprostých stupidností vytvářených poradci na reklamu, kterým je známo, jak příliš snadno lze hrou na zbabělé stránky naší národní povahy, docílit svého.

 

Myslím si, že ten komu dám svůj hlas, by se neměl snižovat k prostředkům, jakými prezident Zeman dosáhl svého úřadu, tedy s plným vědomím lži užívat té nejšpinavější demagogie a skrze nejnižší vlastnosti člověka tak dosáhnout svého, ale měl by v případě, že i on pojmenuje zlo, mu dát za pravdu a dokázat tak, že není jako on.

 

Proč to považuji za důležité?

 

Jestliže totiž předseda nejsilnější strany, kterou bych bez tohoto extempore mohl považovat za opoziční vůči stranám a hnutím zločineckým, vyjádří sympatie k mezinárodnímu terorismu a legitimizuje jej tím, že se přiklání na jeho stranu poukazováním na ony imaginární škody naší zemi, způsobené jeho protesty, znamená to, že se stává nedůvěryhodným kašpárkem, který otevírá ústa tak, jak za ně loutkovodiči v zákulisí zatahají a tudíž tak ztrácí veškerý kredit. A rovněž protože je nejenom v našem zájmu říkat pravdu jak o terorismu, tak sami o sobě.

 

Jestli to je smutné?

To je slabé slovo.

Karla Schwarzenberga viděti, jak stojí v jednom šiku s komunisty, islamisty a teroristy je zlý sen.

Na ten zná snář pouze jednu odpověď.

Hanba.

 

 

Miroslav Václavek, Šumperk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 49 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.